Continental Vertical / Gravity 2,3 ?

14 nepřečtených
  • Historii už jsem přečet, ale třeba máte někdo ještě čerstvější zkušenosti s těmahle kontíkama. Uvažuju o Verticalech dopředu a Gravity dozadu, nebo Verticala i dozadu. Určení cca.30% asfalt, 40% zpevněný cesty zbytek les a šotolina.Doteď jsem jezdil Maxxis Ignitor/DynoMite 2,1. Chtěl bych něco širšího, pohodlnějšího co by se ještě slušně odvalovalo.Ahoj

    0 0
    • MartinXC  

      Z pohledu běžného až maratonského ježdění: Vertical je vpředu dobrý o tuhého blata, hlíny, sněhu apod. Na asfaltu bych na něj nesázel (mokrý asfalt životu nebezpečný), šotolina ho umí ve vyšší rychlosti rozhodit (mnoho hran a každá si hledá grip). Vzadu jako záběrový do terénu ujde. Na to co umí je docela těžký a vzadu ne moc komfortní. Gravity jsem nejezdil.

      0 0
    • BB  

      ja Vertikalech uvazoval jako o nahrade Schwalbe Big Jim, ktery se prestal delat. Ale predrecnik me trochu ochladil. Tak dalsi adept je Kenda Navegal, ale nevim, kdo Kendy vozi a prodava. Nebo jeste Schwalbe Nobby Nic.

      0 0
      • lubos  

        hmm, ja jsem Jima koupil asi pred 2 mesici na koloshope.

        0 0
    • blue  

      vubec se verticala neboj, jezdil sem ho celorocne vepredu i vzadu a je to podle me slusnej univerzal, na sotoline se ve vetsi rychlosti udrzi asi malokterej plast a pod tim horsim komfortem vzadu si neumim predstavit, co tim bylo mysleny

      az sjedu soucasny plaste, s nejvetsi pravdepodobnosti se k verticalum vratim, zvlast pokud budou porad do 4 stovek za kus

      0 0
    • Pekáček  

      Jezdil jsem ho hlavně vepředu, když byl marast tak i vzadu. První dojem při přechodu na ně z Pythonů byl ten, že se blbě zatáčí. Hlavně na asfaltu, taky jsou méně pohodlné i když dost široké. Dopředu na marast bych do něj šel, ale kdyby byl o něco lehčí.

      0 0
      •  

        A co ty Gravity? Že by je nikdo ještě nezkoušel? Sice je venku metr sněhu, ale musím se včas rozhodnout na čem budu na jaře jezdit(samozřej­mě,že i na sněhu si chci pojezdit). Ahoj

        0 0
        • Mike22  

          ja jsem jezdil Gravity 2,3 vzadu, nejdříve je fajn,ale gdyž začnou špuntíky mizet, je to hned pryč---trochu se i vytrhují…Ale asi zas do něj půjdu, neboť jsem ho mněl za supr cenu.

          0 0
    • TinkTink  

      Z meho pohledu – Continental Vertical 2,3" uz znova ne…koupil jsem ho 2×…jednou kdyz jsem jezdil marathony…na to je docela tezky – ostatni vlastnosti pro zadni pouziti naprosto v poradku…

      Letos jsem si ho koupil znova, kdyz jsem zkousel ruzny moznosti…pro moje soucasny pouziti je docela lehky, nicmene prorazeni je na beznym poradku a trny ho taky docela likvidujou…nerikam, ze to neni chyba jezdce, ale uz moc nechci resit kama ve sjezdu jedu, tak proste jedu…jinak trakce je v pohode…

      Aktualne vozim Kendy Blue Groove a Nevagal 2,5" v mekky smesi a lepsi plaste neznam. Kdyz jsem je zacal shanet na nasledujici sezonu v rozmeru 2,35", tak jsem ale dost hodne narazil – proste jsem je zatim nedokazal sehnat…takze hledam nahradu :) – zatim nemam kandidata ve se stejnyma kvalitama jaky maj tyto kendy.

      0 0
      • TinkTink  

        PS: vertical – opet z meho pohledu – na prednim kole je necitelnej a nedrzi stopu tak ja chci…ani na XC ani na to co jezdim ted.

        0 0
      • Cortez  

        Zdarec, newim jestli ti to pomuze tak se mrkni na koloshop.cz tam je groove za 345, teda jestli ji jeste maji, myslim ze jo. Uz tam je tak posledni dva mesice bez zmeny.

        0 0
        • TinkTink  

          To je sice fajn, dokonce tam meli i Nevagal, ale ne ty ktery chci :)…

          0 0
    • vratan  

      Pre mna su verticaly naj v pomere cena/jazdne vlastnosti/vydrz. kevlarove kupujem za 32 EUR 2 ks. za tie prachy perfektny plast…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.