• chupas

    na Kase jsem narazil na camel MULE za 1700 s dph http://www.kasa.cz/index.php?… je to dobra cena? nebo je tenhle model uz mimo kvalitativne a dnesni vaky jsou uz lepsi. a proto se snazej tohodle zbavit?

    0 0
    • Mamutt  

      kasa = bikestore.cz je v akci tuším do konce týdne… já ho kupoval ještě za cca 3000 a pořád si stojím za tím, že za ty prachy stojí. Tenhle nový by měl mít i lepší vak (s protiplísňovou úpravou tuším, to není od věci).

      0 0
      • chupas  

        tak to to musim rychle zvazit. by se dalo par kacek usetrit

        0 0
        • IceT  

          Mám model 2004 je super.Nevím jestli je model 05 ještě v něčem lepší.Ale já bych do něj šel…je to dobrá cena.

          0 0
          • Palec_82  

            Mám taky model 2004, myslím že letošní model má místo na vak kolem dokola na zip takže je tam lepší přístup, než jen z vrchu.

            0 0
    • náčelník  

      MULE je velmi dobrý vak. Při troše skromnosti se s ním dá absolvovat celodenní výlet a při troše neskromnosti i podvečerní dvouhodinový švih. Kupoval jsem ho už před nějakou dobou asi za 2.700 Kč. Za ty peníze neváhej.

      0 0
    • orca  

      je sice krásnej ale jak na něj koukám stále těžce předraženej tak zase nic flašky v košíku to jistěj…

      0 0
    • pavelr  

      Zcela funkční napodobeninu (vč. vaku a obalu do deště) jsem si vloni nechal koupit v Aldi Sud za 10 euro.

      0 0
    • sann  

      hele normalni bezna cena je 1990, tak si to muzes srovnat

      0 0
    • Luka  

      Je to super batuzek, kterej prekvapuje co se do nej vejde vsechno. Brala bych ho hned.

      0 0
    • scret  

      Mam tenhle vak uz asi 3 roky a je fakt hodne dobrej!!!Perfektne sedi,je tam dost mista,ma 3litrovej vak,proste kdybych si kupoval novej tak zase tenhle.

      0 0
    • pos3k  

      bych do nej sel, jen bych mozna upozornil na: Váha (kg):1 hmotnost (s plným/prázdným rezerovárem): 1.50kg/0.68kg :-)) asi vak neni na vodu :-)

      0 0
      • Luka  

        Nas ve skole ucili, ze co litr to kilo. Do 3litrovyho vaku se vejde v realu cca 2,4l vody. tedy 1kg sam bagl+2,4kg voda + nejaky ty drobnosti co ssebou vozis = 3,5kila urcite..... nebo ne?

        0 0
        • pos3k  

          urcite jo. Se D. Turecek asi prepisnul :-) ps: kdyby byla teplota vody ve vaku 4°C, tak je hmotnost kejmlu nejvetsi :-)

          0 0
        • Lister  

          fakt jenom 2,4 litry. Do mojeho 3 litrového Hydrapacku se vleze na max 3,6 litrů – na celý den tak akorát.

          0 0
        • cabbage  

          jen 2,4L? nachapu, ja do nej pri normalnim plneni narvu 3,1l a pri tlakovym pres 5l.....

          0 0
          • Lister  

            tos mě uklidnil, jsem už myslel, že mi nebude stačit. Jsem zvědavý, jak dlouho mi bude trvat než ho umyju a vysuším, u Hydrapaku to nebyl žádný problém – pokud mě bude štvát tak nakonec zkončí u bráchy :o)

            0 0
            • cabbage  

              myti bez problemu a suseni: proste to vytru uterkou…

              0 0
              • Lister  

                No právě, vytírat se mi moc nechce, teď to vždycky jen vysprchuju a pověsím mezi ručníky okapat, druhý den vytáhnu suchý vak a jedu znova. Ale třeba si zvyknu. Objednal jsem MULE hlavně proto že batoh mi přijde promakanější a větší než u mojeho Hydrapacku, ale za tím, že Hydrapak má nejlepší vaky, si stále stojím :o)

                0 0
                • crom  

                  s tim souhlasim a ted uz to delaj i se zahnutym naustkem,coz ja jeste nemam a davat za nej 200,–nechci.

                  0 0
                • JFB  

                  to sem si taky myslel. mam hydrapak 3 roky, letos se mi rozlepil vak na vodu, taxem sel do camelovskyho, stejne jsem uz od nich pouzival hadicku a naustek. bal jsem se sice, ze ten otvor se zavitem bude moc masivni a tudiz ho budu na zadech cejtit, ale v poho. a navic se s nim i lip manipuluje, a rozhodne neschne hur nez hydrapak…

                  0 0
    • chupas  

      vsem dik za rychlou reakci. uz putuje postou ke me. a za usetreny chechtaky sem vzal retez v akci. ten se nestrati. beztak bych to kupoval na jare. A TO SE VYPLATI :))

      0 0
      • Lister  

        Tak já jsem si taky jeden objednal. Doufám že mají ještě jeden kousek. Aspoň budu moct porovnat jestli je Camel opravdu o tolik lepší než můj Hydrapak :o)

        No uvidíme, kdyžtak bude dobrý dárek pro bráchu na vánoce :o)

        0 0
    • crom  

      tak jsem si ho taky poridil,mam i hydrapak delta,ale ten byl malej skoro se tam nevesla svaca:-)a hlavne jsem chtel 3l vak.sprovnani kvalita batohu podle me stejna,naustek lepsi urcite camel a vak si myslim ze lepsi hydrapak-diky cisteni staci dat naruby.cena 1690:-)myslim ze podobna jako u stejne velkeho hydrapaku

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.