• Pá-dlista1  

      Chci aspon fotku! :-D

      0 0
      • Mamutt  

        Já si o ní snad napíšu :oD Nejlepší je ten aerodynamicky napnutý řetěz :oP

        0 0
        • Fidoo  

          radši si s nim nehraj :-))) jezdí každej den do školy 40km ......docela by mi vadily ty „šlapky“ co z nich nejdou vyndat nohy (asi první prototyp SPDček)

          0 0
    • Ice-goofy  

      Super kdybych potreboval jdu do nej:)) to moje asi tak rychle neni:)

      0 0
    • Pinocio  

      a já blbec do kola vrazil tolik peněz.....stačilo koupit tohle a bylo by vystaráno

      0 0
    • Toams  

      Uz som mu poslal maila kvoli fotke toho rychleho zazraku na kolesach:-)

      0 0
    • MlokCZ  

      Takový průměry nedám na svojí silničce ani náhodou, asi bych o něm měl taky uvažovat. No ale možná by stačilo dodělat také tu aerodynamickou úpravu řetězu a ty průměry bych pak dal taky.

      0 0
    • Beeda  

      ty vogo prumery 35km to je dobrej ficak:-) B

      0 0
    • MartinX  

      Pro bikery mám také super kup:

      • 3 celoodpružené horské kola za 3.999 Kč, původní cena 9.000 Kč + 1 kolo na náhradní díly zdarma!
      • Levně prodám jízdní horské kolo pro člověka (dítě) kolem 150cm. Pouze vážní zájemci. Je nutno vyměnit duše.

      …tak se všichni nehlaste! :-D

      0 0
    • Bobo  

      Tak to je nářez. Tu fotku musím vidět! Až toho člověka propustí z ústavní léčby, okamžitě prodávám svoji silničku a kupuju :-).

      0 0
    • Biker jak Pes  

      tak to je fakt bomba, jestli někomu pošle tu fotku, hoďte ji prosíííííím někdo sem, a? si udělám představu, protože podle toho popisu, nevím, co si mám představovat… :))

      0 0
    • CZiko  

      tak já jsem zažádal o fotografii:-D aspoň bude sranda:-D

      0 0
    • tjuren  

      Tak jsem si ho chtěl objednat, ale předběhl mě nějakej Jan U. z Německa…Prej chce být nejrychlejší

      0 0
      • Fidoo  

        Vidim, že ty i Jan U. jste pochopili význam tohohle kšeftu pro Tour de F. 2006.

        0 0
        • tjuren  

          Potom co jsem viděl Jana U. na posledních ročnících, tak se nedivím, že se nechce už na kole nadřít, chaa

          0 0
    • pavelr  

      Doufám, že nejsou v Pardubicích všichni takoví.

      0 0
    • mar_tin1  

      tak co, mate uz nekdo tu fotku?

      0 0
      • Toams  

        zatial furt nic:-) asi ho uz maju v aero-tuneli u Treka a dumaju, co by z neho obslahli:-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.