Trochu odolnejsie rukavice na endurko???

28 nepřečtených
  • Toams

    Ake mate skusenosti/od­porucanie … hladam nejake dlhoprste rukavice na take vseobecne jazdenie po lese, investicia 350–700, videl som Axon, RM, Fox, Kona, Answear a rad by som si precital nieco o vydrzi … samoska si rukavice vyskusam na pracke, ale vydrz na 2 minuty asi nepoznam … dikes.

    0 0
    • Toams  

      To fseci jazdite bez rukavic, v bezprstovych alebo za 1000 bukvic?

      0 0
    • kovar  

      Fox Dirtpaw

      0 0
    • Tomcat  

      Budeš je vozit ty a tedy nikdo jiný kromě tebe nemůže vědět jetli ti budou pohodlný, nebo jestli ti vydržej. Jinak co je pod pojmem vydrží? Většina cyklo normálních rukavic nevydří pády na beton ,asfalt , kameny a jiný painmakery. Odolné rukavice jsou jen na Motocross a ty za 700 nebudou

      Měl jem Answer ,Axo ,Axon ,Chiba , OF3 , Hermes , Pirate Hamburk, noname atd.. Jinak podle mne byly odolný stejně, lišila se jen cena , vzhled a pohodlí je nosit.

      0 0
      • Toams  

        Padat v nich casto nemienim, ale ked padnem a zachrania mi moje mile rucicky, tak nech sa aj roztrhnu … ide mi hlavne vydrz svov, materialu na dlaniach a prstoch pri beznom jazdeni, ziadny motokros (o tom som nepisal)… a o pohodli a skusani na moje ruky som uz pisal, to je snad logicke, ze si ich najskor vyskusam, nie???

        0 0
        • Dumbo  

          ja doporucujem MXshop… tam si vyberies od 500sk do 2000sk… teda aspon unas na svk

          0 0
          • Toams  

            a co takto urobit na MXshop malu reklamu formou odkazu na web??? nejak to nevie moj google najst.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              A kterej presne? :)

              0 0
              • Toams  

                motoXshop na SVK, kde maju lacne schopne rukavice za 500,– :-)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Za ty penize muzes mit treba Poledniky. Jako za tu cenu jsem je bral, ale… co kus to original. Na ruce taky nesedi buhvi jak, ale za ty prachy to zkousnes. Horsi vetrani. A stejne se nakonec rozparou… ale vydrzely mi celkem dlouho. To zase jo. Ted uz si radsi priplatim.

                  0 0
                  • Toams  

                    Ja som kukal ne tie Answerky a Foxy na ivelo.cz a vyzerali fcelku gut … a Answery by mi isli k vidle:-))) … dufam, ze maju aj cervene (aby nebola vidiet presakujuca krv:-)

                    0 0
    • sun7dots  

      Ja teda jezdim spis XC ale vozim foxy. Byli teda drazsi, nez uvaden cenova relace, ale zatim spokojenost.

      Uz jsem se v nich i nekolikrat poroucel na zem, vetsinou zadna velka rychlost, ale zase jsem zkusil snad vse – asfalt, kameny, sterk.. a drzi.

      A pokud se nepletu, tak na trinnity ted maji nejaky foxy ve sleve…

      0 0
      • BorisFR  

        Jo, tak za tu cenu bych ty Sidewindery bral hned, ale zatím nemusím, protože starší co mám už asi 3 roky furt drží perfektně. ;-) A že sem v nich už hodněkrát šel k zemi…

        0 0
      • blue  

        uz sem se chtel radovat, ze ma nekdo rozumny vyprodejovy ceny… dostupny barvy a velikosti moje nadseni rychle vratilo zase zpatky na zem a dal si je za tuhle cenu budu muset objednavat venku

        0 0
        • Pebe  

          Já jsem si koupil Incline, jsou fajnový. Naštěstí jsem se do tý M velikosti vešel, i když jen taktak :-)) Krásně seděj, větraj možná až moc. Spokojenej.

          0 0
    • vratan  

      kony nebrat. umela koza sa predrala asi za dva mesiace. teraz jazdim rukavice cannondale xc. su lepsie aj ked drahsie. maju na prstoch take protismokove nalepky, ktore zaroven zabranuju predratiu umelej koze. dobre vetraju…

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.