• Hnoj

    přemýšlím o sedlovce – karbon 30,9 mm průměr… délka 350–400 mm, nevíte o něčem pěkném, co by nebylo příšerně drahé?

    0 0
    • zirecek  

      Mám no name, alla Pells za 990,–. Jestli chceš sehnat taky, mailni. Drží, je to 400mm.

      0 0
    • mAk  

      Taky o tom přemejšlim, jediný co sem v tomhle rozměru našel po ešopech bylo na bikezone.cz Třeba možná máš jako já Duratec (C; a třeba ti taky praskla sedlovka vod Ričiho oc:

      0 0
    • JMT  

      redukce na 27,2

      0 0
    • kesu  

      easton ea 70 karbona za 2500 na koloshopu,redukci nebrat..

      0 0
      • jonti  

        co je zle na redukcii?

        0 0
        • kesu  

          no nelibi se mi to uz takle je to nejslabsi misto ramu (se stredovym slozenim) a cpat tam redukci?a navic pokud se nepletu tak ramy do kterejch se to davalo trosicku praskaly(gian­t(nemluvim jen o nsr ale treba i o jejich silnickach)

          0 0
      • enjoy  

        ec:-) ae je hlinik.

        0 0
    • fireball  

      Zkus Woodmana – www.rdcycles.cz, 1499 – 1999,–. Je to moc?

      0 0
    • Pinocio  

      Jakou mají průměrnou životnost sedlovky?? velice nerad bych si totiž nějaký její kus vytahoval ze zadnice:-)

      0 0
    • fil  

      potrebuji poradit/zhodnotit. S karbonovou sedlovkou mam zkusenost asi cca 2 mesice a ted jsem zjistil, ze je „lehce skrabla?!?“ v miste upinaku.(viz obrazek) Mam se desit, ze mi to rupne pod zadeli?!? Utazena na krev rozhodne nebyla, vlastne je utazena ze servisu a od te doby jsem s ni zadny psi kusy nedelal a ani nezajizdi!

      0 0
    • fil  

      potrebuji poradit/zhodnotit. S karbonovou sedlovkou mam zkusenost asi cca 2 mesice a ted jsem zjistil, ze je „lehce skrabla?!?“ v miste upinaku.(viz obrazek) Mam se desit, ze mi to rupne pod zadeli?!? Utazena na krev rozhodne nebyla, vlastne je utazena ze servisu a od te doby jsem s ni zadny psi kusy nedelal a ani nezajizdi!

      0 0
      • Hnoj  

        Stejným způsobem mám škráblou sedlovku na žiletce a je to OK.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.