16 až 17ti letou bikerku na občasné vyjížďky

152 nepřečtených
  • DX3,5

    Hledám 16ti až 17ti letou bikerku na občasné vyjížďky na kole nejlepší by bylo kdyby byla z Prahy 6 z Břevnova. Já jsem 17ti letý modrooký biker.

    0 0
    • -b-n-x-  

      pockej pockej! a to se nedas ani pozadavek na jejiho bika?

      0 0
    • sportovni_biker  

      A z Jeseníku by tu nějaká nebyla :-P

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Jo jo, Jeseník nejvostřejší město republiky. Ty ve svým věku se nemáš co zajímat o cyklistiku, ale měl bys vařit perník. Nejvíc mě ale na Jesenických smažkách dostávaj jejich schopnosti a kontakty, protože jinde opravdu nejsou schopni po zavření vařiče začít vyrábět piko sami. Byl o vašem městě fakt hustej článek v Reflexu nebo v Týdnu, teď už nevim.

        0 0
        • wbiker  

          ?

          0 0
          • rasto  

            asi pred mesicem vysel clanek v Tydnu nebo Reflexu (taky si nevzpominam – cetl jsem oba v 1 den :-) o tom, jak se v depresivnim (paracituji autora) Jeseniku nedela nic jine nez vari pernik a zobou jine drogy. Mladez pry nema jinou sanci na vybiti. A pry to lepsi nebude.

            0 0
            • wbiker  

              Fakt? Nevíš kdo je autor?

              0 0
              • JMT  

                zeby Jiri x Dolezal ?

                0 0
              • kurýr na bajku  

                www.reflex.cz/…ek22181.html to kupodivu nepsal.

                0 0
              • kurýr na bajku  

                Tak co ty na to ? Chodíš v Jeseníku do společnosti ?

                0 0
                • wbiker  

                  Je fakt, že diskotéky moc nevymetám, takže asi nejsem nejlepší osoba na posouzení situace. Nicméně, v okruhu lidí, které znám mi situace nepřijde až tak hrozná, jak píšou v tom článku. Moc jsem nepochopil slova „Je tady vzrůstající tendence, ale nepřekračuje celonárodní průměr.“, to moc nevysvětluje pojem „drogová bašta“, takže spíš je asi problém v tom, že Jeseník je taková větší vesnice, kde každej zná každýho, a když potom píšou o zatčení dealera v Jeseníku, tak zjistím, že s jeho bráchou sem chodil do školy (jen příklad). A to pak na lidi působí tak, že mají pocit, že narkomanie musí být hodně rozšířená, když už se to týká i někoho, koho znají. Ale je to jenom můj osobní názor nezasvěceného člověka. Každopádně ten průzkum pana Němce, jakkoliv mi přijde zvláštní postupem, asi o něčem vypovídá, takže je dobře, že jsou tady lidi, kteří to chtějí změnit.

                  0 0
                  • wbiker  

                    No a ještě jedna věc – trochu mě mrzí, že se tohle o Jeseníku píše. Už takhle sem turisti jezdí jen v zimě a stěžují si, že nemají jinou možnost trávení času než na lyžích. Když se teď, po přečtení podobného článku, ještě začnou bát chodit se večer bavit, přijdem o ně úplně.

                    0 0
                    • kurýr na bajku  

                      Já bych se naopak přijel podívat na zfetovaný děti ;-)

                      V každým případě by mě to nevodradilo od cesty do Jeseníku, ale nevim jak ostatní.

                      0 0
                      • wbiker  

                        Podle mě Jeseníky můžou nabídnout hodně, akorát je problém s financema. Je tady plno super cest pro biky, jenže nejsou peníze na hustší síť cyklostezek (asi všeobecný problém), je tady super terén na lyže – jenže nejsou peníze na úpravu běžeckých tras. No a pak je to špatná dostupnost (hlavně v zimě) – ta by se měla v příštím roce zlepšit, a střet turismu s ekology – s tím asi neuděláme nic. Ale jinak je tady plno možností, jak tenhle kraj otevřít turistům, takže se nebojte „sjetých narkomanů na každém rohu“ a přijeďte se přesvědčit o ostatních krásách Jesenicka.

                        0 0
                        • wbiker  

                          Teda, asi začnu psát reklamní letáky.:-)))

                          0 0
                        • RomanH  

                          Proboha, jen to ne. Do Jeseniku jezdim pravidelne na bike jiz treti rok a porad je kde jezdit. Vzdyt tady najdes nadhrene dlouhe vzjezdy i sjezdy, cesty pro bezkare jsou na biku sjizdne i pro male deti (pokud zvladnou prevyseni). Jak si predstavujes cyklostezku v Jesenikach ? Asfalt jako v Krkonosich ?

                          0 0
                          • wbiker  

                            To jsme si trošku nerozumněli.Ne­myslím cyklostezky, jako vyasfaltování stávajících cest vhodných pro bike. Ale spíš mi přijde, že tady není nicmoc značení. Všechny ty cesty, o kterých píšeš, objevíš až po několikeré návševě, žiju v Jeseníku celý život, na kole jezdím aktivně tak šest let a zdaleka ještě nemám všechny trasy a všechny lesní cesty projeté. Malý př. – směrem na Javorník, vede jediná značená cyklostezka z větší části po hlavní silnici, občas po rozbité okresce. Přitom vím minimálně o dalších dvou cestách, jak se do Javorníku dostat, aniž bych musel na hlavní vůbec narazit.

                            0 0
        • sportovni_biker  

          Je mi líto, že si o Jeseníku tohle myslíš. Já ani nevím co ten Pervitin vůbec dělá a ani mě to nezajímá. Ale radím ti nevěř všemu co někdo napíše. Lister, wbiker a další Jeseničáci ti potvrdí, že tohle město není zkažené a „zfetované“, ale přesně naopak. Přijeď se v létě podívat a poznáš pravdu sám.

          0 0
          • wbiker  

            Taky mi to přijde trochu nafouknutý.

            0 0
          • martt  

            Pervitin by mal byt skoro ako „sportova droga“. Cez vojnu toho nemci vyrobili hromadu a po vojne to kde tu pouzivali sportovci a ani sa tym netajili. Napr. v knihe od Herrmana Buhla o vystupe na Nanga Pargat (prvovystup niekedy v 50-tych rokoch) celkom otvorene pise asi tymto sposobom „je strasna zima, vichrica, konopne lana zmrzli na kost, bavlnena vetrovka sa pomaly rozpada a myslim si, ze za chvilu umriem. Davam si dalsi pervitin a vleciem sa dalej“.

            Neviem, ci to co sa v C(SS)R amatersky vyraba pod rovnakym nazvom ma ale nieco spolocne s tym povodnym pervitinom. Osobnu skusenost tiez nemam ziadnu a ani z okolia nepoznam nikoho, kto by to mal odvahu vyskusat.

            0 0
            • lubos  

              tak,tak … ale myslim ze puvodne ne ani sportovni, ale droga pro vojaky, ktera prebublala ke sportu.

              0 0
    • Vojtas  

      a z východních čech ? :)

      0 0
    • black.horse  

      cože? jaký občasný vojížďky? ty prase:-)

      0 0
      • Vojtas  

        nejdriv bych doporucil na seznameni ty vyjizdky a v pripade nejakych dalsich spolecnych zajmu tu tvoji vyriantu ;)

        0 0
    • goofy  

      Hledam neco takoveho: http://nikigudex.com/…es/mod62.jpg Zajemkyne, ktere budou dosahovat pribliznych kvalit, necht se ozvou na muj mail, nebo icq… Zn.: na spolecnych vyjizdkach netrvam… :oD

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Takový většinou moc kikáků neudělaj (nechci se tim nikoho dotknout), ale maj jiný přednosti ;-)

      0 0
    • Elwing  

      hahaha tady je i bike seznamka? :)

      0 0
      • ddd - andy  

        To sis vsimla dost pozde – seznamujou se tu biky.. :-)

        0 0
      • Lance  

        Jasne,kdo je jako ta vyse a chtela by si zaseznamit:) at rekne:)

        0 0
      • Mamutt  

        Se nesměj a zapoj se do výběru ;o) nabídka je stále příliš skromná. Zájemci si také žádají odpovídající fotky pro srovnání, tak popadni plavky a vyfoť se alespoň na parníku na Vltavě, teď asi nic lepšího neseženeš :o) ale my to skousnem :o)

        0 0
        • Elwing  

          jste čím dál tím drzejší :-p

          0 0
          • Mamutt  

            Nezdá se ti to lepší, než totální nezájem?

            0 0
          • kesu  

            nj to je ta dněšní mládež,ale to bikeri jsou ze vsech jeste ty nejlepsi:)

            0 0
        • Mamutt  

          TO ADMIN: tyhle seznamovací thready jsou tu čím dál častější, za chvíli si zaslouží vlastní sekci :oD

          0 0
          • lubos  

            nj, asi bych to i rozdelil v titulcich, aby se to nenacitalo vse, jenom podle rozdeleni …

            0 0
            • Pá-dlista1  

              On hleda jeho, Ona hleda ji, atd.

              0 0
              • kesu  

                bike hleda silnicku,dobře zajištěný FR bike hleda XC pilu na hezké společné chvilky. ..........:)

                0 0
                • lubos  

                  tohle jeste ve slovniku nemam, ze pry „XC pila“ , dosti drsne :)

                  0 0
              • pos3k  

                no nejcasteji se tu provozuje grupenbajking :-)

                0 0
    • gobike  

      Taky cu nejakou, ale takovych holcin je po skromnu:-D

      0 0
    • Kol.ista  

      No, ja se pridavam taky do fronty…

      0 0
    • Vojtas  

      No myslim že všichni odejdeme s prázdnou protože jestli tu je pět bajkerek mladsich 20 let tak to hodne prehanim, a nejspis sou stejne zadany. Bohuzel sme si vybrali pro některé dívky málo atraktivní nebo spíš moc namáhavý sport tak že jich ho velmi, ale velmi malo, provozuje :( Tak že kucí, budete si dal muset vystačit samy ;)

      0 0
      • Kol.ista  

        Tak to je ale nechutnej napa :-D Prej je statisticky dokazano, ze 4% z populace muzu jsou gayove… No ja jsem nastesti z tech 96% ostatnich muzu :)

        0 0
      • BigDog  

        Hele neni vo co stát… Sem někde čet, že tyhle mladší prej špatně mažou nebo co*

        0 0
        • goofy  

          Myslish retez? Hmm… Tak to je nepekne. Tak zanedbavat udrzbu… To ja uz bych ji vycvicil.

          0 0
          • -b-n-x-  

            No, jenom aby ona nezacvicila s tebou. To zname. Kamaradi jsou pred ostatnima vzdycky strasni hrdinove a predhaneji se jak kdo ma tu svoji vychovanou. A u nich doma to vypada o dost jinak :-)

            0 0
        • Radek Broz  

          Fakt „cetl“ nebo mas cerstvy zkusenosti?;-)

          0 0
      • Vojtas  

        a taky mi prijde ze vsechny bajkerky co sem chodej sou z Prahy :(

        0 0
    • Eila  

      ja znam dve:-) hmmmm ale obe zadany:-)

      0 0
      • Lance  

        no a? tebe taky berem:)

        0 0
        • Eila  

          sebe v ne nepocitam:-) a jsou pekny a dokonce blondaty:-) hmmmmm a jeste maji autory at to mate komplet

          0 0
        • Eila  

          hmmmm uz jsi nekdy videl black.horse?:-P

          0 0
          • Lance  

            jo vedl jsem s nim debatu na tema cepicky a byl celkem sdilnej:)

            0 0
            • black.horse  

              čepičky? spíš paličky… abys jednou paličkou do hlavičky nedostal:-P

              0 0
              • Lance  

                ale jo cepicky nikoli palicky,red bull – pamatujes?:) Ale tady to asi fyzicka prekazka bude:)

                0 0
      • Radek Broz  

        To neni fyzicka prekazka;-)

        0 0
      • black.horse  

        mimochodem, jaký dvě?:-) já znám snad jen jednu… je zrzka (asi, u ženský nikdy nevíš) a Authora nemá:-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kdyz neco nevim, tak se podivam, ne? :)

          0 0
        • Eila  

          taky nemusis znat kazdou hezkou holku kterou znam ja…:-P

          0 0
        • BigDog  

          Tady je ve hře mnoho faktorů, které dokážou takovou „vOjížďku“ úplně zhatit nebo naopak dostat za hranice snů. Napadá mě třeba oblečení – než z té šestnáctky sundáte rybano může být erekce tatam. Také nynější teploty dávají vzniknout i u dobře rostlých chlapíků tzv. japonským miniaturám a s tím se určitě nedá překvapit. Totéž zásun někde u lesa a navíc s gumou. Zkrátka nic moc. Když se k tomu ještě přidá zvídavý lesník, je to úplně v hajzlu. Roli taky určitě hraje i hladina alkoholu nebo viagry v krvi. Ale dokážu si představit akci v autě po švihu /kola už f klídku na střeše/, topení už hezky ohřálo interiér, závěrečná akce na spadnutí a . . a děvče náhle řekne „já to mám“ :o)) A nebo vám najednou ťuká na wokýnko váš kámoš, co jel s kolem kolem a co se móóc dobře zná s vaší madame a nemá zrovna vosum dioptrií na každým voku.

          A proto vám říkám scheizzz egal – nejlepčí je jezdit sám a odpustíte si nudličku u dírky a zároveň ušetříte czechokredit_s. Čekám diškuz s nadhledem a úsměvem ;-). Hlavně nepište do diskuze blbiny typu „znáš to z vlastní zkušenosti…nebo Co jako měla ta holka?…atd“ DZP

          0 0
          • kurýr na bajku  

            To ovšem neznamená že to neznáš z vlastní zkušenosti ;-)

            0 0
          • Stancek  

            // Když se k tomu ještě přidá zvídavý lesník // Me spis pripadaji zvedavi bikeri… kurna chlapi, to vam neni jasny co se v tom nenapadne zaparkovanym aute na kraji lesa deje? To musi vetsina nakukovat? Kurna budte solidarni a neruste :-D

            0 0
    • fousac  

      hmmm… nez vy tady vyplodite cca 100+ prispevku, tak ja uz si takovou nasel.. ;))) a je velmi „sdilna“ … :-D

      0 0
      • mawerick  

        no jo:) ale ne každej je takovej casanova jako ty:D

        0 0
      • Luka  

        Fousaci, ty totiz vzdycky nechas ostatni kecat a sam jednas… KAZDOU holku co znam tady na foru si prvni kecal na vyjizdku/posezeni u piva TY… a omluvi me jiste ta, ktera je vyjimkou potvrzujici pravidlo (jestli nejaka takova existuje.

        Cest a slava Fousacoi!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.