• PetrNo

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda obchodníci zareagovali za snížení DPH o cca 2,5%, v eshopech jsem si nevšiml, v kameným krámu jsem ještě nebyl.

    0 0
    • vlty  

      myslím, že neslevní nikdo

      0 0
    • radek z BF  

      zatím je trh nepřinutil :-)) ale on je přinutí… :-D

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Tohohle jsem si nevsiml, ale vsiml jsem si briskniho zvyseni cen v restauraci i o 50% na jednom jidle. Stejny jidlo, stejna restaurace, akorat minuly tyden jeste v Cechach za malo a ted v EU za hodne :(

      0 0
      • PetrNo  

        To si v restauraci musíš nechat dát jídlo do „psího pytlíku“. Potom je to nákup potravin, na což je uvaleno jen 5% :o)))

        0 0
    • rasto  

      off/t: ja si z inetu objednaval minuly tyden (v utery) digifotak, poslali mi ho dnes, 3% slevou :-)

      0 0
    • Nego  

      na trinnity pisou ze slevnili vsechno zbozi o 3% …

      0 0
    • vlk  

      Na Bikezone mi napsali, že neslevní, že zvýší kvalitu služeb.A na Koloshop mi napsali,že slevňovat nebudou, že až jestli slevní jejich dodavatel.Tak nevím co má dodavatel co společného se snížením dph. Že jim není hamba se takhle vymlouvat.

      0 0
    • TinkTink  

      Jo jo…pocitam ze pristi rok slevnim ty 3% na vsechno… :o))) – pocitali ste nekdo ty 3% rozdilu? Ja jo…to se mi ani nevyplati prepisovat ceny…tech par korun proste stejne slevnim pri smlouvani,takze pohoda jazz

      0 0
      • Volf  

        No konečně rozumnej názor. Jinak pro méně chápavé 3 % z 1 000 = 30 Kč !!!!!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.