• TOMTUNING

    Poradte mi prosim jake kolo pro zacatecnika na freeride???? Prosim

    0 0
    • croscountry  

      Ako začiatočníkovi ti musím poradi? aby si do názvu threadu napísal o čo sa jedná, aby každý potenciálny radca vedel o čo sa jedná. Inak to kolo neviem, jazdím xc

      0 0
    • Lance  

      chtel jsem ti napsat,ber jakekoli,ale jestli sezenes cervene,tak jdi do nej,ale kdyz jsem zjistil tvuj vek,tak ti to nenapisu. ja to nejezdim:) neco sezenes de fakto „volnejezdit“ muzes na vsem:)

      0 0
    • BoB  

      Ono by to chtělo asi napsat, kolik se ti podaří vytáhnout z rodičů peněz :-)))

      0 0
      • TOMTUNING  

        No tak do 25 tisíc ale radši levnější

        0 0
        • pepa_16  

          Asi bych si koupil Konu (Shred, Scrap). Nebo jestli chces co nejlevnejsi tak sem koukal na Amulet (Fiction), ale nevim co si o tom mam myslet(nemam moc duveru). A mozna ze bych si postavil kolo podle sebe, ale jedine pokud mas pobliz nakej ferovej servis kde ti poradej a neokradou. Tech moznosti je hafo, musis vedet co chces

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Muj tip Kona Scrap (22600,–) nebo Mongoose Thunderball (16970,–), ale u toho nevim co si mam myslet o geometrii. Prijde mi dost dlouhy. Skoro bych koupil Mongoose a ram Kony a vymenil ramy :) Nebo snazsi by bylo sehnat Konu se slevou… coz by nemusel byt ke konci roku problem (pokud jeste jsou).

          0 0
        • cabbage  

          kdybys nasel jeste 4litry navic tak: katmar.cz/ Extreme X2…

          0 0
    • Brouček  

      Jezdil jsem ( ne pouze den, dva.. ) na par ( vice jak dve, tri… ) kolech, sedi mi Norco. Ale je to na tobe, hlavne nekupuj prvni co ti prijde pod ruku !

      0 0
    • Tomcat  

      Norco Atomic, Kona Stinky , Gian Trance, Ravo atd… Cena? jak drsný ježdění? občas na kole i do kopce?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        No tak do 25 tisíc ale radši levnější No na sjezd a na to skákání

        0 0
        • Tomcat  

          Díď nepíše celý kolo, 25 na rám by stačilo. Když sjezd tak i skákání, chci vidět jak by chtěl jet některý DH bez toho, že by se odlepil od země ;-)

          0 0
      • blue  

        Trance?

        0 0
          • TOMTUNING  

            A nebo radši tajto http://www.solidosport.cz/detail.asp?…

            co vy na to?

            0 0
            • Kreten  

              to urcite neber. ja som jazdil na chuckerovi 1 a 2 x sa zlomil v tom istom mieste. ale zase to som jazdil trial. aj tak ho neber. ta vidla je nepouzitelna a kope jak svina. na 2.0 jazdi kamos a uz mu !odisli! v-brake, obidva pari. boli tam naprd tie pruzinky co to vracaju a pri dopade sa lamali. inak na klukach uz mam gulicku namiesto stvorhranu, ale to bude asi problem vsetkych stvorhranov. a pozor na pedale. na chuckerovi 2.0 nemaju vymenitelne piny a rychlo sa osuchaju. vymenitelne piny ma az chucker 1.0. a este k tym voditkam retaze – su zo strasne tenkeho duralu. kamos ich raz ohol do strany ked mu nevysiel bunyhop a potom ich bez problemov rovnal rukou. urcite ten bike neber za tie prachy zozenies nieco lepsie alebo si nieco poskladaj.

              0 0
              • TOMTUNING  

                Tak mi porad na jaky www jsou nějaká lepší kola? Dík

                0 0
                • fousek  

                  No rek bych ze Pa-dlista sem dal docela dobrej odkaz, ja mit 25 papiru tak o tom moc nepremejslim a du do toho

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Jako cena vypada dobre, ale vsechno ma sve ALE :) Mas to jenom jednocep s dost divnou konstrukci… si myslim, ze mekkou. Navic nametenej tlumic :) Ta vidlice… Stance je takovej zaklad pro chudy freeridery… kdyz nebude chtit velkou citlivost, bude jezdit za hezkeho a tepleho pocasi.. zas aby se moc neprášilo ;) Brzdy s horsi ucinnosti nez ty „slavne“ mech. Avidy......... na druhou stranu nic lepsiho za tyhle penize asi nesezene :) Za tyhle penize to bude vzdycky kompromis… no kompromis… bude to vsechno podrizeny cene :)))

                    0 0
                    • wroum  

                      pravda pravdouci.

                      mel sem puceny to haro co bylo na testu v dirt bikeru. tuhost prumerna az podprumerna. citlivost zadni stavby vylozene podprumerna. vidlice funkcni, nicmene zadnej zazrak (dalo by se vyrazne zlepsit) a prach ji fakt vadi. brzdy fungujou, ale…

                      nicmene za tyhle prachy se da kdejaky to ale skousnout a kolo je to urcite pouzitelny.

                      0 0
                      • TOMTUNING  

                        Tak já nejsem zase žádnej prfík! Začínám protože se mi to líbí a baví mě to takže nepotřebuji kolo za 30 tisíc

                        0 0
                        • goofy  

                          Ja bych v teto cene shel radeji do pevnaka a ty tipy uz tu byly: Kona Scrap nebo radeji Stuff nekde ve sleve… Treba na www.cykloshop.cz je za 24000 a nekde ji mozna sezenez i levneji…

                          0 0
                        • Pá-dlista1  

                          To je jako kdybys byl zacatecnik parasutista a tvrdil, ze ti staci padak za tisicovku.

                          0 0
                    • fousek  

                      No ja vim ze ty si dost narocnej uzivatel, dalo by se rict i profesional, teda co sem tak pochopil, ale asi vim co ten kluk asi tak chce jezdit a rek bych ze asi to co ja, mozna kouda drsnejs a podivej se na mi kolo, to by si rek ze se na tom neda jezdit, ja rikam ze se na tom da jezdit, ale neni to nic moc. Kdybych mel tohle kolo tak sem stastnej jak blecha, proste bych rek idealni zacatecnickej stroj:-)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        No vzdyt v podstate to same mu nabizim, ale model 2005 a novy.

                        0 0
                        • fousek  

                          To samy? jestly je Stance je to samy co RST DH 381, (ta pripona DH je fakt dobra) tak na mem pristim kole Stance urcite nebude

                          0 0
    • zwwak  

      Podle toho, kolik ti je. Já byl začátečník cca ve 4 letech a měl jsem přestavěnou tříkolku. Ta stačila.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.