• tutite

    Nejsem asi sám, co zaregistroval nového Scott Ransoma na sport life. Co na něj říkáte? Je trochu složitý, ale vše vypadá logicky. Scott Genius se mi zpočátku taky nelíbil, ale až sem se na něm svezl..

    0 0
    • Daan  

      Fakt pekne kolo, zaujalo me uz drive jako jedna z alternativ Enduro biku, ale ta cena… a zrovna ze bych take mel plnou duveru ke celokarbonovemu enduro ramu i s tlumicem do 3kg… Kazdopadne designove pekne, tlumic asi masina, ale pomer vykon/cena podle me nevychazi nejlepe… Uvazujes o nem misto Propheta?

      0 0
    • vratan  

      som fanusik scottov, ale moc mi nevonaju riesenia ktore vyuzivaju nestandardny tlmic. a to zo smutneho dovodu – nechcem byt vystaveny na milost a nemilost slovenskemu dovozcovi scottov. tento fakt tieto biky okamzite vyraduje z mozneho vyberu. keby to predavali rovno s nahradnym tlmicom… :-)))

      0 0
    • FunTom  

      Krásný, ale u nás ne příliš využitelný kolo. Navíc v této VIP kategorii se mi víc líbí Rocky Mountain Slayer nebo Santa Cruz Nomad. Dávat karbon na drsný enduro se mi fakt moc nezdá.

      0 0
      • tutite  

        to funtom. Nomad je dobrej, pěknej, ale čepíčky má stejné jako norm. Blur. Nový Slayer má sice pěkné přepákování jednočepu, ale hlavní rameno pod čepem vypadá hrozně. Jezdím hlavně po Beskydech a věř mi, že tam se vlastnosti endurka či all-mountaina dají pěkně využít..zdar.

        0 0
        • FunTom  

          Možná máš pravdu. Já ty kola zas tak podrobně skouklý nemám. U toho Ransoma bych se ale fakt bál, že když bych třeba musel kolo v nějaké situaci nouzově „opustit“ a ono narazilo na nějakej šutr, že by to nemuselo skončit dobře. No a s těma Beskydama, to ti rád věřím. Chystám se tam pojezdit letos o prázdninách. Rád bych využil typy na nějaký enduro traily :)

          0 0
    • Pinocio  

      ukažte obrázek prosím:-)

      0 0
    • speedy gonzales  

      no je to pecka…ale misto „nefunkcni vzorek“ bych si radsi precetl nejakou recenzi, nebo rovnou svezl..pak bych byl asi chytrejsi a ten karbon.nevim jestli by vydrzel mrdu na sutry.takhle mam v hliniku jen peknou prohluben:-)

      0 0
      • Pebe  

        Ve Velu Speciál, či jak se to jmenuje, píšou, že bude i hliníkový :-)

        0 0
        • cabbage  

          nj, ale v karbonu vypada o neco lip:)

          0 0
        • speedy gonzales  

          na to zrovna nemusim cist velo, abych to vedel:-)

          0 0
          • bazi.marko  

            delaji se modely v karbonu, tak i v hliniku. jiste je to v mnouha ohledech super kolo, ale pokud bych si kupoval endurko okolo 100 000,–, tak asi sahnu po Giant Reigh 1, letosni model s 36 od foxe a x-0 od sramu je proste bomba. Scott ti za ty prachy nabidne dobry ram, ale vse ostatni uz na mnohem nizsi urovni, ale samozdrejme plne funkcni:-))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.