• Jenda

    Nevite nekdo (resp. nemohl byste mi zmerit:-) jak je vysoko objimka u tohoto presmykace vuci ose? Uvazuju o koupi ale nerad bych se dostal do problemu jako s presmykem 7.0 kdy mi vysel presne pres navarku na kosik:-(

    0 0
    • vlk  

      no já má rm cps4 2001 a vyšlo mit o zrovna na navařku.Ale o nic nejde vašrouboval jsem za navářky šroubek co jsem tam měl.Přesmyk je na trubku 34 a na 31 je tam umělohmotná vložka a ta se po namontování bezproblému přizpůsobí.Já jsem pro jistotu tu navářku i trošičku zpiloval.pokud si vzpomenu, tak ti to změřim a zitra napíši.

      0 0
    • cmelak  

      Měl jsem na starém kole smyk 9.0 a byl přímo přes navárku, kterou jsem musel zpilovat (stejně vozím jenom jeden košík). Na nové kolo jsem koupil X-gen, který má objímku oproti 9.0 o dost výš, vyšlo to akorát mezi navárky. Myslím že nemusíš mít strach.

      0 0
    • cubas  

      jojo, na Duratecu (vagrant) mi taky vysel presne na spodni navarku. Ale to je mi jedno – pouzivam jenom jednu lahev.

      0 0
    • Thorn  

      nemam teraz po ruke bike, ale tu: http://www.bike-forum.cz/…23145141.jpg je celkom vidno, kde to asi je na mojom biku…

      0 0
      • wbiker  

        Můžu se zeptat, jak jsi to uchytil na sedlovou trubku? Mám Kinetica, myslím, že stejný ročník, a průměr sedl. trubky je 28,6 (nebo tak nějak) a ten X-gen se dělá nejmenší 31,6, ne?

        0 0
    • peky  

      Horní hranu objímky mám 130mm od (ne osy) to se měřilo blbě ale od horní hrany „domečku“ omlouváme ze to vyjádření nevím jak jinak to nazvat.

      0 0
      • Jenda  

        vyborne diky, je fakt ze od ty horni hrany se to bude merit fakt lip:-)

        0 0
    • Jaroslav  

      Měřil jsem to od středu osy na střed objímky přesmykače a je to přesně 145mm.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.