• vlk

    Takže jsem měl objednanou vidlici duke xc u-turn u bikezone.Po čase mi z bikezone napsali

    „Dobrý den je mi Velmi líto, ale v současné době nejsme spokojení s kvalitou dodávky vidlic RS a proto je stahujeme z prodeje. Tímto se Vám moc omlouvám ale nejsme v reálném termínu schopní Vám vyjít vstříc.“.

    Tak to vypadá, že se asi k nám dováží do ČR nějaké nepovedené série.Co si o tom myslíte Vy.Kdo z Vás už vidli letos od rockshock kupoval napiště jak jste spokojeni.

    0 0
    • rich  

      to sa da vysvetlit dvoam sposobmi

      1. ze kvalita vidlic v dodavke je mizerna
      2. sposob a termin dodavok je mizerny a nemoze zarucit ich vcasne dorucenie

      tak si vyber alebo im napis nech to upresnia a budeme vsetci mudrejsi

      0 0
    • Martina  

      Mám letošního Duka Race, je skvělej a bez problémů. Když si ho chtěl koupit přítel, byly problémy s dodávkou, za týden, za další týden, za měsíc, v březnu…takže jsme to vzdali a má Maratonku :-)) Takže co já vím, byly problémy s dovozem.

      0 0
      • vlk  

        A která z těch vidlic se Vám zdá být pocitově tvrdčí.Marathon nebo Duke.Používáte na těch vidlích kotouče nebo v-breake.Předpo­kládám, že ještě ani žádný vakl za tu dobu chytit nemohly takže na to se asi ptát nebudu.

        0 0
        • Martina  

          Vakl nemaj, já mám na Dukovi najeto přes jeden tisíc, nešetřím ho,trénink několikrát kolem stovky v terénu, kořeny, sjezdíky,letos zatím 3× XC. Na obou bajkách jsou véčka. Ta Maratonka je jetá míň, chod má asi lepší, ale já si dost lebedím i s Dukem. Příjemná změna proti Aerose :-) Uvidíme po roce užívání a odjetý sezoně.

          0 0
    • ravo  

      Tak do bikezone zavolej a zeptej se, jak to mysleli. Jinak to pořád budou jen dohady…

      0 0
      • vlk  

        Nedovolal jsem se,tak jsem jim zase napsal mail.Takže až dostanu odpověď dám vědět.

        0 0
      • vlk  

        tak už mi odepsali.Tohle:

        Ne to ne tobych si ani nahodou netroufl říct. Spíše celkově se RS vidlice nejčastějí reklamuji apod. Prostě nemáme s něma moc dobré zkušenosti.

        0 0
    • MARIN  

      „…nejsme spokojení s kvalitou dodávky vidlic RS…“ dovozce Vanek na to tady proste totalne s..e :( Pomoc snad muze byt na jinych i-shopech a jejich osobnim dovozem od jinud

      0 0
      • Daf  

        Napada me prave jestli to neni neochota dovozce dodavat vidlice do i-shopu ktere prodavaji vidle pod doporucenou cenou.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Bych tu tvoji vetu ukoncil daleko driv. Dal bych tecku nekam mezi dovozce a dodavat :)

          0 0
        • MARIN  

          Co vim tak vestina nasich i-shopu nema jako dodavatele nase tedy CR zastoupeni ale jezdi si pro veci do zahranicnich skladu = nizsi cena nez doporucena zastoupenim = nasr.nost zastoupeni v CR = neochota :( PS: NETYKA SE POUZE ROCK SHOX :)

          0 0
          • tm  

            Situace se ma trochu jinak, i-shopy nedrzi zadny sklad, tudis maji mensi naklady, vicemene kupujou za hotove od dovozcu do CR. Jenze dovozci musi zbozi objednat hodne dopredu a taky nechteji mit sklad, proto dovezou jen o malo vic nez si pevne objednaji kamenne obchody. Tu samou politiku drzi i vyrobci, takze doobjednat a dovest neco v sezone je temer nemozne.

            0 0
            • MARIN  

              Takhle to bude ale jen u nekterych i-shopu. Jak uz jsem psal nekteri tuhle situaci(chovani dovozcu a zastoupeni v CR) resi tim ze si pro zbozi jezdi do zahranicnich velkoskladu.

              0 0
    • JirkaB  

      Doufám, že to nebude tak strašný. Právě jsem si pořídil nový kolo RS Pilot SL, tak jsem zvědav.

      0 0
      • miki  

        tak co já jsem slyšel přímo od Vanka na Sportpragu -S vidlema RS končí bude je dovážet někdo jiný prý z Jablonce n nisou

        0 0
        • náčelník  

          Z Jablonce – to by vypadalo na Žitného. On je dovozce SRAMu a RS pod ně patří.

          0 0
          • MARIN  

            Tak to pak bude situace jeste horsi nez ted aspon ja se Zitnym dobre zkusenosti nemam

            0 0
    • JirkaBiker  

      Čau jsem přímo, z Jablonce!Co máte za zkušenosti s Žitným?

      0 0
      • MARIN  

        Ja mam ty spatny zkusenosti z obdobi pred 4–6 lety. Nekolikrat jsem objednaval nahradni dily na GripShift (lanka pr.1,1mm; nove gripy na razeni; pruzinky do razeni). Na vystave SportPrag me vzdy presvedcovali ze neni problem, ze dily jsou skladem. Po tel. domluve a slibu ze poslou veci dobirkou se ani po nekolika dalsich domluvach nic nedelo. Nakonec jsem zasel do obchodu a byl primo pri tom kdyz se prodavac s nima domlouval a nakonec vylezlo ze veci nemaji. Sehnal mi to uplne v jinem velkosklade :(

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.