• Čau, máte někdo skušenosti s bikem Ravo Racing XC??? Moc se mi líbý ten novej model a je za super cenu. Klidně pište i o modelu 03, stejně to bude asi skoro stejný. Dík

    0 0
    • Staenly  

      No ja s nim zkusenosti nemam, ale kamos ma lonskej model. Je s nim pry naprosto spokojenej, jenom ta vidle je pry trosku mekkci nez by chtel, ale neni to zase tak hrozny. Jel sem na nem jenom kousek po asfaltu, kdyz sem si potreboval ozkouset velikost (sem si ho chtel taky koupit:)) a jede jako vlak. Bohuzel sem nesehnal tech 28? 000 a levnejc sem ho uz nenasel :( Btw, myslis ze ho ted jeste sezenes, je to prece jenom omezena serie, tak nevim…

      0 0
    •  

      A pan „Ravo“ ničim nepřispěje???

      0 0
      • enjoy  

        kdyz neni pripojenej tak asi tezko:-)

        0 0
      • ravo  

        Přispět mohu jen tím, že je to moc pěknej bike, ale věř tomu nebo ne, pan Ravo jezdí na Authorovi:-)

        0 0
    • Tommy  

      No, já jezdím 2003, vážím metrák, jediný, co mám jinýho je vidle ( zatracenej nebo zlatej XCPRO Suntour NS, na letošek mám Axona ), dal jsem mu loni 5000 km a asi je to fakt dobrý kolo za málo peněz – tuhý, poslušný ( až po delším představci ) A teď co mám vlastně jinýho od katalogovýho modelu: sedlo Fizik Nisene, gripy ProGrip, nášlapy Wellgo 9×x ??, představec KORE 0°- 130mm, ten představec to lehce změnil k lepšímu. Jsem maximálně spokojenej!!!

      0 0
    • RapMan  

      To kolo ma sice super vybavu, ale kdyz jsem ho videl nazivo, tak mi pristlo jako takoy „hubeny prditko“ … tak bych to asi nazval.. :)

      0 0
    • zirecek  

      jedno Ravo za 25.2k,– maji tady ve 21": http://www.cykloshop.cz/…od04spct.htm

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.