• JirkA

    Mam nove pedaly Shimano M520 a k nim dodavane kufry.Pri nacvaknuti ma noha velkou vuli do stran. Pata se muze pohybovat do boku cca 3cm (± 1,5cm).Zvetseni vypinaci sily na to prakticky nema vliv, vakl pri pohybu nahoru neni zadny. Je to normalni??? Nemam spatne kufry? (Predtim jsem mel LOOK SR2(MTB) a tam nebyla zadna stranova vule, noha se do strany nehla, jen proti sile pruziny) Dik za odpovedi.

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      mam ty samý asi tejden a dělá mi to taky. Před tim Ritchey a taky to tak bylo. neni to vada, prostě jsou ty pedály tak udělaný. Myslim že je to i lepší. protože na bajku se kolikrát třeba v náročnym výjezdu člověk všelijak kroutí aby vyjel, kdyby byla noha uplně fest jako na silnici, dostávaly by asi kolena docela zabrat. Když je trochu vůle, tak i bahno se snad z kufru líp vyklepne. Kdybys měl vůli nahoru a dolu, to by byl problém.

      0 0
    • Žanek  

      Ta vůle je normální, jak už někdo psal, je to tak lepší pro tvoje kolena. Jinak moje SPD Ritchey comp ji mají taky, jako ostatně většina es pé dé ček…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.