• Manas

    Zdarec,
    Chtel polozit velevazenemu bikerstvu otazku jaky bike, full suspension, by jste si poridil pokud by sme nastavili horni hranici 100k Kc a potrebuji bike, ktery vydrzi pomerne „hrube“ zachazeni (ostrejsi XC sjezdik) zaroven neni totalni otrocina s tim jet do kopcu.
    Kolega v praci chce nutne kolo a cenovy strop urcil 300k (dva platy :-/ ). Je to tak trochu blazen. Diky moc za tipy.

    0 0
    • Manas  

      Ted to vypada ze si protirecim, ale tech 100k jsem si nastavil ja sam, protoze pak pomer cena/vykon je dosti nezretelny.

      0 0
      • blue  

        posli ho do programcycle, tam dokazou postavit za 160kKc 12 kilovy enduro :-)

        0 0
        • Manas  

          No ja jsem spis myslel hotovky. Takovy kolo dokazu postavit sam, ale dnes mi mozek moc neslouzi. :-)

          0 0
      • blue  

        a jinak mit tyhle penize k dispozici, tak nevaham a privezu si neco, co tady nema kazdej druhej… treba Turner 6 pack, SC Nomad, Intense 6.6, Elsworth Moment a pod.

        0 0
        • Manas  

          Tak tohle bych prilis neresil. I kdyz mozna … pres koho by jsi to zkousel protahnout ? Ofic dovozce nebo sam ?

          0 0
          • blue  

            SC a Intense tady zastoupeni ma, ale s tim rozpoctem je to jedno, jestli si pro to dojede sam, ne? :-)

            0 0
        • vojtechposmourny  

          6 pack se mi moc líbí. A ani ostatní nejsou k zahození.

          0 0
      • blue  

        jeste mi vypadnul RM Slayer :-)

        0 0
      • pegal  

        jezis to je hnusna koza .. :)

        0 0
      • MartinXC  

        Touhle cestou bych se asi vydal, mít 130 a víc na bika. A to by se na chrtění dala váha ještě o půl kila sundat (Crossmaxy SL, lehčí pláště, normální sedlovka, lehčí sedlo)

        0 0
      • ddd - andy  

        Koukam ze budu muset dokoupit jeste jednu sadu Nokonu.. :-)

        0 0
      • Radek Broz  

        Me by docela zajimalo, kolik je tech Nokonu potreba, aby to vyslo takhle vkuse.

        0 0
        • zac  

          tak 2 radici sady… :)

          0 0
          • Radek Broz  

            …a tu vnitrni hadicku prodavaji v dostatecny dylce v kuse? Teda ne, ze bych o tom pri ty cene realne uvazoval;-)

            0 0
            • zac  

              ne, v kuse neni cela, ale je na to jeste takova spojovaci buzirka, nicmene ta se dovnitr nevejde, takze fakt nevim jak to resili tady… :)

              0 0
              • Pebe  

                Prodávaj tu bužírku i jako metráž, tuším 80Kč/metr :-)

                0 0
                • zac  

                  to jo ale neni v kuse, pokud vim tak uz z nemecka jde nejak (nevim presne v jakych delkach) roztrihana.

                  0 0
                  • blue  

                    kdyz je jako metraz, tak nemuze bejt na kousky, ne? :-)

                    0 0
                    • zac  

                      no oni ti toho daj metr, ale ne v kuse… :)

                      0 0
                      • Pebe  

                        Ale prosímtě, v těch sadách jsou ty bužírky nastříhaný, bylo mi řečeno, že je to schválně, abys uprostřed na ránu použil tu spojovací bužírku aby nepružil celek břes trubičku. No a když už se ti nezdá bužírka dost čistá, dojdeš do Programu a řekneš si kolik chceš a odmotají z bubnu v celku. Kupoval jsem tuším 4 metry vcelku.

                        0 0
                        • zac  

                          tak to jo, takhle mi to nikdy nerekli! :) Vzdycky jsem si vystacil se strihanyma…

                          0 0
      • TinkTink  

        Ja bych si jenom dovolil upozornit, ze jezdit na tomto stroji neni pro kazdyho a neni to diky penezum…ten zadek se fakt chova jinak a ja bych to treba fakt nechtel…bleee…

        0 0
    • McBlacky  

      zab ho :/

      0 0
    • Darkson  

      tak takovýhle příspěvky bych normálně cenzuroval! to je provokace

      0 0
      • Manas  

        Skoro jo no. Ale opravdu je to takove. A to jeste nema moc velkej plat. Byl tu expat na Oracle, 1500$ za 1h.

        0 0
        • pegal  

          si delas prdel ne .. dyt to vychazi 6 mil. na mesic (zhruba) ..

          0 0
          • Manas  

            No to si nedelam. Jsou tu i horsi pripady.

            0 0
            • pegal  

              to mi radsi ani nerikej .. nebo nemaji tam nekde volnej flek? .. ja sem rad kdyz za mesic udelam 20.000 az 25.000,– ..

              0 0
              • Manas  

                DHL ITSC. Volny pozice urcite nejaky jsou ale opravdu velmi dobra anglictina zakladni nutnost. Denne ji clovek pouziva tak 6h.

                0 0
                • pegal  

                  takze s mojim open a eror asi nepochodim ..

                  .. co vim tak u DHL je vyse platu 120.000,– mesicne ..

                  0 0
                  • Manas  

                    Jak kde :-) Dost to prave „kazi“ stali expatriots, tech tu je malo ale i tak tim hejbnou dost – 80k Eu mesicne. Harald vicemene pracoval jen tak 2 – 3 hodky denne treba 1 – 2 v tydnu.

                    0 0
                    • JSt  

                      jinak by ho nezaplatili :))

                      0 0
                      • Manas  

                        Toho bych se skutecne nebal. Ale vadi mi ze diky prestrelenemu rozpoctu nevyslo na premie a nektere drazsi skoleni. :-/ PS: Manageri premie dostali, i kdyz buhvi za co.

                        0 0
                        • JSt  

                          vzij se do jejich situace. taky bys sobe premie neskrouhl a radsi neposlal zamestnance na skoleni. to je stjny jako chtit po poslancich, aby si snizili platy. :))

                          0 0
                          • Manas  

                            Njn. Ale stejne se mi to nelibi :-) Oni pujdou od valu kdyz se neco nepovede z duvodu neznalosti/chy­bejicimu skoleni. To tu kupodivu funguje moc dobre.

                            0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Vzdyt se jim to povedlo. Snizili si platy o –3800Kc..... pockat! Minus a minus je prece +. Ty lumpove! Ja jim u urny ukazu :)

                            0 0
                            • blue  

                              to bych taky rad, ale vubec me nenapada, jak to udelat :-/

                              0 0
                            • JSt  

                              jako jestli nekdo sobe snizi plat, tak je vul, a ja ho volit nebudu, kdyz si nevazi penez :)). takova falesna gesta :)

                              0 0
        • JSt  

          a myslis, ze v takovym shitu jako oralkl by nekdo delal zadarmo? sem v tom (nejaka starsi verze) delal loni nejak projekt do skoly a snad s nicim sem se jeste tolik netrapil. ze sem to nakonec nejak splacal byl miracle, ne oracle :)

          0 0
        • Komi  

          Smím se zeptat, v čem spočívá jeho náplň práce?

          0 0
          • cabbage  

            //Byl nejlepší, protože si řek o nejvíc peněz, ne proto, že by byl nejlepší… // -uryvek sci-fi povidky z Ikarie a asi nejlepsi vysvetleni:))

            0 0
          • Manas  

            Cokoliv se jakkoliv podelalo na Oracle, on byl schopen to velmi rychle opravit. Do detailu jeho prace nevidim. Me staci se momentalne ucit vse o M$ Exchange serveru a jeho administraci. 5k stranek. Zuzo.

            0 0
            • Komi  

              Ne že bych věděl co je Oracle (jsem mladý a nezkušený), ale s tím učením přeji hodně štěstí …

              0 0
    • Kohout  

      Kdybych měl ty prachy, tak bych vzal toto: http://www.santacruzbikes.com/nomad/

      0 0
      • pegal  

        to je taky prdel jak hnusny .. :)

        0 0
      • Pinocio  

        taky bych nad tím asi moc dlouho neváhal........ale kde jsou ty peníze, co bych k tomu potřeboval?!:-)

        0 0
    • Luke  

      no toto, ja premyslim ze apgrejduju moji suntourku a pet litru za vidlu se me zda moc. toz tak. zruste to tady a rychle :-)

      0 0
    • visby  

      stumpjumper? nove enduro? SC nomad? intense?

      moznosti je vela:-)

      0 0
    • mastihuba  

      není to nějakej Teskomanažer? :))

      0 0
    • kesu  

      za sto az dve ste bych si asi poskladal scotta geniuse…uzij si na tom hodne stastnejch km:)

      0 0
      • Manas  

        Kez by to bylo pro me :-) Postavil bych si vsechny kola a jeste by mi zbylo na karu :-)

        0 0
      • JMT  

        fuj skot, odpad nebrat, ten maverick byl nejkrasnejsi

        0 0
    • Meesha  

      http://www.specialized.cz/…r_carbon.jpg Myslim, ze tohle by tu sehnat slo… A neco by urcite zbylo i pro tebe nebo pro me :-)

      0 0
    • fousac  

      hlasuju pro tohohle fesaka.. i kdyz bych tam asi jeste par veci vymenil (zbavit se shimana)… http://www.bajk.cz/…PICT0073.JPG

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Zkus to jeste jednou. Asi jsi dal omylem jiny odkaz.

        0 0
      • Peslezedirou  

        Já se asi půjdu dneska přebalit, všichni se snažíte najít nějaký netuctový kola (kultovky) to jste si měli něco koupit kolem roku 95. Doufám, že teď někdo vybalí RB a nebo Duratec, jdu se raději juknout na forum k Lacrosařům, motokrosařům a na závěr k cyklokrosařům. Tyhle hry na přebíjenou mě neba, hlavní je jezdit klackové.....­.....zdar

        0 0
        • cabbage  

          // hlavní je jezdit // :)) to pise ten pravej;)

          0 0
        • blue  

          netuctovy kolo jeste neznamena, ze to je kultovka… radsi se di prebalit :-)

          0 0
          • Peslezedirou  

            Pozastavil jsem se jen nad reakcí některých soudruhů nad některýma značkama toť vše, kapišto?Každému jsem vysvětlil svoje znepokojení a jdu se tedy přebalit. Snad najdu plenky, které budou dost kultovní a snad budou lepší než plenky xy :o)

            0 0
            • Manas  

              Kultovni plenky jsou hadrove, stejne jako onuce. To je teprve kult jak ma bejt :-)

              0 0
            • Pá-dlista1  

              To se muzes pozastavovat jak chces, ale nekdo kdo jen nevi co s prachama, rika si dum mam, auto mam, hrobku mam, tak si tenhle mesic poridim kolo. No a chce do nej vrazit trista klacku, proste chce. Tak fakt nevim jak by takovyho cloveka uspokojil druhej nejlepsi model od Authora.

              0 0
              • cabbage  

                // Tak fakt nevim jak by takovyho cloveka uspokojil druhej nejlepsi model od Authora// jestli to dobre ctu tak by mu nevadil- staci kdyz mu manas (se sebezaprenim) nakeca za artur je the best, a nic lepsiho neni- pak bude urcite spokojenej:), ale netusim jak za to utrati tech 333kkc..;)

                0 0
                • Manas  

                  Tak tahle opravdu lhat neumim. :-) Jinak on se vyjadril ve smyslu co nejlehci a nejpevnejsi. Rekl jsem mu ze se to navzajem vylucuje. O vikendu projedu web a pak jeste uvidim.

                  0 0
                  • Peslezedirou  

                    Možná, že by stačilo podívat se do katalogu Cannondale a vybrat nějaký top model, tahle značka určitě bude splňovat všechna kritéria a uspokojí člověka s plným měšcem.

                    0 0
                    • Manas  

                      No jako ja vim ze by to vyresilo tohle, ale zase je mi proti srsti zbytecne vyhodit prachy za znacku i kdyz nejsou moje. Proto hledam alternativy.

                      0 0
                      • Peslezedirou  

                        A co se třeba podívat na Votec a nebo Storck. Pěkný a u nás neokoukaný kola…

                        0 0
                        • JMT  

                          jo a prej twister ma ted novej system odpruzeni, tak by taky mozna stal za zvazeni…

                          0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak promin, ze tu nekomu chceme poradit… mezi tim jezdenim.

          0 0
    • Kohout  

      Ať si Tvůj kolega sežene lednové číslo britské mutace časopisu Mountainbike. Na mnoha stranách jsou tam testy letošních fullů. Docela dobře vyšel Giant Reign a fully od Marinu. Pro masochisty je tam třeba HT enduro s Rohloff nábou Thorn Raven za cca 2200 GBP…

      0 0
    • Aiax  

      Mne by se libil Titus MotoLite: http://www.titusti.com/moto_al.html ram uz se ve vyprodeji da koupit i za cca $1000: http://www.speedgoat.com/product.asp?…

      0 0
    • Dumbo  

      300k dva platy ???? :D to bude pre V. Klausa ?

      0 0
    • orca  

      Je vidět že je zima… Takovejhle blbej dotaz.. Ze sféry sci-fi . Né že nejsou lidé co mají tyhle prachy , ale nemohu se zbavit dojmu že chce kolo jenom proto že ho má někdo jinej a jen a jen pro to aby se někde na srazu blejsknul . A ještě je línej si to vybrat a přivézt si to. Takovejhle člověk stejně po nákupu zjistí že se na tom musí šlapat a takže nic pro něj a střelí to dál.. Takže můj verdikt s takovým bych se ani nezahazoval ani neradil… pouze libovej frája s naditou prkenicí…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        No to sice mas pravdu, ale kdyz je sance si to svoje budouci lehce jety kolo postavit podle svych predstav a na miru… :-D

        0 0
      • Manas  

        No to je sice fajn, ale spis jde o to ze jeho slecna jezdi na pomerne slusnym kole a on by s ni rad jezdil taky. A kdyz uz ma ty penize tak chce neco lehkyho a slusne pevnyho. Jinak ten clovek opravdu neni fraja s naditou prkenici. Tyhle penize nejsou zas tak velky u nas ve firme. Jinak drive jezdil drahovou cyklistiku ale kvuli praci toho nechal, proto jsem souhlasil. PS: A presne souhlasim s Padlistou :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.