• Smazaný účet

    Prosím o vaše postřehy, esli ste se někdy někdo tím zabýval třeba. Mam Diadory Tourer, a ty maj podrážku udělanou tak že sou tam jakoby dvě vrstvy, vnější, se vzorkem, je slepená, resp. nějak slisovaná s vnitřní, do který je uchycenej kufr. V té vnější vrstvě se vyříznul kus, aby se odkryla díra pro kufr. Mezi těma vrstvama je taková jakoby tenká buničina, netkaný textilní vlákna, takže při použití velký síly jdou od sebe odtrhnout – to aby šla udělat ta díra pro kufry. No jde o to, že se mi povedlo tydle dvě vrstvy odtrhnout u kraje boty, právě u té díry na kufr. A chci je zas slepit. Tak bych potřeboval poradit nějaký extra fest lepidlo – bude to asi dost namáhanej spoj, bude to často mokrý etc. Jsem lepil boty dycky chemoprénem, ale myslim že todle neudrží. Tak esli máte někdo zkušenost s lepením outdoorový obuvi… boty vyhodit nechci, sloužej jinak dobře, bohužel už záruka uplynula. Díky…

    0 0
    • Luka  

      Clovece, muj muz mi lepi obuv specielnim truhlarskym lepidlem, zjistim ti nazev. Driv nez aby povolilo tohle lepeni, to spis upadne jina cast boty. tvrdne to 2 dny, ale pak to je fakt pevny…

      0 0
    • grafik  

      nejsem si jistej jestli je tu mezi nama zkusenej obuvnik. Ale Pa-dlista rozumi vsemu, ten urcite poradi ;)

      0 0
    • juli  

      Mi se rozlepovaly nejake Sportfuly na vnejsi, malikove strane. Jakekoliv lepeni Chemoprenem, Silolepem atd. bylo k nicemu. Tak jsem to odnes do opravny, tam mi vynadali, ze to musi od stareho lepidla ocistit a pak zalepili tak, ze to drzelo lip nez nove. Dalsi dve sezony v nich jezdi kolega a furt OK. Vyprdni se na vyzkum a odnes k odbornikum, jeste na to dostanes 3 mesice zaruku.

      0 0
    • MlokCZ  

      Přesně jak píše Juli. Nejlépe odnést do dobré opravny obuvi. Opravoval jsem již několikrát úplně rozlepené hodně namáhané boty na squash a jedny Vittoria tretry na bike (totálně odlepené podrážky) a po slepení v opravně drží vše perfektně a lepený spoj vždy přežil úplné rozložení boty v jiném místě. Cena vždy pouze kolem 50Kč, takže neni co řešit, jestli si to lepit sám nebo ne.

      0 0
      • lidumil  

        Ale jenže opravny obuvi mizí jako houby za sucha :-(

        0 0
        • MlokCZ  

          Já to dávám pořád to stejné v Plzni, která je tam už dlouho a zdá se že má pořád hodně zakázek, tak snad vydrží.

          0 0
          • orca  

            A kde že jsem tak smělej ? mně na Slovanské zrušili obuvníka a teď tápu a vcelku zklamanej.

            0 0
            • MlokCZ  

              Směr z Americké k zimáku co jezdí 13. PRESTO – RYCHLOOPRAVNA OBUVI Prokopova 29, Plzeň, tel.: 377 321 080

              0 0
        • juli  

          Jestli to nebude tim, ze si vsichni chteji opravovat boty doma.

          0 0
          • lidumil  

            nebo je vyhazují a kupují nové. Mě to tam vždycky tak vonělo, když jsem tam jako dítě chodil.

            0 0
            • juli  

              Jo to bude taky pravda a tez mam rad to prostredi obuvnicke dilny, zvlast, kdyz je tam videt ten spravny fortel.

              0 0
      • Smazaný účet  

        Kdyby to bylo za 50 kč tak taky nic neřešim, ale obávám se že v práglu nikoho takovýho nenajdu… Zkusim se koukat v okrajových částech po malých zapadlích krámcích… :o) A po tom lepidle co povidala Luka.

        0 0
        • vlk  

          to lepidlo se dá u nás sehnat i v drogeriích či ve stavebninách.

          0 0
        • Buzz  

          dej ve vyhledavaci najit opravny obuvi a neco ti to uz vyhodi. Ja jsem je daval v Praze do opravny co je myslim na Husinecký ulici, udělali to za 50 behem odpoledne a drží to. Zato se mi rozlepila druhý, protože jsem nebyl v pze, tak sem to slepil chemoprénem na boty a vydrzelo to par tydnu…

          0 0
        • jjirka  

          dost dobra opravna bot je vedle BATI v Jindřišské ulici, netvrdím, že jsou nejlevnější ale já už si jinam boty spravovat nedávám a vždycky mi to opraví k mé spokojenosti a to už je co říct

          0 0
    • Eila  

      me se pro ¨zmanu utrhle kdysi podrazka uplne, normalne jsem to nechala spravit a jezdim s tim do dneska, jo maly postreh, hledej ucnovkou spravkarnu je to levny a hlavne poctive udelany, vetsinou to byva hned nekde u ucnaku..

      0 0
      • orca  

        Dneska se ještě někdo učí na švece ??

        0 0
        • lidumil  

          Kdepak, jsou to přeci technici podrážek a svršků:-)

          0 0
        • Eila  

          jo myslim ze urcite, v praze vazne nevim kde to je, ale v Plzni jsem to nosila do ucnaku normalne..

          0 0
          • orca  

            a kde v PLZNI ???

            0 0
            • Eila  

              jo byvalo to u namesti, vleslavinka myslim, ale nevim jestli to tam jeste je. Je to celejobchod prodavaji tam ruzny svoje vyrobky a tak. ale jeste se zeptam a napisu..

              0 0
    • grafik  

      vyzkousej HREBIKY v TUBE, ty to udrzi!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.