• Vymi

    Panove tak uz se to zase blizi Sela ma letos dve trate co na to rikate a celkove zavod + vyhody… Muj nazor je takovy ze pojedu jak minule ale o neco lepsi… :-)

    0 0
    • Lance  

      muj nazorje,ze nepojedu jako minule

      0 0
    • McBlacky  

      a já bych konečně teda jel :)

      0 0
    • Meesha  

      Selu sem taky este nejel a letos bych chtel. Snad se to nebude s necim krejt. No a kdyz je ta kratka, tak asi tu kratkou :-)

      0 0
      • Lance  

        taky o ni uvazuju,ale trochu me mrzi jedna vec,proc ja,jako vitez kratke trasy,musim startovat az ve 12:00 a tim padem prijet az po vitezi dlouhe trasy?To mi trosku vadi.......

        0 0
      • McBlacky  

        hele ty jsi nějekej měkkejš :) to se potáhneš tak daleko kvuli 50ce. brrr

        0 0
        • Meesha  

          no, koukam na to… A na ty 50tce nejsou ty technicky veci, co tak vsichni vychvalujou… tak este uvidim :-) HOld nebude kratky zavodeni, ale dlouha turistika :-))

          0 0
          • McBlacky  

            já myslím že na dlouhou v poho máš, nebál bych se toho…

            0 0
          • Martinkaa  

            Kdyz jsem to dala ja, tak bys taky mohl ;-) Ten zacatek je fakt vypeceny. Ale pokud startujes uprostred druhe vlny, jdes to skoro cele pesky – sleze jeden, musi slizt vsichni za nim :-(. Ale docela by me lakal ten prujezd tunelem :-). Si vzpominam, ze jsme tam jako male decka lozili a neslo tam vubec nic videt. Treba bude celofka v povinne vybave :-))).

            0 0
            • cabbage  

              // pokud startujes uprostred druhe vlny, jdes to skoro cele pesky// to me vzdycky desi, jeden z duvodu proc jezdit mtbo:))

              0 0
              • Martinkaa  

                Jako ne cely zavod :-))). Myslim tu nejkrasnejsi technickou pasaz. Je to takovy asi 5 km dlouhy trail na jedno kolo, kde se skoro vubec neda predjizdet. Ales Prochazka & spol schvalne vymysleli kratsi trasu, pro ty, kteri si chcou zajet Selu, ale nejsou tak technicky zdatni. Treba se to tam letos neucpe ;-) Myslim, ze i ta kratka trasa bude mit neco do sebe :-) MTBO bych taky nekdy chtela vyzkouset :-)

                0 0
    • Martula  

      Taky ji chci jet a už střádám penízky na startovné..viděla jsem DVD a je to prostě super :o)

      0 0
    • Vymi  

      prave kratka je opravdu jen projizdka… takze urcite jdu zase na dlouhou… ale nic neponecham nahode… :-)

      0 0
    • goood  

      Ja jedu urcite a dlouhou. Je to super zavod s perfektnim zajistenim a vybornyma kolackama na obcerstvovackach !;-) Snad si letos zlepsim o neco cas, kdyz si dam o par kolacku min ;-)

      0 0
      • Medunka  

        a pocitej s tim, ze te nikdo nebude podporovat na trati! nikdo se za tebou po asvaltu nebude ritit autem aby si na to slapl do kopce! to si cas nezlepsis ;-)

        0 0
        • goood  

          a jo sakra, no tak si aspon vezmu kejml a nacpu do nej co nejvic kolacku:-)

          0 0
    • grafik  

      Bikeri (Prazaci) neblaznete, kratkou nejezdete, prijdete o ty nejhezci useky v 1. polovine trate a navic neprojedete hradem. Pokud nejste mekejsi, tak kratkou nebrat … vim o cem mluvim :)

      0 0
      • Vymi  

        presne Grafik vi o cem mluvi… a hlavne kdyz bude trochu mokro tak to bude sranda!!!! Ty kolacky opravdu moc moc dobre… bych si dal hned

        0 0
        • Vymi  

          vloni jsem ho ke konci cile predjel ze Grafiku… :-)))

          0 0
        • Lance  

          tak mi to sakra nekazte:(((

          0 0
        • dav33  

          No hoj Vymi , to fakt bude v dešti nebo po dešti sranda ....... Ta krátká začíná cca 13-ti kilometrovým úsekem po rovině ,to bude záhul,tam kdo to přepálí ,se bude za chvíli divit.. Jezdíš teď ?

          0 0
          • Vymi  

            ale ale… to jsou k nam hosti, to vis ze ted nejezdim, zima pro Vymiho neni na kolo delana ale jakmile to bude aspon trochu mozne zacnu trenovat a jezdit!!! Ale to neznamena ze se doma flakam… sportuji ale bez kola tedy fyzicku mam :-) Co letos pojedes Dave???

            0 0
            • dav33  

              Jestli budu mít něco najeto a bude trochu počasí , tak asi jo . Co děláš? Jak sportuješ ? Jsem totiž v Přer a nudím se…

              0 0
              • Vymi  

                Tak to je bezva… :-) u me je to jasne squash, posilovna, bazen, sem tam i beham ale to opravdu jen malo…

                mas zajem… :-)

                0 0
                • dav33  

                  Určitě , protože squash sám nedám a do posilovny se mi samotnému nechce . Určitě bych nějaký sport dal aspoň 1*týdně

                  0 0
                  • Vymi  

                    ok… ten squash domluvime… posilovnu si jeste musim rozvrhnout… videl bych to od unora naplno!!! po ut pa… a sq v nedeli…

                    0 0
                    • grafik  

                      … silna slova :)

                      0 0
                    • dav33  

                      Na neděli mi nic neplánuj , víš , že jsem doma… , a nezapomeň , že taky chlastat se občas přes týden musí…

                      0 0
                      • Vymi  

                        ha ha… musi ale rozume… ne v poho vim ze jsem hned nastavil ladku hodne vysoko… 2× tydne posilka a ten sq tam taky zaradime a bazen…

                        0 0
      • cabbage  

        cim min konkurence na kratky tim lip, co:)

        0 0
    • Vymi  

      jedte proste dlouhou a budes mit takovej zazitek jako ja minule… :-))) je to proste bezva trasa (zavod)

      0 0
    • Ruprecht  

      při tom počtu lidí se to tam ucpe vždycky :-(

      0 0
    • Jogador  

      Pokuid bude ča trochu trénovat, tak bych taky jel, ale jak se tam dostanu? Na moravu?:)

      0 0
    • Corbett  

      I když to mám za humny tak nepojedu, protože pojedu na velocamp, který by měl být v Jeseníkách a to mě láká daleko víc.

      0 0
      • Meesha  

        chjo, ono se to zase asi bude krejt. To me stve :-/ Loni sem pro jistotu nejel nikam.

        0 0
        • Corbett  

          Já byl loni na campu poprvé a velmi se mi akce jako taková líbila. Jestli mám dát 600 za startovné na šele nebo 600 – 800 za třídenní akci s ubytováním a polopenzí v Jeseníkách, volba je jasná. Myslím že Veláci se rozhodně nemusí za pořádání takové akce stydět a rád je podpořím. Maratonů je u nás hodně, tak že závodit můžu celý zbytek roku, ale Velocamp je jednom jeden a na začátek sezóny ideální záležitost na rozježdění a k tomu naprostá pohoda.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.