Přepadl Vás už někdy někde někdo? Mě ....

167 nepřečtených
  • Minulou sobotu jsem vyrazila brzo ráno..měli jsme sraz na Bukovince a od tama vyrazit směr Drahany. Ráno krásně svítilo sluníčko..3 stupně nad nulou.Obléc, obut a vyrazit.Chvíli jsem rozmrzala.Blížím se k Mariánskému údolí.Nikdo nikde,jen rybáři kolem rybníčků.Ti se za mnou otáčeli,co to hučí:,,Nějaké auto?" V dáli vidím asi 5–6 člennou skupinku lidí..kteří mě vidí,ale absolutní nezájem.V tom se všichni otočí,když zhlédnu jejich barvu pleti,je mi jasné,že je zle!Tu barvu si domyslíte.. Zaváhám a oni se pustí za mnou..moje pocity NO COMMENT ! Takovej smyk se mi už v životě v nášlapech nepodaří… ujela jsem!! ALE:policie přede mnou-volají na mě,a? zastavím.. : ,, Slečno,jedete moc rychle! " Všechno jim povím..oni jen,že ví, že se tu loudá skupinka tmavší pleti.. NEMĚLA JSEM SLOV… JEŠTĚ, ŽE JSEM VYVÁZLA BEZ ÚHONY A POKUTY ZA RYCHLOU JÍZDU… Ma?a :o)

    0 0
    • Ice-goofy  

      Zatím se mi nic takového nestalo, ale věřím, že to musel být strašný zážitek…

      0 0
      •  

        Kurňa ani nevíš jak! Tak rychle jsem ještě nejela.. ale ten přístup těch policajtů mě docela dostal …

        0 0
        • enjoy  

          mam uz s policajtama svoje zkusenosti,kdyz jsem je potreboval.vetsinou jsem nadaval,ale kdyz to vezmes z druhy strany,oni je sice muzou „bezduvodne“ za par dni sbalit,ale to oni neudelaj,nevim proc.asi jim nekdo moc kouka pod ruce. jinak teda ty bysi chtela aby te nejaky policajti bezduvodne zabasli za to bezis?

          0 0
          • enjoy  

            …na par dni..:-)

            0 0
            •  

              Já vím je to pro ně těžký.. ale něco by se s tím udělat mělo..až se něco stane , tak bude pozdě.

              0 0
    • wbiker  

      Hm, tak to je dobře, že to policie VÍ, hned se můžem cítit bezpečněji.

      0 0
      •  

        Ví, ale nic s tím neudělá.. :o)

        0 0
    • mastihuba  

      mě přepadl průjem :))

      0 0
      •  

        Jujda,tak to je špatný.. nemáš pit Radegasta :o))))) jak v těch Beskydech :o)

        0 0
        • goofy  

          Na Radegasta mi neshahej! To by si mne vazne nakrkla… :o)

          0 0
          • pegal  

            tak to je vazne dobrej samoser .. :)

            0 0
            • goofy  

              No to bych prave spish tvdil o nekterych pivech vyhlashenych znacek… Ale klidne vas u toho necham… ;o)

              0 0
              • mastihuba  

                bych se nehádal :) tři až čtyři dny konzumace a stolice se upraví do normálu

                0 0
                • goofy  

                  Nevim, ja sem na tom odkojeny, takze na to asi nejsem ten pravy, ale ani nikdo z kamoshu si nesteezoval, kdyz sem je zacal brat na Radka v Brne… To mam spish problemy treba s Cernou horou na Gambacem, nekterymi tak vychvalovanym… O Starobrnu ani nemluve… :o)

                  0 0
                  • gadzo  

                    Starobahno je dobrý, obzvláště médium. Ale Hnusovice, Gambrihnus, Kozel a dlaší vybrané značky, to se nedá pít, v sobotu dopoledne mě vždycky bolí škopek aspoň 20 km. Ale Radka beru na milost, akurvát ho v brně moc nemají.

                    0 0
              • Staenly  

                Presne tak nektery vyhlaseny znacky sou na tom dost spatne…Ale radek taky nic moc…:)

                0 0
            • jihra  

              Vyhlášený samoser je Plzeň.

              0 0
          •  

            Nebudu…ale letos sem si na něj šáhla v Beskydech :o)

            0 0
    • Beeda  

      hmm tak trochu postradam vyznam a pravdivost,

      • nikdo te neprepad, proc takovy titulek?…
      • 5 lidi v dali a poznas barvu pleti…
      • jsou ti jasne veci kdyz vidis barvu pleti…
      • najednou je tam policie:-), predtim nikde nikdo
      • jsi sprinter a jedes 50km/h a zrovna te zmeri, co to je pech..

      Mam pocit, ze to neni o kole, ale o rasismu, policajtech a rozvasneni diskuze…jak ubohe..B eot.

      0 0
      •  

        Neboj se nevymýšlím..taková rozhodně nejsem!Měla jsem pěkně nahnáno,to mi věř!Policajti tam bývaj a kontolují ryb.lístky.rasista nejsem,ale z každodenního dojíždění do Brna,vím, že všichni lidi tmavší pleti nemají dobré úmysly! ale je to tvůj názor..neberu ti ho. Ty jsi to nezažil.

        0 0
        • enjoy  

          hele nestyd se nesnaset cikany,z hodne lidi se stanou „castecny“ rasisti a maj k tomu svy,zcela jasny,duvody. doufam ze si o me nekdo nemysli ze jsem rasista,nezlomny dukaz o tom ze nejsem kdyztak dolozim:-)

          0 0
          •  

            Nestydím,ale neříkam,že se mezi nimi nenajdou takový, kteří dokáží ublížit.

            0 0
          • Komi  

            Ten důkaz by mě zajímal … :-)

            0 0
            • enjoy  

              vystavil bych tady klidne fotku svy pritelkyne.anebo radsi ne,ty komentare mi za to nestoji:-)

              0 0
              • Komi  

                Aha, tak to chápu … to bych ani nechtěl aby si něco ukazoval, protože mi je jasný že někteří debílkové by měli akorát blbý poznámky … Sem se ptal, je proto, že mě zajímalo jak bys to dokázal ,)

                0 0
            • zac  

              Hele nedelej enjoyovi do holky! :)))

              0 0
          • vlk  

            No jo tento stát je celý dost naruby.Když někdo řekne člověk snědé pleti, a navíc se třeba brání jejich napadení, nebo je donucen před nimi utíkat tak je podle tebe rasista, že. Když cikáni řeknou že seš bílá svině a zmlátí Tě, tak to rasizmus není? Jací lidé, takový stát. Když mají lidé převrácené pošramocené názory, tak se pak nedivme, že to tu vypadá jak v kocourkově.

            0 0
          • Lance  

            nesnaset je slabe slovo a ja se za to nestydim!

            0 0
          • Pá-dlista1  

            To, ze nesnasis jenom nektere rasy, te jeste od rasismu neocistuje ;)

            0 0
          • RUMcajs  

            Nejsem expert, ale pokud vim, tak spouste lidi vadi chovani etnika, ne jeho barva. Takze jsou xenofobni, neni to pravda?

            Takovy clovek muze nenavidet cikany a pritom v pohode vychazet treba s cernochy ci asiaty.

            0 0
        • Elwing  

          Ne všichni lidi jakkékoli pleti mají dobré úmysly…

          0 0
      • mastihuba  

        se musim zastat jedná se o lokalitu Mariánského údolí, kde policajti hlídkují a často dochází ke střetům mezi cyklisty a pěšími. A vubec se nedivim tomu že si banda rozjívených cigošů trofne na 15ti letou holku.

        0 0
      • sis  

        sorry, ale myslim ze kdybys to zazil ty tak ses pos… taky a ani nemusis byt 15-ti leta holka. Nevim proc tomu neverit

        0 0
    • wlk  

      to buď ještě ráda,že tě nesbalili za rasovou diskriminaci, nedivil bych se, kdyby tam ti cigoši doběhli a začali se dožadovat svých práv.Když je vidím, tak se mi otvírá kudla v kapse-žádnou nenosím, ale otevírala by se, kdyby byla. Neházím všechny do 1 pytle, většinou už podle ksichtu poznáš, jestli je nebezpečnej a ve skupince se cítí. Nejsem rasista, ale cigány bych vyhnal z měst, a? si žijou po svým v maringotkách nebo kde se jim zlíbí a neotravujou slušný lidi. V telči to vyřešili naprosto sqěle, odstěhovali všechny cigány za město, kde mají „svůj“ činžák a jsou všichni spokojeni, maj tam všude okolo mírnej bordel, což jim očividně vyhovuje, ale nikoho tím neobtěžujou. To je podle mě super kompromis.

      0 0
      •  

        Taky je nehážu do jednoho pytle.Najdou se i takový..no jak si napsal, tak je.

        0 0
      • rich  

        az to uvidi nejaky komisar z EU bude poprask!

        0 0
        • wlk  

          když s nima tak soucítí ti někteří nahoře, tak si je mají vzít domů :-)) to bybylo šou! Příchod z práce domů, vytrhaná podlaha, ohníček uprosřed obýváku :-)))))))))

          0 0
          • mike!1  

            uau to by bylo super. big brother a vyvoleníproti proti hadra:)))

            0 0
            • wlk  

              jj, to by byla trochu jiná zábava, nestačili bysme se všichni divit! a hlavně bysme za chvilu nic neviděli, protože by kamery skončily v zastavárně! :-))))

              0 0
              •  

                :o) co tu nepadne za hlášky :o)

                0 0
              • mike!1  

                :-))) to by byl fičák:-)) ale s těma kamerama, to je dobrý:-)))))), to mě nenapadlo:)

                0 0
        •  

          to bude…

          0 0
        • enjoy  

          at to zkusi,poradil bych mu at jde omrknout pristup velky britanie a to jak „prijima“(nebo prijimala) nase „cechy“. cikani jsou obecne verbes a ti slusni se k nim nehlasi a nechteji byt s nimi spojovani.

          0 0
    • Kuky  

      Rasista nejsem, ale když jedu kolem „podezdřelých“ osob, tak většinou mívam podřazeno a ruce na brzdách. Jinak plánuju koupit pepřovej sprej (na lidi a na psi).

      0 0
      •  

        Už o tom taky začínám přemýšlet.I s pej­skama mám své zkušenosti.Kdybych to pověděla doma, co se mi stalo, tak mám doježdíno.Páč jezdím sama přes týden.. docela už se začínám bát..je brzy šero..

        0 0
        • alpo  

          Mého syna přepadli 3 romové po desáté hodině u Ostravice ve Frýdku-Místku. S nožem u krku si vzali všechno. Od té doby chodí se zbraní. Policie je proti tomu bezmocná. A já se jim ani nedivím. U nás existuje rasová diskriminace naruby !

          0 0
          • CZiko  

            no jo no… a kdyby tomu cigošovi někdo dal na budku za to, že ho chtěl okrást, tak ještě skončí u soudu s tím, že to mělo rasový podtext:-)

            0 0
            • enjoy  

              priznej se ze kdybyses rval s cikanem tak bysis k tomu taky pak rasistickych poznamek pridal..:-)

              0 0
            • RUMcajs  

              To neni tak horky. Ma-li nekdo motiv vyslovene rasovy, muze napr. roma zastrelit beze svedku, takze on pak ten motiv jaksi chybi, kdyz se najde zastreleny rom, nuz a jeho dva kamaradi po prijezdu policie…

              0 0
          • mike!1  

            Ty jo, tak od teďka chodím v noci jen po nadjezdu. Je ale pravda, že to osvětlení kolem řeky nestojí za nic.

            0 0
          • Fidoo  

            No tak trochu máš pravdu, ale kolektivní vina je něco co v dnešní době neobhájíš. To je stejný jak říct, že všichni tramvajáci sou kreténi, protože většina z nich zvoní jako idioti při sebemenší příležitosti. Navíc kromě oblastí kde je zvýšenej výskyt cigošů jsou aglomerace, kde jsou extrémní menšinou a sekaj dobrotu. Takže řešení sestěhovat je de jednoho baráku za město je největší blbost co sem slyšel – to dělali bolševici a 50let jim na ten „projekt“ nestačilo. Mě osobně příde stejně nebezpečná skupinka bílejch smradů, co se mi do zblbnutí dobejvá do auta atd. (ale dodávám, že nežiju v Mostě nebo v Ústí – to je fakt)

            0 0
            • vlk  

              to máte dobrý, nám je sestěhovávali bolševici do centra města.

              0 0
            • Luka  

              No, ja treba z usti jsem, i kdyz uz par let ziju v praze. Ale mnozi by o me mohli rict, ze jsem rasove nesnasenliva, i kdyz ja bych to nazvala socialni nesnasenlivosti. Cloveka pouci, kdyz musi jako mala holka sama pres park kde je co pulroku nekdo znasilneny, kde te ve meste okradou ani nevis jak, kde si na tebe vesele vyjedou tyhle „osoby“, kde co neni zapusteny hluboko do betonu v zemi to se ukradne. Proste, mam k nim respekt a drzim se od nich saaaaakra daleko, hlavne treba od tech zajimavych, treba tech co na smichove prodavaji parfemy, to jsou natury… a to jsou ti lepsi… mam z nich strach a mnohdy k nim pocituju silnej odpor, treba kdyz v panelaku pod tebou bydli v 2+kk rodina, ktera si pozve 50 hlucnejch pribuznejch a jucha do rana… Naaaastesti se tahle rodinka bydlici pod nasim bytem v UL behem let dost uklidnila a da se rict, ze ted uz o nich ani nevime.

              0 0
              • Fidoo  

                A nemyslíš, že je to právě problém separace menšin? Kdyby bydleli na druhý straně republiky tak by měli mejdánky o 50lidech určitě míň často než když to maj přes ulici. Souhlas, že dělaj bordel a nechce se jim makat (většině z menšiny), ale mě třeba víc vaděj náckové co hajlujou a vyřvávaj o novým pořádku.

                0 0
                • vlk  

                  To je zas druhý extrém.Žádné extrémy nejsou vítány, a? už z té či z oné strany.

                  0 0
                • Luka  

                  Nevim, jestli to je separaci, ale na nasem sidlisti je jich cca 5–6 rodin. Nektere velmi slusne, pracovite, ale nektere, obzvlaste jejich navstevy, ty stojej za to. Podivej se nekdy do ghetta ktery se stalo napriklad z nestemic, krasnyho brezna atd… a neudelali to „bili“, co by separovali kikoše, byla to invaze zminenych mensinovych, kteri postupne osidlili casti mesta a bili proste prchli jinam, to je realita.

                  Napriklad jsem 3 roky jezdila do brna. Kdyz jsem bydleli na krpoli, bylo to v poho, celkem, ale pak jsme nasli privat mezi Cejlem a Husovicema… a byl to zazitek, co te poranu budilo „héééj gadžoooooo“ … hruza. Brno je zlata lod, za devcaty z brna chod… :/

                  0 0
                  • Fidoo  

                    No ale já netvrdim, že tohle dělá ve stejný míře i bílá většina. U cikánů je pravděpodobnost delikvence a recidivy podstaně větší, ale já jenom tvrdim, že udělat gheto z nějakého sídliště v ústí (nebo kdekoliv jinde) je nesmysl a ještě to podporuje jejich sklony, který je nejspíš neodnaučíš (podobně jako indiány v americe). Je ale možný připrvit podmínky aby se tyhle negativa co nejmíň rozvíjela. A myslim, že se u nás cikáni v porovnání s indiánama na počátku stolení maj ******** dobře.

                    0 0
                    • orca  

                      Tak s indiánama bych to nesrovnával cikány v žádném případě , když už tak s portorikáncema . Indiánům byla vzata půda nahnáni do nehostiných rezervací a navíc dán chlast skoro zadara (žel jejich organismus reaguje na alkohol jinak než evropskej.)A z toho se špatně dostává.. Cikánům nikdo nic po staletí nevzal páč nikdy nic neměli . A dále mají svobodnej pohyb…

                      0 0
                      • Fidoo  

                        Přirovnání k indiánům mě nepříde nejak nevhodný. Cikáni sice nedostali zadara whisky, ale dostávaj zadara sociální příspěvky a za ty si potom tu whisky (nebo kdoví co) kupujou. Rozdíl podle mě zanedbatelnej. Fakt ovšem je, že jim nikdo nic vzít nemohl páč nic neměli, ale to nesouvisí s mým příspěvkem, který poukazoval na tvorbu ghet nebo rezervací, který ni neřešej. A po pravdě řečeno, když tě šoupnou do gheta nebo rezervace, může ti bejt šumák, jestli si před tim měl něco co ti zabavili.

                        0 0
                  • MartinXC  

                    Brňáci používají spojení … V krpoli … Moc jsi tu toho nepochytila ;-)

                    0 0
                  • RUMcajs  

                    JJ, mas recht, pracoval jsem vic jak 6 mesicu ve skladech cca 100m od Maticni ulice. Kolegu jednou prepadli,ale jinak je to slusna ulice. Nez tam prijel policejni president, nebo vnitra, tak tam mestska policie uklizela mrtveho psa a odpadky, aby to vypadalo k svetu. Ten zaber byl v TV.

                    0 0
                    • Luka  

                      a jaky pekny plutek tam meli, a nebyl jim dost dobrej, a zoologicka zahrada se toho krasne chytla :)

                      0 0
                      • RUMcajs  

                        Mno, ze vahas. Ten plot byl tak silene rasistickej a diskriminujici a oddelujici, ze ho dali do ZOO a dokonce je pres ty diry v nem videt lachtany :-)

                        0 0
                • fousek  

                  Uz jenom proto, ze vetsina romu se narodila v socialne slaby rodine a nemohli se vpodstate naucit chovat slusne, ale vetsina nacku co znam jsou z dobre situovany rodiny a kdyz chtej tak se umej chovat velmi slusne

                  0 0
                  • Volf  

                    Tak to s tebou nemůžu naprosto, ale naprosto souhlasit. Sociálně slabé prostředí nevychovává automaticky lidi, kteří se neumějí slušně chovat. Slušné chování je o urcitých principech morálky a vnímání světa, které je rodiči od malička dětem vštěpováno. Problém romské menšiny spočívá v tom, že je bolševik nenaučil to, že práce je jediný reálný způsob jak si vydělat peníze. Oni totiž jejich celé generace vyrůstali v systémech různých sociálních podpor, které nebyli podmíněny vlastně vůbec ničím. No a dneska již x-tá generace učí svoje děti, že mají nárok na to, aby se o ně stát postaral a když se nepostará tak a? si třeba malinko nakradou. A toto je zase problém menšin, které sami svojí vlastní nepřízpusobivostí upadaljí do stále větší chudoby, ikdyž chdoba lidí, kteří poctivě pracují za mzdu někde nad minimální mzdou asi vypadá jinak jak chudoba se zlatými řetězy na krku, mercedesu před barákem a teatrálními gesty na sociálce. Osobně si myslím, že člověk který je vychován v rámci západoevropské kultury s křes?anskými kořeny prostě bude i v chudobě uvažovat a postupovat jinak a nebude pro okolí s největší pravděpodobností postrachem.

                    0 0
                    • fousek  

                      No tak sem to napsal blbe, proste romove vpodstate nemaj sanci se naucit slusne chovat protoze jejich rodice to taky nedokazou a ve skole se slusnymu chovani sotva naucej, zato nackove to umej a je to jejich volba

                      0 0
                      • Volf  

                        Jo tak to jo. a s těma náckama máš naprostou pravdu. Je až ,, dojemný ,, pozorovat, jak jsou schopni využít literu zákona ve svůj prospěch na rozdíl od spousty jiných skupin. A v tom je jejich největší síla a taky nebezpečí pro ostatní.

                        0 0
          • jihra  

            S tou pistolí bych byl opatrný. Teď jsem četl v novinách případ, kdy nějaký postarší borec jel autem v obci předpisově padesátkou a za ním jel nějaký nedočkavec, kterému se způsob jízdy toho postaršího borce nezamlouval. Tak jej předjel, zastavil, otevřel mu dveře a začal mu nadávat. Jelikož útočník byl maník o 20 let mladší a o hlavu větší, nez ten postarší řidič, tak ten postarší řidič měl (řekl bych nadmíru oprávněné) obavy, že dostane na budku a na útočníka vytáh poplašnou pistolí se slovy, že když mu nepřestane vyhrožovat, tak mu ustřelí palici. No maník zalez do auta a zavolal poliše. Ti postaršího řidiče sbalili a u soudu dostal podmínku, na jak dlouho si už nepamatuju. A jaké z toho vyplývá poučení? Můžeš se bránit teprve tehdy, až tě někdo zabije. Zajímavé ale je, že Berdár (bývalý šéf Telecomu) prosřílel zcela nevinným mladíkům auto (a to v něm zrovna seděli) a tomu se nestalo ano hovn… A tak tu žijem. Kocourkov hadra.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jj. To me taky pobavilo v te forme jak to bylo podano. Ale zase nevidim financni zakulisi. Bych se treba tolik nedivil :)

              0 0
            • Fidoo  

              Tydle agresivní týpci se hodně vyskytujou ve vytuningovanej autíčkách a připadá každej kdo takový auto nemá a nejezdí dostatečně rychle je idiot a nemá vůbec právo tenhle svět obejvat. Každej den jich pár potkám a na pár z nich sem už vylít. Faktem je že to nemá moc cenu – ani jeden neřek " se nezlob, trochu spěchám tak mi ujely nervy" ..... řekli mi jiný věci …

              0 0
            • RomanH  

              No, nezlob se na me, ale neznam presne souvislosti a dany clanek jsem necetl.

              Ale vytahnout na me nekdo pistoli, pokud bych se s dotycnym hadal, tak bych asi taky zavolal policajty. Teda pokud bych vubec mel sanci, pripadne by se ve me probudil pud sebezachovy a dotycneho bych zneskodnil, a to cim tvrdeji, tim lepe – drive jsem vyhral 1. misto v karate JM kraje, 6 na mistr. republiky – ale bylo to pred cca 10 lety – od te doby uz jen rekreakcne jezdim na kole a vykonnost je v … :)

              A ze se nekdo vztekal, ze dotycny jede predpisove pomalu, to chapu – taky se vztekam, kdyz je nekde na rychlostni komunikaci vice pruhu a dotycny jede v levem a „dodrzuje“ predpisy. Jsem si vedom toho, ze je porusuji a pocitam s pripadnou pokutou, ale dotycny je porusuje taky (mimo obec ma jezdit v pravo) a nema pravo mi branit.

              At uz to bylo jakkoliv, tak za nadavky nema nikdo pravo vytahnout zbran.

              0 0
              • Manas  

                Co sem se o to zajimal tak ten clovek jel predpisove a ten za nim ho „tlacil“, daval dalkovy apod. Pokud na me vybehne nekdo kdo ma 190cm a zacne mi sproste nadavat s tim ze nevim jestli se do me pusti tak rozhodne cekat nebudu a tu zbran vytahnu uz jen kvuli zastraseni. Cekat az me vytahne z auta a zacne do me mydlit a ja pak budu hrabat po kapsach tak to fakt ne. Pokud bych nemel pistoli tak klidne cokoliv dalsiho, peprak, slzak.

                0 0
                • RomanH  

                  Ja vim, tezko se to hodnoti takhle od stolu, ale za postavu nikdo nemuze. Mozna byl ten dotycnej mladej jen cholerik, ktery si chtel zanadavat. Ono je to tezky, ale vytahnout zbran, nevim nevim. Zvlaste, pokud neni funkcni – vem si, kdyby se ten mladej rozohnil. Vsude v priruckach pisi, ze kdyz uz jednou vytahnes zbran, musis byt odhodlany ji pouzit, jinak je to pro Tebe mnohem vetsi nebezpeci.

                  Memu kolegovi (cca 60kg, 165cm) se stalo v Brne na kruhaci u Globusu neco podobneho, ale zavrel se v aute a cekal, az to dotycneho prejde.

                  0 0
                  • Manas  

                    No jo no, je to tezky. Tezko odhadnouti jak se zachovat, ale obecne je asi lepsi zachovat chladnou hlavu a ne jako muj svagr, ten se tudle nasral a serval toho co na nej rval mnohem vic nez on jeho :-)

                    0 0
              • cabbage  

                v pravo jedou predpisove(zvlast do kopce:) nakladaky a na vyhruzky fyzickym nasilim na clovek pravo pouzit kpz, alespon preventivne…

                0 0
              • Fidoo  

                No jo, ale to zmiňuješ případ, o kterém tady asi neni řeč. Na normální komunikaci v obci je 50km/h a i když se přiznám, že to dodržuju zřídka kdy, tak bych si nedovolil nekoho problikat nebo vytroubit. Třeba v německu na dálnici si tě nikdo nedovolí problikat i když zdržuješ v rychlým pruhu (jsou i vyjímky jako ny celým světě, ale neni to pravidlo jako u nás).

                0 0
      • Martin  

        Pepřák obecně na kolo doporučuji. Teda – proti lidem zatím nebyl důvod ho použít, ale nasranej vlčák bez pána.......

        0 0
        • enjoy  

          pokazdy kdyz rojizdim okolo nejakyho velkyho psa bez voditka a tak zalibne se na me diva:-),tak si rikam jak dlouho by mi asi trvalo nez bych se zacal peprakem branit a jak dlouho by trvalo jemu nez by me rozstipal..:-).neumim si predstavit ze bych to stihnul.

          0 0
          • cabbage  

            // pokazdy kdyz rojizdim okolo nejakyho velkyho psa bez voditka a tak zalibne se na me diva:-)// se nediv, kdyz na tom sedis jak pytel Pedigree-pal:o)

            0 0
            •  

              Ty pytle jsme asi včichni :o))

              0 0
          • jihra  

            Tak to já jsem takhle jednou procházel kolem koně, ten se na mne taky tak nějak zálibně podíval a pak mi jeho chrup cvaknul tak 5 cm od ucha (a to jsem ješte hodně rychle ucuknul hlavou). Brrr

            0 0
          • Martin  

            Pepřák se krásně vejde do chytu na pumpičku. Teda, pokud tu pumpičku vezeš jinde. A pak ho máš po ruce, abys neměl po ruce. To mě jenom tak v záchvatu psaní napadla slovní hříčka:-)))

            0 0
        • kajulka2  

          Ono stačí nasranej vlčák s pánem, kterej místo na psa řve na tebe a? přidáš, že ten pes nic nedělá a má z toho děsnou srandu, to nevím na koho bych ten pepřák použil :(

          0 0
    • Milanvelo  

      Ahoj Mar?ulo, ujelas a to bylo určitě to nejlepší, cos mohla udělat. Mám dceru ve stejném věku, jako jsi ty, a do lesa bych ji samu nikdy nepustil. Nikdy nevíš koho potkáš a přijít o kolo by možná bylo to nejmenší zlo co by tě tam mohlo postihnout. Na barvě pleti nezáleží, darebáky potkáš v každé komunitě, bohužel, i když v některých komunitách jich je fakt hodně. Držím ti palce, a? ti to do budoucna jezdí a sprinty trénuješ jen pro radost.

      0 0
    • Darkson  

      na biku tedy ne, ale jinak během jedné dovolené v Bulharsku 2× :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      No jo, 15 let, to se nedivim že si v šoku. Na druhou stranu, tvý rodiče sou dost odvážný, bych tě samotnou asi jezdit nenechal. Jinak na policii se můžeš vykašlat, ty by ti pomohli jedině pokud by se nachomejtli přímo k „činu“. Dokud neni nějaká mrtvola, policie na to kašle.

      0 0
    • MattsSpeed  

      …ano mal som 7, mozo 8 rokov a otec mi doviezol z ukrajiny bicikel… na ceste zo skoly ma chytili dvaja cigani a chceli mi ho uradnut, bohuzial ked zitili, ze sa toho bycikla drzim tak, ze by ho museli ukradnut aj zo mnou, tak ma zbili a v pohode odisli… ludia chodili okolo a pozerali sa… ale dodnes sa citim ako moralny vitaz :-))))

      0 0
    • pegal  

      me jednou na diskotece .. jezis jak ty cikany nesnasim .. byly na me dva a docela se ve me spletli .. jeden to odnesl par vyrazenyma zubama a ten druhej asi frakturou nosu .. no necekal jsem na nic, sedl do taxiku a rychle pryc .. tech 80 pribuznejch co by si sebou privedli uz bych asi nezvladl ..

      0 0
    • lidumil  

      No a co kdyby na vás střílel nějakej šílenec jako teď u Brna a u Kladna? Taky mě to v úterý v lese napadlo a tak jsem se kolem sebe rozhlížel…Ale střelce neuvidíš :-( a je to hned…

      0 0
    • crom  

      celej zivot bydlim v Libni:-(,takze nerozdeluju na hodneho nebo zleho roma.jsou to proste cíčka!!kazdej cikan je proste velkej problem,to me naucili oni a pak se divej a rikaj rasismus

      0 0
    • SELMIRA  

      to je síla! Dík Bohu, že to dobře dopadlo.

      Dříve jsem neměla předsudky vůči romům. Moje nej kámoška na ZŠ byla romka. Ale od tý doby, co mě v Albertu na Andělu obrali o mobil…jsem tenkrát nakupovala, duchem už nepřítomna, páč jsem se těšila na druhý den na závod a kamarády…a stačilo se sehnout do dolního regálu a ba?ůžek nechat ve vozejku…fakt jsou rychlí! No, tož jak je spatřim poblíž sebe, hned si dávám bacha a nejraděj se vzdálim. Tuhle jsem s bikem po 20h čekala na kamaráda na Masaryčce. Sedim si tak na lavičce, vpravo bika, vlevo bágl…a jde kolem skupinka 4 romále. Jeden si mě všiml a hned zbystřil. Po chvíli jdou zas kolem a to už na mě a hlavně bika vejrali všichni. A pak ještě prošli znova, po dvojicích. Nejprv se u mě zastavili dva a pak dorazili další 2, povídali si, ale furt jim oči šilhaly směrem ke mně a furt postupovali blíž. Tož jsem na nic nečekala, popadla bágl, bika a rychle se přesunula do haly s víc lidma. Třá přehánim a byla to náhoda, ale šli pak ještě kousek za mnou a já už jim nevěřim a nikdá nebudu. A to kvůliva barvě pleti, ale proto, jak se chovaj. Yo.

      0 0
      • Komi  

        Přesně to je pravda … o barvu nejde vůbec, protože sem nikdy neslyšel, že by něco takovýho dělali ve velkým třeba japonci nebo černoši … Prostě je to mentalitou a když občas slyším co komu udělali napadají mě jen sprostá slova …

        0 0
        • gumid  

          No jo, přesně podle jiné mentality – on nemá, ty máš – přesuneme. Koneckonců, je to Rázovitý Občan Města. Škoda, že ještě nežije Olbracht, asi by vznikl nový Nikola Š. loupežník.

          0 0
    • pos3k  

      ano „prepadl“ predem se omlouvam za ciste rasisticke vyrazy kdyz mi bylo asi 12, tak me a kamarada o rok starsiho prepadla venku parta 5ti starsich , jeden z nich si natahl pseudokozene rukavice a zacal nas drzene boxovat, vzpominam si na 2 veci: ze jsem se smal a dostal jsem jich trosku vic (vubec to nebolelo) a ze jsem prisel o kamarada, jelikoz se povazoval z amlaticku a kdyby platila 1/10 toho co nakecal tak by tam ty suliny poskladal

      kdyz mi bylo 15 nejakej „nedom*dlej“ cikan si udelal zalusk na muj stribrny retizek v centru mesta (ja byl s kamosem, oni byli taky 2) drze prisel ke me a sup a uz mel retizek v ruce a odchazel s klidem pryc… retizek jsem bez pouziti brutalnich chvatu ziskal zpet. Nejvic me dostala ta drzosta a ta chvile nez to cloveku docvakne :-(

      kdyz mi bylo 18 jel jsem kamaradovi na vojnu na prisahu, tak jsem jel jsem ja, jeho pritelkyne, nejlepsi kamoska a kamos ze skoly. Krasa byla ze vlak jel ve 2 rano, sraz byl na nadrazi (bylo zavreno jeste, tak v hospe u nej). Bohuzel co cert nechtel, ten kamarad byl ostrihanej na hodne ktratko, brejlicky ala lenon, takova souchotinka (uz v te dobe ale dobrym bubenikem v jedne kapele:-) ja prisel jako posledni, no vsiml jsem si ze po kamosovi divne koukaj 2 typci, jeden dlouhan bilej a druhej pinda prihnedlej, po odchodu z hospy cca 50 metru od vchodu na nadrazi za nama vybehli, bilej na me a priposranej na kamose, ja jen odklonil holky a dal rady co a jak aby se nezastavovali a mazali na nadrazi, mezitim priposranek poslal kamosovi brejle na zem (on je strasnej flegmous) a s hlaskou hele ja ztratil brejle, nevidis je nekde, byly strasne drahy utocnika odzbrojil a sel ke me, kdy jsem mezitim vysvetlil ze kamos neni urcite skinhead, ze je anarchista a ze ja ani on nejsme sladkovci, chvili mi pripadal jak teplej, furt se ke me lepil :-) no kdyz prisla zklamana spina, tak mi jednu hbitou dal (ta uz stipla) tak jsem ho nekopl do holene a pak jsem tam maval nohama on rukama…sranda (jelikoz jsem byl ucastnikem par treninku na boxu kde bylo doslova hnedo, tak jedina moje zachrana byla aby se nedostal na dostrel… dlouhan to ani nezkousel. po 3 minutach se asi unavil a ja se otocil a sel jsem s ocima vzadu :-) kamosky mezitim volali policii (sidli mimo jine primo na nadrazi), jel vlak tak jsme nasedli a jeli, ja si pak cestou chladil papuli (jeste ze nestrefil poradne celist,druhy den jen odrenina na tvari), holky byli na prasky, mi kluci byli totalne v pohode, takze jsme utesovali mi je… druhy den jen odrenina na tvari

      to vse se odehralo v Moste :-)

      a jeden z Phy

      kdyz mi bylo 20 sel jsem na povinny telocvik (VS) do posilovny (tu uz jsem navstevoval nekolik let a uspesne to nebylo na me videt :-) na Budejovicke na gympl kolem 21:50, kdo to zna tak vi, jinak kdyz se vyleze z metra tak je tam takova dlouha kryta pasaz, zahloubanej co budu zase tu hodinu cvicit (22:00–23:00) ze tmy a postraniho vchodu pristoupil nejakej obcan z CCCP a se slov ypocke pockej me chytil za ruku (druhou mel v bunde). Odstrcil jsem ho chudaka asi moc silne, odlitl 2 metry, druhou ruku pudove vytahl, ja mezitim na nej uprene cumel a zacal jsem si sahat do zadu pro bagl a bylo slyset dalsi prichozi …a frnk (vyslo to), a ja pokracoval dal, dosel jsem do posilky a dal rec s ostatnima, nekdo uz je tam take zaregistroval prede mnou, tak jsme se radeji dali dohromady a sli jsme to tam vycistit :-) uz tam nebyli…

      ps: po teto udalosti jsem prestal vsude sebou tahat 15cm zabykucha

      ani o jednom incidentu jsem se doma nezminil

      0 0
      • Komi  

        To mi přijde jako by si je něčím přitahoval …

        0 0
        • pos3k  

          … zadne sperky nenosim, vlasy jsem mel kratky, dlouhy, ted uz vypadavaj :-) , zadny extra hadry exlusivni pro primitivy taky nenosim…
          holt zalezi na miste kde se vyskytujes :-) (kdyz jsem jezdil na bike v Moste tak treba pri prujezdu Chanovem jsem mel extrahigh rychlost :-)

          0 0
          •  

            To věřím ! Já jsem taky nasadila.. Ps. to kolo neměň !!!

            0 0
    • kámen úrazu1  

      Na kole ne, pěšmo v dětství mě dokola obklopila parta stejně starých cikánů, kteří chtěli vědět, kolik je hodin. Odvětila jsem, že nemám hodinky a chtěla jít dál. Začali huhlat něco o tom, že si určitě vymýšlím. Naštěstí jsem měla mikinu a hodinky nosila dost navolno, takže jsem vytáhla mikinu i s hodinkami do poloviny předloktí a ukázala jim, že hodinky „nemám“. Nechali mě.

      Ale dneska jsem se málem… :-) Netušila jsem, že v jednom pidilesíku u Pardubic, kterým necelý kilometr projíždím kvůli vyhnutí se silnici, je vojenský výcvikový prostor. Les je oplocený, ale na několika místech je místo plotu několikametrová díra. Upozornění jsem si nevšimla. Zvesela jsem jela a náhle pár metrů přede mnou vyběhl z lesa chlápek ve vojenským, kukle a s ňákou střelnou zbraní v ruce. Krve by se ve mě nedořezal, netušila jsem, jestli probíhá vojenský cvičení (připomínám, že jsem netušila, že jsem ve výcvikovým prostoru) nebo jestli to je nějaký zbloudivší terorista hledající Semtín či Paramo. :-) Tož jsem se chvilku dívali vzájemně z obličeje do kukly a pak voják běžel dál. Bohužel cestou, kterou jsem se chtěla vydat já, tož jsem si radši zvolila pěší drásaní se keřmi a chrastím a doufala, že si si mě někdo nesplete s kolegou vojínem :-)

      0 0
      • Meesha  

        Noo, loni sme byli s kamosem bikovat ve Svedsku v jednom vojenskym prostoru. Pohoda, klidek, super bikovacka. pak sme potkali typka, kterej odemykal zavory a hrozne se divil, co tam delame a jaksme se tam dostali. Jedem dal a obcas je v lese oznacenej usek zlutejma praporkama s napisama Mines…mijime veeelkym obloukem. :-) Frcime po ceste a na ni se objevjej vsude takovy divny zeleny krabicky…trochu sme zkoprneli a zastavili. Resime co dal a najednou se okolo zacne zvedat krovi a vyleze asi 6 typku u kterejch neni poznat ani kde maj ksicht :-D Prej at jedem dal a ze to snad prezijem…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.