• Hnoj

    Ahoj všem, sháním nutně patku na rám RM Landslide model 2000, je shodná i s jinými rámy z toho roku (myslím že se všemi z XC série, Volcano, atd…) může, nmáte náhodou doma takovýhel rám doma zbořený zbořený s patkou?? nebo nevíte o obchodě, kde by je měli skladem? nebo nevíte , jak jí sehnat nejlépe do druhého dne? dík moc všem co mi pomůžou !

    0 0
    • Meesha  

      dovozce nebo zkus nejakyho dealera u nas – predpokladam, ze Adama si zkousel…

      Mam podobnej problem – patku na Meridu rok 02. Od dovozce nejsou a nejspis nebudou, takez sikovnyho soustruznika… :-/

      0 0
      • Hnoj  

        Počítám, že Adamem myslíš cyklo adam, co?

        0 0
        • Meesha  

          jo. Vcera sem tam mailoval, kvuli ty my, a v noci mi psal, at se stavim, ze by nemel bejt problem…

          0 0
          • Hnoj  

            Tak je to OK, sem se tam dneska stavil a patku měli ! ještě že jsou některé obchody tak výborně zásobené tím, co zrovna potřebuju :-)

            0 0
            • vlk  

              jinak stejnou patku jako potřebuješ mají i kola acstar.A na ty jde sehnat docela bez problémů-alesoň v Ostravě.

              0 0
      • Vilém  

        Merida by mela jit sehnat,kdyz jsem ji chvili jezdil,tak sem 2× kupoval novou a to ten ram taky nebyl aktualni rocnik.Jeste dodatek,soustruznik Ti moc nepomuze,to spis frezar:)

        0 0
        • Meesha  

          ok, tak frezar :-) Jednou sem ji objednaval, ale ted uz mi rekli, ze nejsou. Mozna na jare by mohla bejt, ale je to nepravdepodobny. Ona je dost atipicka – je na toho fulla s plastovou kyvkou…

          0 0
      • kesu  

        zkus u tyrse ja ji tam kdysi kupoval

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.