Přední pláš? - prosím poraďte

15 nepřečtených
  • johny265

    Ahoj, chtěl bych si nechat poradit ohledně předního pláště. Důležité hlavně je, aby nesmekal do stran, třeba když jedu po vrstevnici. Rozměr tak 1.9 – 2.1 (ale to 1.9 minimálně :o) ). Cena 500,– až cca 800,–. Vzádu mám Hutchinson On The Rock 2 (2.1) a je teda naprosto super! Díky, Honza

    0 0
    • carlos  

      Ja mam nyni vepredu Ritchey Speedmax Alfa a vcelku vyhovuje. Velice dobre se s nim vyjizdi z traktorovych koleji, staci se jen lehce priblizit z boku ke „stene koryta“ a on Te vytahne. Jinak je to semislick, takze nejlepsi je na tvrdem povrchu a hlavne za sucha.

      0 0
    • náčelník  

      K OTR II vzadu jsem k plné spokojenosti jezdil vpředu WTB Velociraptor 2,1". Samozřejmě přední vzorek.

      0 0
    • Kohout  

      Kde jsi sehnal Hutchinson On The Rock 2.1? Viděl jsem poslední dobou jen 1.9 a to není ono. Vpředu vozím Schwalbe Black Arrow 2.1. Jsem spokojen, akorát šířka není 2.1 ale méně.

      0 0
      • johny265  

        Už je to delší dobu, možná tak 2 roky? Fakt nevím. A byla to asi náhoda, jinak v GEM servisu v Anglický na rohu magistrály. Ale jak říkám, už je to celkem delší dobu a asi jsem měl kliku. Ale jinak drží fakt super a trhá asfalt :o)

        0 0
        • náčelník  

          … a váží 800 g :(

          0 0
        • Luka  

          No.. v GEMU se da sehnat ledacos. Hlavne veci, ktery jinde ne – treba vybehovy typ RUBENY Sauruse, kde vadnych kusu bylo cca 90% z jedna dodavky :) To jsem se dozvedela dneska. Jo a mimochodem, nevim jak vy, ale reklamovat vadny plast v Gemu je docela zazitek. Nikdy me tam uz neuvidej.

          0 0
      • Milann  

        Ahoj! Ja vozim v predu Schwalbe Black Shark Light a jsem moooc spokojenej. Oproti Speedmaxum fakt drzi!

        0 0
        • Luka  

          Schwalbe je super. Ted mam objednanyho Ralfa na predek i zadek, v pripade blata pujde dopredu Jimmy, proste poradny plasty a ne slizaky co hned uklouznou :)

          0 0
    • mel  

      ahoj,ja jsem zase moc spokojenej se schwalbe fast fred 2,0

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.