• slavekRM

    Ahoj, tak jsem narazil v jednom kameňáku na komponenty Acor. Byl jsem překvapen relativně širokým rozsahem. Počínal rukavicemi, sedlovkami, brzdami brzdovými špalky, řídítkami atd. Překvapením pro mě byly V brzdy z karbonu se kterými jsem se nesetkal. Vlastně celý sortiment je v provedení jak hliník tak i karbon. Ceny přijatelné, hmotnosti běžné. Máte s touto značkou zkušenosti? Více http://www.acor.velo-cz.cz

    0 0
    • Otto  

      Já bych jen varoval před Al kladkama do přehazovačky. Otvory se zaserou blátem, a hliník so probrousí k těm radobyodlehčovacím otvorům a zuby se ulomí. Jeto jedna z mála aplikací, kde je plast lepší než kov… Docela jsem spokojen s kladkami BBB – princip stejný, ale ozub kolečko je polyamid plněný sklem.Navíc jsou levnější. Ale všeobecně vzato…ty ložiska jsou na hovno, stejně to nevydrží.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      no a jeste cerveny spalky od nich nejsou dobry :(

      0 0
    • P.B.  

      Jen zprostredkovane, kamos ma od tyhle znacky multiklic, kterej obsahuje skoro to same, jako muj Topeak, ale je o pulku levnejsi a funguje na nem vse temer stejne – t.j. dobre.

      0 0
      • P.B.  

        Na tom webu v ostatních jsou uzasny spony na nohavice. Jeste polobotky s SPD, kosili z funkcniho materialu a jezdim do rachoty na biku. :-)

        0 0
    • Tinker  

      Mám od nich karbonový řidítka a jsem spokojenej. Žádný zlepšení komfortu jsem sice nepozoroval, ale vypadají hezky :-) Za tu cenu dobrý :-)

      0 0
    • MARIN  

      Mam od nich sedlovou objimku AQR-2002 – bez problemu bovden brzdcici ACB-2101 – brzdy jsou ted nejake mekci tak na kole dlouho nezudstane

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce