• Gatier

    Hladam nejake plaste v tomto rozmere. Nevedeli by ste poradit? Kedysi som jazdil Tioga Blackhound, ale nic take som nenasiel. A nepytajte sa ma, na co to chcem :)

    0 0
    • RUMcajs  

      Maxxis Medusa, ale ta má vzoreček. Bobrá do bahna a sněhobahna, kde se prořízne na hlínu.

      Jinak možná, jestli chceš na válce, tak Maxxis dělá nějaký 26*1", možná že i širší.

      Jukni se jim na web.

      0 0
      • Gatier  

        Aha, zabudol som napisat, ze to musi byt so VZORKOM!! Uz aj jukam..

        0 0
        • RUMcajs  

          M. Medusa je můj favorit. 1,8" je asi tak tenký jako 1,9" Wormdrive. Koukni se na hodnocení na www.mtbr.com

          0 0
          • Gatier  

            1,8 uz bude asi moc. Mal som Ritchey 1,7 a to by bolo tak maximum. Jazdim vacsinou po ceste, prezuvat sa mi nechce. A vobec, sirsie si nerozumeju s blatnikmi..

            0 0
            • RUMcajs  

              Dělá se i 1,5" :-)

              P.S. Medusu jsem ještě necvaknul, divím se kolik vydrží…

              0 0
              • Gatier  

                No, nebolo by to zle. Ale zase je to na asfalt dost pomale. Ma moc daleko vystupky od seba. Mozno od Schwalbe nieco.. Dikes! Inak tie Hutchinsony su po nieco vyse ako mesiaci zjazdene. Teda hlavne vzadu. Dneska 3. defekt. Vzdy na skle na asfalte. Terenu sa ani nedoziju ;)

                0 0
                • pali  

                  pouzival som kendy 26×1,5 ale pozor na mokrom podklade pri klopeni zataciek !!! na valce su ok

                  0 0
            • RomanH  

              Meduza 1.8 je zatim to nej, co jsem jezdil. Vozim ji jako celorocni univerzal, i kdyz je primarne urcena na sypke a bahnite povrchy. Drzi opravdu na vsem, jen na asfaltu se rychleji ojede. Pokud chces tenci variantu, dela se i v 1.5

              0 0
    • Splinter  

      Už máš kotouče, tak to potřebuješ pořádně rozpálit?:o)

      0 0
    • juli  

      Michelin Transworld City 26×1,5. Vzorek teda tak na odvod vody. Ja mam jeste provedeni 26×1,25, ktere uz se dneska nevyrabi. Obcas v lete obuju. Spokojenost.

      0 0
    • figur  

      Continental Sportkontakt,1,3" a 1,6".Hladký,jen vlnka proti vodě.Má to snad 120Tpi.Nahustíš na 5 barů a je to jak silnička.

      0 0
    • figur  

      Ještě dodatek – koupeno v Koloshopu.

      0 0
    • cabbage  

      kdyby nevadilo 1.25" tak geax streetruner…;

      0 0
    • náčelník  

      IRC Notos 1,95" – jsou o 5 mm užší a nižší než např. Michelin stejného udávaného rozměru.

      0 0
    • Gatier  

      Prepacte, ale zopakujem to: 1,3– 1,5 so vzorkom aj do lesa. Hladke vyraba kazda firma myslim. To by nebol problem…

      0 0
    • jecnak  

      Mimochodem, proc takovou nudli?

      0 0
      • Gatier  

        Uz som pisal, vacsinou jazdim po asfalte, no chcem obcas aj do lesa, resp ked nasnezi, tak aj na asfale bodnu.. Meduza nebude bohvieco na asfalt a notos je 1,9?? Max 1,5.

        0 0
        • jecnak  

          Valivy odpor nesouvisi s sirkou plaste.

          0 0
          • JSt  

            takze kdyz budu mit stejnou, ale uplne stejnou gumu ve verzi napr. 1,8 a 2,3 tak maji stejny valivy odpor? :))

            0 0
          • Gatier  

            :))) Tebe nic nehovori aerodynamika? A nerad sa opaopaopakujem, ale nezmestia sa mi do blatnikom. Dajme tomu ze aj koli hmotnosti. Tie kotuce su fakt tazke :)

            0 0
        • náčelník  

          Ten Notos je sice označen 1,95", ale v reálu je daleko menší než pláště jiných výrobců o stejném rozměru.

          0 0
      • Gatier  

        Dikes! To je presne to, na com teraz jazdim. A vrele doporucujem tym, co si chcu nacvicit vymenu duse viac ako 1× za tyzden :) Ale vazne, nic moc teda nevydrzal…

        0 0
        • McBlacky  

          kup si radši něco pořádnýho. Myslím že bych 1,9 v pohodě kousnul. IRC serac 1,95 je v reálu 1,7 takže udělej trochu kompromis a jdi do nich. A další rada začni jezdit hlavně terénem a občas po asfaltu – k tomu je horské kolo – ne opačně.

          0 0
          • Pebe  

            …i když poslední dobou na našich silnicích… :-)

            0 0
    • jonti  

      IRC robi NOtosXC myslim v 1,7. Ale este som ich v nasich koncinach nevidel nikde predavat. S tym ake su irc uzke by ti to mohlo vyhovovat.

      0 0
    • Gatier  

      Dakujem vsetkym!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.