Prasklej retez :-( kolik km jste vedli kolo:-)

39 nepřečtených
  • crom

    tak dnes vytahnu bahnak na par km,rikal jsem si ze nemusim brat hydrapak,kde k moji chybe mam i naradi.a pri ceste z klecanek ruppp retez:-(nasranej jak svina tlacim asi kilak a nastesti tam dva bikeri menili dusi a jeden z nich mel nejtovacku-ZACHRANA:-)dikes jim!!jinak bych tlacil jeste ted.stalo se vam to taky.kolik kilaku jste tlacili:-)

    0 0
    • enjoy  

      tak me se pred nekolika dnima nejak zahadne rozladilo razeni a doma jsem zjistil ze retez je skoro roznytovanej:-),zahada vyresena:-).kdyz jsem videl na cem jsem dojel az domu tak me to docela prekvapilo:-)

      0 0
    • sun7dots  

      No tlacil jsem asi nejvic z modry u karlstejnu tak dva tri kilaky zpatky na karlstejn na vlak, ale to bylo skoro cely z kopce takze celkem pohoda.

      Horsi to bylo minuly tyden kdyz mi v Prokopaku prdnul retez v zaberu – paradni tlama pres riditka, na chvilku vyrazeny dech a krasny obtisk predstavce na hrudniku:))

      0 0
      • enjoy  

        tak toho se ted presne bojim:-).jsem to snytoval,ale uz nenasel abych si to jeste poradne prohlidnul.ted se bojim vyjet:-)).

        0 0
    • error  

      loni se mi povedlo v kopci utrhnout řetěz, ale i když jsem měl nýtovačku tak bych to stejně nedal dohromady byl zatočenej a navíc jsem tím ohnul patku a z přehazky udělal vrtuli, tak jsem talčil asi 8km a naštěstí poslední dva už byly z kopce ale ty puchýře co jsem měl z treter to bylo něco, dokonce jsem uvažoval že půjdu bos

      0 0
    • jecnak  

      Si musis umet poradit. Ja nejtoval dvema kamenama a dalo se na tom dojet.

      0 0
      • enjoy  

        si musis umet koupit nytovac:-)

        0 0
      • frof  

        Je pravda clovek to je tvor a okolnosti ho mnohokrat donuti delat takove veci,ze sam nekdy potom zasne.Byt Xkilometru od domova mimo civilizaci bez mob. budu jednat podobne.

        0 0
    • gummo  

      tedka vo prazdninach sem trhnul retez 3 za tejden v beskydech, dvakrat kdyz sem se sapal na radhost a jednou na lysou horu, nastesti sem tlacil pokazdy tak maximalne kilak, pokazdy sem mel nejtovac a tlacil sem proto abych se dostal do trochu prijatelny roviny aby se dal snejtovat retez.

      0 0
    • McBlacky  

      když už jsem u toho, trháte řetez při řazení nebo jen při obyč záběru? Já teda škubnul jen jeden, při řazení, ale měl přes 5000km najeto a jenom jsem ho mazal, nulová údržba :)

      0 0
      • Pijer  

        Teď v neděli jsem ho trhnul normálně při šlapání do kopce z Mníšku na Skalku :-(

        0 0
      • Volf  

        To mě taky zajímá. Za celej život jsem neměl problém s řetězem a pořád mě to připomímá cyklistickou latinu. Pokud umíš řadit, nemáš jeden řetez 100 let tak ho snad nemůžečš roznejtovat. Celý roky jsem řetez nejtoval tak, že jsem ho podložil dvěma atičkama / daly přesně výšku abys nevyrazil čep úplně / a pak jsem ho jen zaklepnul zpět bez jakýhokoliv nejtování. Nejtovačku jsem nikdy ani nedržel v ruce. Po ohlasech tady na fóru jsem až teď poprvé spojil řetěz rychlospojkou. Prostě si myslím, že ,, trhání řetězů ,, je rukama a hlavou a ne nohama.

        0 0
        • lubos  

          Muzes. Pokud mas retez znacky Shimano :) (krome par vyjimek typu XTR a pod).

          0 0
          • JJ  

            Mam podobny zkusenosti, HG jsem trhal, od ty doby co vozim PC 59 problemy nemam

            0 0
    • crom  

      ja ho trhl taky do kopce pri zaberu

      0 0
    • MartinXC  

      Stalo se mi také. Zařadil jsem si optimální převod a cca 8km jsem jel s řetězem spojeným dubovým klacíkem. Šlapal jsem půl otáčky talíře dopředu a zpátky … po rovině to šlo dobře, do kopce jsem tlačil, z kopce nebylo nic poznat :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      zatim ?uk?uk?uk nevr. a kdyby tak to snejtuju.

      0 0
    • grafik  

      zhruba pred dvema mesici tlacenice cca 10 km :)

      0 0
    • ada  

      Zadarilo sa mi minulý týzden na zajazde v Rumunsku retaz roztrhnut 2×. Sprievodca slubil pivo kazdemu, kto na jeden zatah vysliapne hnusny dokopec. V polke mi retaz v zabere rupla. Vytiahla som z batohu nitovacku a nasadila zufaly vyraz č.2, ale nezastavil nikto…vseti chceli to pivo. :-))) Tak som to teda nejako znitovala, ujela na tom este 30 km a na druhy den to ruplo znova. To uz sa nado mnou borci zlutovali a znitovali to poriadne.

      0 0
    • pelt  

      Kilak… ono staci zapomenout lepeni a mobil a klidne z toho muze byt 15 kilaku pesi turistiky…

      0 0
    • crom  

      s timhle jsem mel taky namale,vozim nahradni dusi a po zkusenosti i lepeni.pichnul jsem a kdyz pumpuju nahradni dusi zlomi se galuskovej ventilek,nastesti zachrana ve forme projizdejiciho bikera s lepenim:-)galuskove ventilky uz nikdy

      0 0
      • gummo  

        to ze ale ulomis ventilek neni tim ze tan ventilek je spatnej. necouha tam proto aby se pouzival jako opora pri pumpovani. galuskovej ventilek vozim taky a jeste se mi nepovedlo ho ulomit.

        0 0
        • crom  

          neboj,urcite se ti to casem povede:-)jeste rad prevrtas rafky na autoventilky

          0 0
          • cabbage  

            mi povidej:)

            0 0
          • gummo  

            jo a autoventilek de taky ulomit :)

            0 0
            • crom  

              tak to uz musis bejt dobrej:-)aby se ti to povedlo

              0 0
              • gummo  

                me sr to nepovedlo autoventilek na kole nemam :) kamos ho urval, vsechno de kdyz se chce

                0 0
                • termit  

                  ja jsem ho take osobne urval…daval mi pocit bezpeci…tak jsem se do toho foukani oprel no…uz si davam majzla :)

                  0 0
      • mike!1  

        Tak to si měl štěstí:-))) Mě se galuskový ventilek taky urval, ale na(ne)štěstí jsem šel dom jen 9 km. Ale za to v tretrách to byla docela sranda:-)

        0 0
    • robero  

      7km, jako na potvoru jsem jsem pichnul v nejvzdalenejsim bode svihu, tesne na zacatku nadhernyho singletrack sjezdu… :-( duse byla, ale pumpicka se odporoucela do vecnych lovist… :-( pul hodiny jsem rval dusi travou a par set metru na tom jel, ale moc se to nedalo, vopruz… :-(

      0 0
    • Glum  

      Asi kilák (to už jsem v zimě raději volil opravit to doma v dílně než na cestě. Nýtovačku vozím důsledně s sebou. Jednou jsem ale nýtoval u Panských Dubének řetěz borci, kterej přetrhl těsně za Pelhřimovem a tlačil/koloběžkoval dalších asi 40 km. Kdo to tam nezná: je to většinou docela do kopce, moc z toho se tedy nesvezl.

      0 0
    • mastihuba  

      No před měsícem jse ztratil rychlospojku. Tak 2,5km jsem sjel z kopce, pak mě 0,2km tlačili kamarádi a pak jsme zastavili v depu.(palou­k,táborák,beč­ka,klobásky)
      Náležitě posilněn jsem se pustil do nýtování a už asi po 45min jsme mohli frčet dál.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      tak asi minulý týden, jsem dva dny za sebou píchl a jeden den jsem si zapomněl pumpičku (asi 3km pěšky) a druhý den duši (asi 8km pěšky).Takže celkem radost. :))

      0 0
    • PietroUL  

      Asi před měsícem jsem v rozbitym sjezdu ztratil rychlospojku a aby toho nebylo málo, přesně v tu chvíli začalo pršet. 3 km z kopce, 7 km po rovině jako na koloběžce, 5 km trolejbusem, 2 km do kopce, prosím ovace pro vítěze :))

      0 0
    • Andrzej  

      nebyl to sice primo praskly retez, ale hak prehazovacky vloni v polskych beskydach na ceste z Kubalonky na Barani horu, tak sem se pesky vracel na kubalonku, pak na kole dolu do Wisly(vlak nejel), „drezinovym a kolobezkovym stylem“ do Ustronia, kde mne odmitli vzit na lanovku s kolem(chtel sem prejet na ceskou stranu na vlak), ale nastesti odtamtud jel bus a ten mne s uplnou samozrejmosti vzal i s kolem do polskeho tesina(ridic se divil, kdyz videl muj prosebny vyraz, jak sem se ptal, kam to kolo mam dat. vzal ho dovnitr.) kola tam vozi pry bezne, stoji to par zlatych

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.