Silniční špalky/botky - proč maj křidýlka??

14 nepřečtených
  • fousac

    vcera na silnicni vyjizdce byla mj. debata, proc silnicni spalky nebo botky maj takovy divny kridylka – ploutve – okapy..

    vite nekdo, k cemu to tam je?? ma to nejakej smysluplnej vyznam nebo je to jen dalsi ziletkarskej prezitek v ramci jejich konzervativni zabednenosti??? ;o)

    http://www.trinnity.cz/…1AF.gifm.gif http://www.trinnity.cz/…53A.gifm.gif

    0 0
    • Gatier  

      Red bull ti dava kriidla :-) Aby sa tam lepsie nahadzovalo koleso.

      0 0
    • libi  

      to bude urcite veledulezitej aerodynamickej prvek aby meli dostatecnej pritlak k silnici ÷)))))

      0 0
    • Volf  

      Jako bejvalej žiletkář a asi tedy i zabedněnej konzervativec si myslím, že je to na odvod vody, aby se dostávala líp mimo ráfek. Ale je to jen spekulace.

      0 0
    • Spajky  

      No to je jasne, to je aerodynamicke kormidlo, aby jim to lip drzelo primi smer :o))

      0 0
    • Bulda  

      a proc ma tvuj pulitr ucho, kdyz se da (vy)drzet i bez nej :))?? je to proto, aby se tam lip davalo kolo pri vymene, takovy navadeni, kdyz ti ujizdi balik, tak je kazda vterina draha

      0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • Brouk_Pytlik  

        No mě už dávno balík neujíždí, na nějakou tu vteřinu nekoukám a stejně je tam mam, tak teda nevim proč to tam je… :-)

        0 0
    • Daf  

      Aby se zavodnikum po defektu lip trefovalo menenym novym kolem.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.