• nachti

    Koupil jsem Marzocchi MX Comp 04 Eta a pravá noha (vzduch) má asi po 250km malý vakl. Nejvíce se to projevuje při jízdě do kopce na pevném drncavém povrchu – ve vidlici to cvaká. Marzocchi jsem kupoval hlavně proto, abych se podobným problémům vyhnul. Poraďte prosím, je to na reklamaci a nebo je to normální?

    0 0
    • enjoy  

      nepamatuju si cim to presne je,ale tusim si na to marzocchisti stezovali. vyhledavani.

      0 0
    • Pekáček  

      Tak moment, taky jsem si ji koupil, napište prosím všichni kteří o tom něco víte. Dík moc.

      0 0
    • vasil  

      mně se to stalo loni taky, dal jsem to na reklamaci a do týdne mi ji poslali zpět – myslím že bylo něco s pouzdrem, od té doby mm klid nevím, kde jsi vidli kupoval u nás jsme to poslali do razza

      0 0
      • nachti  

        Opravdu to nevypadá na klepání, tak jak bylo popsáno u EXR PRO. Doopravdy to vypadá na vakl. V té noze to cvaká při pohybu zabržděného kola dopředu a dozadu i když jen v horní úvrati. Když zavřu ETU a vidli stlačím, tak je to v pohodě. Koupil jsem ji v BikeStore. Zkusím tam zavolat.

        0 0
        • lubos  

          Tak to nejspis bude tim pouzdrem.

          0 0
        • munro  

          Připojuju se. Mě taky klepe (MX Comp 03) ale asi jenom tak „normalne jako Marzocchi“ – do kopce, při nulovým stlačení, na malých nerovnostech.Se zabržděným kolem ne.

          0 0
        • jeniik  

          Pokud to neklepe pri ponoreni, nemuze to byt pouzdrem (vaklem), protoze stycna plocha pouzder se se zasouvanim vidlice nemeni. (leda, ze by se ta vidlice nejak zkroutila, coz nepredpokladam) Jsi si jisty, ze se jen nerozchodila a ty jen nepozorujes jemny zacatek zdvihu?? ;-)

          0 0
    • kovar  

      tezko takto na dalku neco posuzovat. Mozna je to vakl. Kdyz aktivujes ETU tak vidle je pokroucena, tudiz ve futrech bude napnelismus, takze vakl se jakoby ztrati. JEste jeden zajimavy jev, zkuste sundat predni kolo, a rucne zacloumat nohama k sobe a od sebe – to je rachot, coz ? Kazdopadne ten novy system kratickych pouzder je na h… Protoze je stejny jako u RS a Manitou a temer vsech dalsich znacek

      0 0
      • Pekáček  

        Já jsem slyšel že pouzdra u RS a Manitou vydrží prd, jsou z jinýho materiálu?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.