• JirkaD

    Zvu pražskou sekci BF na vyjížďku spojenou s poznáváním nových singlíků. Sraz v 10.00 pod Barranďákem na smíchovské straně. Tempo pohodové, zastávka na jídlo bude.

    0 0
    • SNAIL  

      Ahoj Jirko, chtěl jsem původně na silničku, ale možná dorazím, uvidím podle počasí.

      0 0
      • JirkaD  

        Ahoj, to budu rád když pojedeš. Bude větší šance, že si trasy zapamatujeme do příští vyjížďky. Víc hlav víc ví :-)

        0 0
    • Meesha  

      muzu vedet pribliznej pocet km a smer? Dik

      0 0
    • Gung-Ho  

      Já se k vyjížďce přidávám a jen doplňuji, že nové siglíky a trasu by nám měl ukázat Vláďa z Černošic. Já už sem s ním tu trasu jednou jel a je pěkná, ale protože já rychle zapomínám a pak bloudím, domluvil sem sraz s Vláďou na 10:45 na lávce v Černošicích. Takže pokud by se to někomu hodilo lépe tam, tak je samozřejmě možno. Ještě pro úplnost oběd bude tradičně v Halounech u Zrzavýho Paviána.

      0 0
    • cabbage  

      snad dorazim.

      0 0
    • McBlacky  

      Ha zkusím dorazit, chtěli jsme jet k paviánovi s Fousem, takže se asi přidáme. Kdo by měl zájem tak večer plánujeme Pigiho, kdo se zdrží uvidí později v noci live tuning kotoučovky :) bude to stát za to

      0 0
      • Gung-Ho  

        Cesta zpět samozřejmě kolem Pigiho vede, takže žádnej problém. Jen já se určitě nezdržim, jelikož du večer na WALTARI :-)

        0 0
        • JirkaD  

          Hmmm – trochu závidím. Znám je jen z CD.Kde hrajou?

          0 0
          • Gung-Ho  

            Nemusíš závidět, ale můžeš dorazit. Já je mám přímo u nosu:-) tedy v Rock Café (Národní 20) začátek v 19:30 a vstup 300,–

            0 0
            • JirkaD  

              Díky za info, zkusím dorazit.

              0 0
            • Frankie  

              Waltari za 300,–? To je celkem lidovka na takovou klasiku, co?

              Co je to za vyjizdku – XC nebo nejaky brutus free-ride? :) I kdyz na tom snehu to bude asi vzdycky spis ten free-ride :)

              FV

              0 0
              • Gung-Ho  

                Žádnýho brutus Free-Ridu se rozhodně bát nemusíš, je to spíš XC, ale pravda je, že na sněhu je vždycky veselo.....o důvod víc dorazit :-)

                0 0
              • McBlacky  

                já bych se toho nebál, ale pro jistotu bych si nebral slicky ani semislicky :)

                0 0
                • Frankie  

                  No ja treba doma nedrzim nekolikery ruzny plaste, proste tam dam novy, kdyz jsou stary ojety, ale rozhodne nemenim podle pocasi no a trosku mam z tech Revoltu na snehu strach ne ze ne:)))

                  http://www.bontrager.com/…34_popup.php

                  FV

                  0 0
                  • McBlacky  

                    já myslím že by to jít mohlo :) ale bude so v některých pasážích s očima na stopkách :)

                    0 0
                  • SELMIRA  

                    náhodou docela dobry aspoň se vytrénuješ :o)

                    0 0
                  • enjoy  

                    to je ok:-).nebo myslis ze s ralfama nebudu muset mit oci na stopkach?:-))

                    0 0
                    • cabbage  

                      nepsals nahodou neco o Z-max a WTB?;

                      0 0
                      • enjoy  

                        no ja nevim,treba budu linej:-). navic sice mi to v programu trosku postelovali,ale furt je to s tim presmykem u plaste jentaktak.a jak je znamo:-),z-max je asi trosku sirsi:-). horsi bude,ze budu asi jedinej bez blatniku:-)

                        0 0
                        • cabbage  

                          to bud v klidu, ja sem taky linej namontovat predni a dokoupit zadni blatnik;)

                          0 0
                        • Gung-Ho  

                          Sice blatníky sundavat nehodlám, ale myslim, že vzhledem k tomu že má mrznout, to bez nich půjde docela v pohodě…a sám určitě nebudeš, soudě dle minulýho tejdne :-)

                          0 0
        • McBlacky  

          jo ty mám rád

          • nejsou na tebe moc měkký?
          0 0
          • Gung-Ho  

            Pravda, že v počátcích byli podstatně tvrdší, poslouchám je už přes 13 let. Ale hlavně já sem „tolerantnost sama“ :o

            0 0
      • fousac  

        pozdeji v noci uz bych to radsi moc nezkousel.. ;o) ale odpoledne v poho..

        jo oleje tu mam celou jednu original butylku, kdyby si potreboval… naradi uz si pomalu balim..

        0 0
      • jonas  

        Nejakej kratsi odpoledni vylet asi dam, tak se u pigiho taky zastavim …

        0 0
    • JMT  

      na horach napad snih, takze me asi do jara neuvidite !!! :-)

      0 0
    • valousek  

      Ahoj rad bych se kvám přidal ale vracim se z ostravy, kde bych se kvám mohl připojit tak ve 12 nebo nepojedete jeste nekdo na vyjížďku v neděli.

      0 0
      • Gung-Ho  

        No s tim přidáváním se na trase to nevidim příliš reálně. Odhad bych, že tak kolem 12:30 budem projíždět Řevnicí, ale je to opravdu jen hodně přibližně, kdyžtak si zkus zavolat až budem na trase to Ti snad řeknu přesnějc (603 810 844). Pak je tu samozřejmě možnost dorazit do Haloun, kam jedem na oběd a přidat se na cestu zpět. U Zrzavýho Paviána budem tak mezi 13:30 a 14:30, taky odhadem:-) Jinak tu neděli zřejmě pojedeme někam taky, ale to ještě neni na 100%.

        0 0
        • valousek  

          Dík uvidím, jak budu časově stihat a viděl bych to, že se přidám v Řevnici nebo zavolám dik za tel. tak snad v sobotu čau

          0 0
    • fousac  

      hm.. stejne musim k pavianovi zatahnout sekeru, takze minimalne tam se potkame.. ale budu se snazit dorazit na lavku do cernosic..

      0 0
    • Peslezedirou  

      Pánové tuším, že se na Brdech potkáme, ale až na jaře když tam tudy pojedu a z vás bude slejzat sníh :o))

      0 0
    • goood  

      Taky se pridam

      0 0
    • default  

      Jestli vstanu, tak bych se s dovolenim take pridal… ;-)

      0 0
    • enjoy  

      pojedu taky.je nekdo ze zucastnenych proti?:-)

      0 0
    • SELMIRA  

      chjo! jste pokušitelé Chci s váma! Ale jak to stihnout? Mam už nějaký záležitosti. Hlavně adventní trh na nádvoří dobřichovickýho zámku. Loni tam měli moc chutné dobrůtky. Totiž. :o)) Ale kdyby náhodou, tak se k vám někde přidám!

      0 0
      • JirkaD  

        To sis naběhla! Myslím si, že když budeš chtít tak sraz v 10.45 u lávky v Černošicích se zastávkou na adventním trhu stíháš. Bez dobrůtek se neobjevuj :-)

        0 0
    • Honzas  

      pokud mne po ranu nebude trapit extremne zla kocovina, tak bych se taky prijel kouknout;-) doufam, ze to pohodove tempo bude pohodove i pro mne;-)

      0 0
    • Toams  

      Hmmm, keby som nesiel zajtra ku krabovi s vidlou a k Bajkrovi okuknut nahradu za moj naprdnuty raf (a jeho „novy“ Corratec SuperBow Team WorldCup 03), tak trasu minimalne do Cernosic by som s Vami absolvoval … sice na konci pelotonu, prip. uz len po stopach, ale isiel by som … avsak okolnosti su proti:-( … aspon sa pokocham na karbonovych klukach:-)

      0 0
    • SNAIL  

      Vyjížďka byla super. Vůbec bych nevěřil, že se nás na začátku v tomto počasí sejde 16. Jinak samozřejmě oběd v Halounech taky bezva.

      0 0
    • Honzas  

      Pěkné to bylo, moc pěkné. Díky organizátorům za přípravu a všem za trpělivost a občasné čekání;-)

      0 0
    • cabbage  

      trasa dobra( predevsim pro me prevazne neznama) ucast prekvapive velka a obed v halounech tradicne vyborny, ikdyz nedoslo na palacinky- zrejme kvuli probihajici diskuzi na tena „peceme hlodavce“;)

      nejvic me dostalo jak nas ve Vsenorech Enjoy navadel, aby jsme kritizovali toho sjezdare v kulichu:o))

      0 0
      • enjoy  

        no to vis:-)),chtel jsem si vas vyzkouset jestli to dokazete i jinde nez za klavesnici:-).ale myslel jsem to jako srandu,klid:-). jinak to bylo super!me to dalo 88km a jenom teda ted nemuzu chodit a ze sedu se zvedam tak ze se odstrcim od cehokoliv rukama:-). zpatky,kdyz uz jsem vlastne moralne vubec nemohl:-),to prekvapive docela jelo,ale stacil by jeden kopec a uz bych to nezvlad:-).

        0 0
        • cabbage  

          chodit nemuzu taky(na jednu nohu)- to je to neustaly meneni vysky sedla:/ jelo to fakt dobre, asi v zime ztvrdne smes plastu, nebo co, ze to jede lip nez v lete na RR/pythonu;)

          0 0
        • SELMIRA  

          chocho, vy nic nevydržíte! P.S.: Ne, že bych ten kopec k Jezírku nelezla po 4… :o)) Sjezd jsem si moc neužila, páč kov o kov brzdí blbě …trochu jsem si ofrézovala novej ráfek… :o( Ale už mam nasazený nový koolstop špalíky, tak se těši na příště!!! Vďaka.

          0 0
          • Darkson  

            tak ten krpál se mi nahoru fakt nelíbil, dolu by to byla dozajista jiná kávička. ale byl jsem rád, že jsem na chvostu netlačil sám:-)

            0 0
            • SELMIRA  

              Jsem myslela, žes na mně gentlemansky čekal a Tys zatim jen taky prostě nemoh dál? :o) Tuhle cestu používám zásadně jen dolekopcom – směr hospoda. A v sobotu se vokázalo, že tradice není radno měnit. Uf.

              0 0
              • Darkson  

                náhodou jsem čekal i když hlad mne hnal neůprosně nahoru a následně dolů…ale s tou tradicí 100% souhlas

                0 0
                • SELMIRA  

                  no, a to bylo právě to belbý. Páč kdybych Tě neviděla čekat, obrátila bych to rovnou cestou necestou, ale hlavně z kopce, do hospody. Jenže jsem si řikala, že když čekáš, tak se musim vydrápat aspoň k Tobě, abych Ti mohla oznámit, že už s váma nehraju. :o) Jenže Tys furt postupoval…:o) Ale nás to nezabilo, tak jsme zasejc silnější. :o))

                  0 0
    • JirkaD  

      Vyjížďka byla pěkná, Vláďo díky za vedení po nových cestách. Cesta z Řevnic k jezírku byla dnes opravdu vysilující, odměnou byl sjezdík do Halouna a tradiční oběd u Paviána (všimli jste si jeho nového účesu?). Mimochodem jsem si dneska 3× ustlal, nevím jestli na těch pádech mimo zmrzlé půdy neměl vliv i „nemrznoucí“ čaj (trochu rumu přece ještě nikoho nezabilo, že jo?

      0 0
    • cabbage  

      budou fotky?:)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak já už dorazil ze zmiňovaných WALTARI, tak se mohu připojit k hodnocení. Koncert špatnej rozhodně nebyl, ale dnešní vyjížďka byla určitě lepší :-) Když sem přijel k domovu, úplně sem se při výlezu z metra rozzářil.....napad čerstvej sníh :-)…V Brdech ho bude určitě ještě víc, nechtělo by se někomu i zejtra, nebo vlastně už dneska:-) prostě v neděli????

      0 0
      • khooca  

        Kdyby bylo víc lidí a míň kiláků, tak já :)

        0 0
      • SNAIL  

        Až se vyspíš, tak zavolej, na chvíli bych určitě vyrazil :-)

        0 0
    • McBlacky  

      ZATIM něco menšího plánujeme s DArksonem – musí ale fixnout řazení 11,00 pod mostem na Bránický straně… Já jedu určitě. Točná, Závist, Homole, a možná přes Cukrák na Kazín – jen takovej lokálek, klasika 50–60km musím vyzkoušet nový pružiny ve vidly :)

      0 0
      • Gung-Ho  

        paráda, vstal sem před 10ti minutama, ale udělám co bude v mejch silách, abych včas dorazil:-)

        0 0
    • fousac  

      to uz je rano?? pomoooc…

      slibuju ze uz nikdy nebudu pit s Blackym vodku s tabascem..

      ale jinak docela dobry vylet.. nejaky novy trasy se zdycky hodi.. jen sem mel pocit, ze jedeme celou cestu furt do kopce.. vlastne tam nebyl ani jeden poradnej sjezdik.. no jako vzdycky se pekne kecalo, tempo nebylo pomale a pohodove, anobrz tradicni survival honicka za chrtama… ;o)

      BTW: zkusim nekde vydyndat kus webprostoru a dat tam fotky z posledni doby, vcetne vcerejsich..

      P.S. kdo daruje chudemu fousacovi aspon trochu fungujici tlumic 165mm roztec??

      0 0
      • cabbage  

        pujcim swingera 4way. zn.: znicit tak, aby se dal vyreklamovat:)

        0 0
    • Frankie  

      I ten samotny kousek, co jsem s vama stihnul, byl moc prima v takovy parte :) Doufam, ze jste se u toho Paviana nezmrskali tak, jako ja vecer u nas :)))

      Tak zase nekdy. Mejte se.

      FV

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.