• H1J4CK3R

    Potřeboval bych poradit s koupí brýlí. Měly by mít měnitelná skla, možnost dioptrického klipu (není úplná nutnost, mám jen 0,5 dioptrie) a větší odolnost. Cena tak do těch 2000,–. Na značky vysazený nejsem, je mi fuk jestli BBB, Cratoni, R2, Briko, Rudy Project, atd. A ještě jsem se chtěl zeptat, zda se nedají sehnat loňské modely dražších brýlí za nějakou lepší cenu, a pokud ano, tak kde. Dik za odpovědi

    0 0
    • Manas  

      Palac Flora, Oakley bryle od 1700.- !

      0 0
    • chupas  

      vozim cratonky s klipem. otazky zodpovim

      0 0
    • black.horse  

      Rudy Project dělá levnější sérii brýlí pod názvem RPJ, klasický plasťáky, cena kolem litru bez toho klipu, za d. klip sem něco připlácel… byly super, dokud sem sije nezničil:-( ale nedají se v nich měnit skla… jinak sem ještě přemýšlel o BBB, tam pokud se nepletu, ty skla výměná jsou, cena podbná jako u RPJ…

      0 0
    • Radek Broz  

      BTW: Po vyzkouseni kont. cocek hodnoti klip jako velkou chybu, ale o tom uz se tu diskutovalo vickrat, takze viz historie.

      0 0
    • vozejk  

      ja mam bbb winner co vozi quickstep a sou vpohode.4 vymeny skla,pouzdro,o­bal.mi pridou jako takovy levnejsi rudyny.stoji asi 1200 nebo tak nak.

      0 0
      • rarášek1  

        Vozím Axony s diopritrickou vložkou. Jinak Pell´s nabízí svoje brýle – vyrobeno ve stejné továrně jako Cratoni.

        0 0
    • speedy gonzales  

      ja mam rad tyhle… http://www.tifosioptics.com/quam15.html ale asi ti to nebude moc platne

      0 0
    • H1J4CK3R  

      Jak hodnotite zorníky u těch brýlí? Co kvalita obrouček? A nevíte, zda by se daly sehnat levěji ty starší modely?

      0 0
    • vratan  

      vozim BBB s vymennymi sklami a dioptrickym klipom. Ergonomia okuliarov je OK. Tri druhy skiel su tiez v pohode. Horsie je to uz s ich kvalitou – mam pocit ze nie su nejako extra tvrdene a dost lahko sa poskriabu. Najhorsi je vsak na tychto okuliaroch dioptricky klip. Ma pomerne malu plochu skiel. To znamena mensie schopnost periferneho videnia. Takisto je na nich velke zahnutie – pocas prvych jazd mi bolo s okuliarov zle :-) Potom som si na ne zvykol. Takze dalsie okuliare by som bral radsej nejake lepsie RP s vacsimi dioptrickymi sklami…

      0 0
      • rarášek1  

        Popisuješ naprosto shodný problém, který jsem měl taky. Příliš malá dioprická vložka. U cratoniho jsem trochu sklopil oči a byl jsem mimo. Axon dodává za 80,– vložku hodně velkou. Druhá výhoda je, že dioprická skla mám dál od očí, takže nechytám při mrknutí a nešpiní se od potu.

        0 0
    • H1J4CK3R  

      Teď jsem koukal na BBB BSG-26 Protector. Máte je někdo? Případně nevíte kde se dají vyzkoušet?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.