• revish

    Caute fseci, vydelal jsem nejake penizky a zvazuji je investovat do noveho bejku, chtel jsem neco poskladat, ale nevim, jestli mne to vyjde levneji, nebo jestli bude lepsi koupit hotovy bajk. nemate nejak tipy jake kolo koupit. Mel by to byt pevnak na drsnejsi XC. diky predem.

    0 0
    • kovar  

      s drsnějším XC tu má zkušenosti myslím že pouze Zireček, takže by mohl poradit

      0 0
      • revish  

        no,drsnejsi xc…nevim jak popsat sve jezdeni, jzdim po horach, ruzne pesiny, nejake kamenite cesty, chtel bych to s vybavou SRAM X7 s vidli min.Manitou BLACK, chtel jsem si postavit neco na ramu merida Matts pro,jen nevim jestli ten ram za neco stoji.

        0 0
    • Banjo  

      Na uplne drsny XC to asi neni, ale vybiral bych neco tady: http://www.paklisport.cz/…KRS_2006.pdf

      Za ty prachy je to bomba. Casem vymenis ram a pohodicka.

      0 0
      • revish  

        spis nez o ram bych se bal o tu vidli, mam 80 kilo.pri te hmotnosti toho asi moc nevydrzi

        0 0
        • MlokCZ  

          Když jsou tam V-čka, tak bych i s 80 do takovýho kola šel, pokud nemáš možnost koupit něco jinýho za takhle výhodnou cenu.

          0 0
          • revish  

            Zatim hledam moznosti, drive jsem Kellys chtel, ale chci neco v No Shimano verzi. proste kdo bude mit tip at pise ja vse promyslim

            0 0
          • revish  

            I kdyz…pozorne jsem ty kellysy prohlidnul, Ten Blade vypada fakt dobre, i ten sram tam je, toho jsem si pri prvnim pohledu nevsim

            0 0
          • revish  

            tak jeste pozornejsi prohlidka. tan sram je na tom jak se to jmenuje…Raptor, ale ta cena je fakt luxusni

            0 0
    • T215  

      Hoši máte smůlu včera jsem si chtěl objednat raptora a už nejsou a ani blady. tak jsem si vzal hackera I, za tu cenu s dualama a xteerem vzadu, jinak vidli muzes fouknout dle vahy

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.