• cabbage

    Už mě to učení v tomhle vedru začíná štvát( né že bych začal) a rád bych zase na chvíli vytáh bike a jel se projet vzhledem k vedru bych rařadil co nejvíc brodů( táta kona, Záhořasnské údolí, Bojovský potok…) vyrazit bych chtěl někdy dopoledne tempo podle toho nejpomalejšího(tady mě;) ještě nevim jestli vytáhnu kataastrofu nebo esku.

    0 0
    • cabbage  

      aha, takže nikdy neklikat na enter když vyplňuju anketu…:/ omluvte všechny chyby, překlepy a neúplnosti.

      sraz: někde někdy podle dohody(jestli se nikdo nepřihlásí, tak se budu dohadovat leda s kibicme:)

      0 0
    • Elwing  

      v tomhle vedru! si upad! :) né, já pojedu leda tak vyfuňět suchdolák pro nějaký blbosti na koníčka a večer si půjdu zaběhat, nechceš? ;)

      0 0
      • cabbage  

        je 24 stupnu, to mi neprijde jako vedro…;

        0 0
      • fousac  

        neches k veceru zabehnout k pigimu?? :D

        0 0
      • Hurikan_Tom  

        Ja mam tyhle vedra vylozene rad. O vikendu jsem si je kvuli stehovani neuzil. Nebo uzil, ale ne na biku. Chtel jsem se projet vcera po praci a to zase prisel tropicky lijak :o(

        0 0
        • McBlacky  

          no my si včera odpoledne naložili ke 170km a můžu říct že jsem toho měl dost. Vysiluje to

          0 0
          • Hurikan_Tom  

            Ja pokud jedu jsem v poho, ale kdyz zastavim a treba koukam do mapy, tak vlastne nekoukam, pze mam plne oci potu a jeho prival nejde zastavit. Snad osuskou nebo skokem do vody :o)

            0 0
    • Bulda  

      pojed s nama www.bike-forum.cz/…7/forum.html#…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.