• Kol.ista

    Nevite nekdo, kde se daji sehnat pouzdra na vidlu?? Jen tak predem zjistuju. RS Tora. Ale rad bych vedel, jestli to de koupit a kolik by to tak stalo. A jeste na Manitou Axel. Moc dekuju

    0 0
    • zac  

      no od zdroje rock shox: http://www.cyklo-zitny.cz a manitou www.progresscycle.cz pak zalezi odkud jsi a jaky tam mas prodejce kol a servisy…

      0 0
      • zac  

        oprava: http://www.cyklozitny.cz

        0 0
        • Kol.ista  

          Tak moc dik. A to jim napisu ze chci poslat novy futra jo?? A kolik to tak moze stat?? Dik

          0 0
          • cabbage  

            jo, napises ze chces novy futra, ale cena te zajimat nemusi, pac ti je hned tak(jestli vubec) neposlou… opravte me jestli se milim(a ty I mi opravte taky:)…

            0 0
      • revish  

        Futra ti poslou, stoji kolem 600kacek, obednaval jsem je tak pul roku tomu na skareba.

        0 0
        • scret  

          Cim si je tam vlepil?? Ja platil za prepouzdrovani SX-Rky kdysi 2500,– Coz jsou 4 pouzdra + prace:(Dost naprd:(

          0 0
          • náčelník  

            Kdysi tady padla zmínka o tom, že pouzdra je nutno při výměně kalibrovat a snad se to doma dělat nedá.

            0 0
          • revish  

            sice pozde, ale prece, ja ty pouzdra nepouzil, vali se mi doma.Delal jsem tuning Axela na olejove mazani. Musel jsem ty pouzdra koupit abych dostal mazaci molitanove krouzky, potrebne pod stiraky, Jinak na vsazeni do vidle maji servisaci specialni nastroj, kterym se pouzdra nasadi a zaroven se nastavi jejich spravny prumer. na zajisteni pouzivaji Loctite.

            0 0
    • Mucha  

      hele, co si vlastne predstavit za slovem „lama“, ktery je ted tak desne „in“? Vsichni kolem ho maji plnou … ehmmm … pusu. Pouziva se jako opak „guru“, google ale vraci info o tom, ze „lama“ je preklad slova „guru“ …

      (…) The Chinese word for „lama“ means „living Buddha.“ But in Tibetan, the word „lama“ is a direct translation of „guru.“ So „guru“ and „lama“ have the same meaning-someone who should be respected because of his wisdom, or because of the indebtedness one owes to him. So the rough meaning is „someone worthy of respect.“ (…)

      0 0
      • CZiko  

        ale chápej… google nevysvětluje slovo „lama“ ale „láma“. Zatímco „láma“ máš vysvětleno v tom eng. textu „lama“ jest zvíře pohybující se v jižní africe, a protože vypadá na to, že je naprosto blbé tak se to takhle používá… Ale jsem s tebou za jedno, že když tohle slyším, tak se mi otevírá nůž v kapse!

        0 0
      • Manas  

        No jo no, je to zprofanovane slovo. lama = lamer

        0 0
      • pos3k  

        Lama – Od angl. slova lame (chromý)…ja osobně to neberu jako urážku a ani to nemyslim jako urážku…Je to prostě označení někoho méně chápavého nebo začátečníka :-) zdar bajk

        0 0
        • Mucha  

          jo tagle …

          tak díky, jsme zase o slovo chytřejší :)

          (smysl používání toho slova spolu se slovem „guru“ mi ale pořád uniká … teď možná ještě malinko víc než předtím (viz. můj první příspěvek v tomle vlákně) :-)

          0 0
      • Biker jak Pes  

        Nebo taky strašně jede slovo „lopata“…:))

        0 0
        • cabbage  

          no ja spis nechapu pouziti- proc se tak rika kradenymu biku, zatim sem slysel ze se lopata rika akorat nizsim kancelarskym krysam a vyrostly kavovy lzicce.

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Anebo taky ještě znám slova jako: lofas nebo lufa

            No jinak já to používám, když chci někomu říct, že blbý, nebo tak něco, ale jak vznikly, to teda fakt nevím…

            0 0
            • Haryk  

              Lofas znamená koňskej ***** – maďarsky.

              0 0
              • Biker jak Pes  

                :DDDDDDDDDDD, tak to je teda moc… To jsem fakt nevěděl.

                Ale lufa vím co to znamená, je to žínka na masírování celulitidy. Dozvěděl jsem se to, když jsem hráli scrabble ani jsem nevěděl, že něco takového existuje, ale ve slovníku to je… :))

                0 0
            • rb  

              Lufa jest ďura obľata želazom.....

              0 0
          • pegal  

            to je slovensky „kradeny kolo“ ..

            0 0
      • Biker jak Pes  

        Nebo tady tohle:
        1. přežvýkavý sudokopytník žijící v Jižní Americe
        2. láma tibetský buddhistický mnich

        Takže si můžeš vybrat.

        0 0
    • vili  

      Kolik tak stoji futra na rockshox?(judy xc 02) dik

      0 0
      • MaPa  

        Na Duka C v bikelivu byly cca 700,–, takže to bude asi tolik. Si tam zavolej, jsou v pohodě.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.