• Roarke

    Cau lidi…

    Zena si koupila nejakou michelinku 1.9 za 400 kc a furt na ni boucha duse.. Bud to propichne nebo cvakne (i kdyz byla dost nafoukana).. Jezdi jako drak a i kdyz nesedi pri sjezdu, tak se asi zas tak moc nevyhyba sutrum (i kdyz to tvrdi :).. Jezdime spis XC, ale hodne casto si to zkracime cestou necestou (hlavne z kopce)

    Problem je ze potrebuji nejaky plast kolem 400–500 korun, ktery dost vydrzi, ma dobry vzorek a nejlepe ma kevlarovou vyztuhu.. a asi uz 2.1 .. takovy PANARACER FIRE XC ale levnejsi :)

    Myslite ze takovy plast existuje ? Nebo ji mam ukecat na rozbiti prasatka ?

    Diky

    0 0
    • pepa_16  

      Koukni treba na http://www.bikezone.cz, urcite si tam neco vyberes. Zkus WTB, nebo Maxxis. Da se sehnat i levnejsi. Zkus se v tom tochu pohrabat

      0 0
      • Roarke  

        Diky moc… Uz jsem probrouzdal hodne obchodu a i forum, ale nejak nemuzu nic vybrat.. :/

        potreboval jsem spis neci zkusenosti z nejakymi plasti..

        Diky…

        0 0
    • lubos  

      Co zkusit Continental Vertical 2.3" (v skutecnosti to neni 2.3") drat, stoji asi 400,–. Vaha kolem 750g.

      0 0
    • K2  

      Ritchey Z-Max 2,1 pohodový pláš?, za 400 se dá sehnat v drátu, na mavicu 221 jde nasadit rukou.

      0 0
    • tomaasz  

      Já jsem zjistil, že nic lepšího než panaracerXCfire ve 2.1" asi neexistuje. Kupuji drátovou verzi za 560 – 570 kč. Kevral za 1000,– je akorát o chlup lehčí, jinak je to stejné. Pak se mi osvědčili kendy kinetics 2,35 černé s cihlovým bokem (jsou lehčí než celočerné a mají menší valivý odpor).

      0 0
      • Lance  

        jo PNRCR jsou dobre akorat je neumim sundat z rafku ritchey ani s montpakama,jedine zeleznyma:(

        0 0
    • Roarke  

      diky za rady… Ten panaracer XC fire vypada slusne.. az sjedu svoje,tak si je koupim.. Zena si vybrala nakonec nejaky Continental, tak uvidime.. Snad to rok, nez si koupi nove kolo, vydrzi..

      0 0
    • pos3k  

      co votila pred tim? bouchala to taky? co je to za rafek?

      0 0
      • Roarke  

        nejakou michelinku za 400kc.. 26/1.9 nevim co to bylo presne, kolo je v servisu.. Vcera jsme na plasti objevili dve diry, v jednom byl schovany sutr.. Takze to jednou cvakla, kdyz jsme to vice nafoukali, tak to plast nevydrzel a dalsi defekty asi byli o ten sutr v plasti.. Je pravda, ze ty sjezdy co jsme jezdili byli same sutry.. ale i tak.. mela na tom plasti najeto tak 200 km.. ach jo.. 400 za plast,500kc za duse ted 400 za novy plast, to uz mohla mit dva panaracery v kevlaru..

        0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.