• Petrs

    Asi před měsícem jsem zjistil vakl ve vidli a stále se zvětšuje. Včera mi v servisu řekli, že to není na reklamaci. Nějak se s tím nemůžu smířit, aby po 1500km (4 měsíce stáří) na HT s véčkama šly futra do kytek. Máte někdo zkušenosti s tím typem reklamace? Nejlépe u RS. V historii jsem nic nenašel. Díky.

    0 0
    • vlk  

      jo tak to nevím jestli někomu vyreklamují futra.Já jezdím kotouč a nedávno jsem zjistil taky memší vakl, ale jen na levé noze, ale to ji mám už 2 roky a mám mnohem více najeto-takže to je vlastně normální.Když jsem ji ten první rok jezdil na v-breake tak byla bez problémů.Mám duke XC u-turn. A a kolik ti řekli že bude stát výměna futer, myslím, že samotná futra víc jak 300 stát nebudou ne?

      0 0
    • vlk  

      PS: co vím tak pekáček kvůli futrů reklamoval mx comp a „spravili mu to“. Někteří na futra lepí pásek izolepy, to se mi ale nejeví jako řešení.

      0 0
      • Petrs  

        V shopu mi řekli orientační cenu 2.500,–, ale nakonec z nich vylezlo, že to pošlou k Žitnýmu do JBC. A ta izolepa fakt řešení nebude. Ještě to zkusím sám přímo u Žitnýho a uvidím jak dopadnu.

        0 0
        • vlk  

          Ty jo, tak to jsou teda fakt dost drazí.

          0 0
        • jecnak  

          Ono by stacilo sifutra nekde nechat vytocit na soustruhu za flasku a vymenit doma. Akorat je potreba si na to vyndani/narali­sovani novych udelat pripravky.

          0 0
          • vlk  

            a nemáš někde obrázky těch přípravků? Co je potřeba?

            0 0
            • jecnak  

              V navodu na udrzbu na RS strankach…

              0 0
              • vlk  

                jo už jsem to našel bushingservice.pdf na sram stránkách.No jo ale to by chtělo přesné rozměry toho nářadí.A k těm nevím kde se mám dostat.Asi si proměřím vidlu a udělám to podle ní.

                0 0
                • dzabo  

                  z akeho materialu su tie futra??? ja mam splice 130, najazdene ma asi 1000km na veckach a uz ma tiez mierny vakel

                  0 0
                • jecnak  

                  To by samozrejme musel by RS potazmo SRAM padly na hlavu, kdyby uvadel rozmery :-)

                  0 0
                  • vlk  

                    no to mi je jasné, já jen jestli si to někdo ze servisáků nezměřil a nehodil někde na stránky. PS: kdo máte přístup k těmto RockShox udělátkům, nemohli byste mi poslat rozměry?Dík

                    0 0
                    • Alex  

                      Neda sa to niekde kupit, to naradie na futra? Nejaky eshop?

                      0 0
                      • Vilém  

                        Nevim kde to koupit,ale pocitej ze to bede stat mozna tolik co vidlice:(V ser­visnim manualu je to nafoceny a je to sada trnu a vymezovacich podlozek,ktera je spolecna vzdy pro nekolik modelu vidlic,podle prumeru nohou.

                        0 0
                        • Petrs  

                          Domácí výroba přípravků se nemůže vyplatit, teda pokud se tím někdo nechce zabývat a dělat to na kšeft. To neřeší můj problém. Napsal jsem ještě přímo do Sramu a uvidím co mi odpoví. Někde jsem čet, že někdo se tam obrátil a pomohlo to s řešením reklamace.

                          0 0
      • Pekáček  

        Obrázek řekne víc než tisíc slov, takže vyjádření servisu na provozní vůle je tu: http://www.bike-forum.cz/…08222549.jpg http://www.bike-forum.cz/…16104754.jpg, A že tam izolepu nemám jsem se přesvědčil http://www.bike-forum.cz/…18140804.jpg Divný je, že ta vidla nemá vakl i po ujetí víc jak 3–4 tisíc km.

        0 0
        • Vilém  

          Jak ta fotka vysvetluje,ze tam nemas izolepu?Pro vymezeni bych ji dal na vnejsi obvod futra,ale ty na fotce vyndany nejsou.

          0 0
        • Peslezedirou  

          Tak ty ti pěkně brnkali na nervy! :o)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.