• blue

    Muzete mi nekdo zasvecene rict, jestli sou sjezdaky od Banshee fakt necim tak vyjimecny, ze ho ma ted kazdej druhej clovek, nebo to je jen nejaka soucasna moda proto, ze ho vozi Gaspi, nebo ja nevim proc? Jeste nedavno to byl samej Bandit, ted Banshee, co prijde pristi sezonu?

    0 0
    • rider  

      Vyjimečný asi nebudou..možná jen tim, že na ně nemusej lidi čekat, spíš to tipuju na věc módy, ale jsou tu jiní zasvěcenější. Prostě jeden čas se jezdilo na Kangarech, Scottech, pak RB, a kdoví na čem ještě , no a teď se nosí růžová, no. :o)

      0 0
    • Tomcat  

      No podle toho co a jak oceníš. No byla tu boda Kengurová ,pak přišla doba Rblééé , teď ka možná Banshee atd… Hele to je normální, tomu se říká móda. Promě není kolo dobrý, protože na něm jezdí nějakej mistr ,ale protože se mi na něm jezdí dobře hlavně mě. A příští sezónu? takovýhle módy budou znát čím dáltím míň, trh je velkej takže každej se může samostatně projevit, tím že jeho kolo bude jiný nebo vypadat jinak. Banschee má jen jednu chybu a to váhu.

      0 0
      • Dumbo  

        neviem ktoreho Banshee-ho mas na mysli ale „benši“ scream je podla mna strasne dobry bajk aj ked som ho este ani nevidel nazivo myslim si ze je brutal a uz nieco vydrzi v tomto pripadeby ma vaha moc netrapila moj osobny nazor je ze poriadny zjazdak uz nejake to kilo musi mat

        0 0
        • Tomcat  

          Mě to taky nevadí, ale sou exoti co honěj gramy i na DH :-/

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Promluvil znalec :)

          0 0
        • McBlacky  

          Dumbo :-) marketingový manažer Banshee dostane přidáno…

          0 0
    • Pá-dlista1  

      Pockej, tos zaspal dobu. Loni byly Banshee. Letos je RB Monster DH a nic na tom nezmeni ani ruzovej Barbie bike kanárka Gaspiho :) Ono ale koukni na cesky trh co za jaky penize dostanes a bude ti to hned jasny.

      0 0
      • Radek Broz  

        Presne tak.

        0 0
      • Mox  

        RB Monster DH je moooc hezky, ale jestli ho bude mit kazdy (tak jako Banshee) tak si budu muset koupit Intense M3 (mojeho oblibenece Azonic Xtension Recoil uz jezdi Cervajs), to tady snad jen tak nekdo mit nebude :))))

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Bejt tebou, tak se soustredim na to, abys jim zatapel na pevnaku :)

          0 0
          • Mox  

            Jsem se tedka koukal na vysledky z Berouna a mam teda co dohanet :)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              No v Elite by ses na pevnym moc nechytal, ale mastery bys vyhral :) a Hobbykum, Juniorum na sjezdakach muzes taky docela zatapet. Ja sem mel jeste slapnout. Proc jen sem sakra tak linej? :)))

              0 0
              • Mox  

                :)

                0 0
              • Caryfuk  

                No jo, Beroun je hooodne slapavej. Tam zehlicka moc velka vyhoda neni. Loni jel cervajs pevny i celopero a na pevnym byl pomalejsi o par vterin.

                0 0
              • visby  

                daj nejake tvoje foto v akcii… uz po tom dlho tuzim, vidiet padlistu v akcii(na biku) :-)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Nějaký jsou na mtb.netbox.cz, na svejch strankach nic moc nemam, na Sirenninejch neco je a ted z Krupky jsou na freeridebikes.cz Sem je neni kam dat:) Moc si od toho neslibuj, ja jenom kecam, ja nejezdim :)

                  0 0
                  • visby  

                    ja som nejake videl, ale nejak neviem podla coho ta poznam…

                    btw: aj kecat niekto musi, inak by neboli fora… :-)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      No ted jsem mel cervenou helmu Specialized a olivovyho pevnaka daBomb.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        jj. Kolega rikal, ze to jen tak šolichám, vzdyt to vubec neni rozmazany :)

                        0 0
                        • visby  

                          nevyzera to az tak zle… :-) ja mam horsie fotky… mas aj fulla, alebo len deptas zjazdarov na fulliku?

                          0 0
                          • visby  

                            "mas aj fulla, alebo len deptas zjazdarov na fulliku?; " na pevnaku som myslel…

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Momentalne na zadnym fullu nejezdim. HT jsou takovy drsnejsi :)

                              0 0
                        • JJ  

                          Ja myslel ze zastavujes, pac sis vsimnul, ze ti zacalo horet triko:)

                          0 0
      • blue  

        kdyz si u tech znacek, tak sem si nedavno rikal, kam se podely vsechny hatchety? to podle me nebylo prece funkcne spatny kolo a nebylo tak drahy, ne?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Zase sem zapomel zalohovat a zase to spadlo :(

          Svoje mouchy to melo a cenou se ted vyrovna i levnymu RB. Lidi chtej spis image nez funkci :)

          0 0
        • Radek Broz  

          Tady u nas ted treba zacali jezdet 2 novy, ale cena srovnatelna s RB Monster DH s nejlevnejsim tlumicem mluvi pro RB.

          0 0
    • visby  

      myslim, ze to nie je nicim ako cenou… za tu cenu nemas vela schopnych zjazdakov, co nepukaju na kazdom zvare… v bratislave je miesto banshee zase bighit a kazdy vie ze je to cenou;-)

      0 0
    • ueeeeee  

      black horse DH ruleezzzzz

      0 0
      • Dumbo  

        kamarat mal blach horse BMXu bicrosovu vazila asi 3kg maximalne ale som nevedel ze robia aj DH bajky

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kdyz to pustis na BH z kopce, tak je to DH bike :) A v kategorii CP DH HT si muzes dobre zasjezdovat i na BH.

          0 0
      • Vilém  

        Tak tak:))

        0 0
    • Pá-dlista1  

      V nedeli byl jeden Banshee vyjmecne tocivy na pravou stranu :) To asi byla docela rana do zatylku tech co v tom videj neznicitelny kolo. Proste znicit se da vsechno, jen u neceho to da min prace.

      0 0
      • blue  

        jo jo, taky sem na to uz s usmevem koukal :-) http://new.mtbs.cz/…nshee_cl.jpg

        0 0
        • ddd - andy  

          No to s usmevem a castecnym nepochopenim sem spis koukal na posledni elitaky pri vyletu z lesa… (kdo to tam zlomil tu osu Tatarka?) jako fakt mazec!!

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Matus Jako mazec to byl. Hlavne v podani Jocha. Exhibice v podani Cervajze a hlavne me pobavil Jose Spacil, kdyz to malem neustal, az daleko za cilem. No takovejch vlastne bylo vic.

            0 0
            • ddd - andy  

              Jen me s..e ze mi presne na posledni 4 letce dosla baterka v kamere, ale par kresu mam ;-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Ja sem tam jel uz hodne opatrne, abych takovejm jako ty neudelal radost :)

                0 0
                • Sirenna  

                  Ja uz sem se v tom miste tak tesila do cile, ze mi samou radosti padaly ruce z riditek :))

                  0 0
                • ddd - andy  

                  Ano, jsem krvelacny paparazzi ;-) Na cemze jsi se to spoustel dolu at kouknu na tvuj opatrny styl? Jinak nekde tu Sirenna psala ze Norkove budou az na vanoce.. co je na tom pravdy?

                  0 0
                  • Mox  

                    Aktualni info je ze maji nekolik A-line (asi 5), Atomika a ostatni nevim :) A pristi rok pry budou drazsi tak nevahej a kupuj :)

                    0 0
                  • Sirenna  

                    Pravdy je na tom to, ze nestihaji nasytit trh v Kanade, ale take maji nejaky problemy na tajwanu :((, proto ta zpozdeni s dodavkama. Gdyby chtel nekdo neco vedet konkretniho, muzu lehce zjistit jestli kolo dorazi, nebo kde v republice je v nejaky prodejne, tod vse.

                    0 0
    • ueeeeee  

      jo flp prej zlomil tu osu jenom proto že to poslal cely cca 5m na placku… podivenihodnéé že ano :D

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce