• Bulda

    přenechám za 400…

    0 0
    • Bulda  

      klidne i za min, je to prvni vlna – cislo 50

      0 0
      • Marry  

        nikdo to nechce co :(

        0 0
        • Hnoj  

          Což o to… Zájem by byl, ale nelítáno neni.

          0 0
          • Marry  

            skoda ze jsem to zaplatil zaroven s nim…jinak bych to bral :)

            0 0
          • la-da  

            Taky bych to bral,ale letos bych to fakt neobjel.Budu delat jen frontovyho fotografa.

            0 0
            • Gatier  

              Ja by som tiez isiel. No s mojou zlomenou rukou by som obisiel tak akurat asfaltovy najazd, ak tam nejaky je :)

              0 0
              • frof  

                Par pasazi pevnym podkladem tam je.A kdyz t toho pisku a kamenu na nej najedes pripadati ze letis tak padesatkou(berte s nadsazkou).

                0 0
        • Daf  

          Jestli to nikdo neveme, tak nemame tretiho do tymu. No ale stejne zase vyhrajem prd :)

          0 0
          • Martinkaa  

            A chteli byste do tymu zenskou? He :-) Pokud se do zitrka nezkazi pocasi, vzala bych to ;-)

            0 0
            • Daf  

              O tym vubec nejde ten tam je stejne jen do poctu :) Spis jestli ti nebude vadit ze dudes hodnocena v kategorii muzi :)

              0 0
              • Martinkaa  

                A to by neslo zmenit? Uz jsem tak startovala na Selovi misto kamarada a slo to bez problemu. Akorat tricko mi zustalo panske.

                0 0
                • Daf  

                  To opravdu nevim. Prakticky by to nemel byt problem.

                  0 0
                  • Martinkaa  

                    Tak ja tam zkusim zavolat, poptat se co a jak a zitra bych dala vedet (asi Buldovi na emila, nebo ma ICQ?), jestli teda jo nebo ne.

                    0 0
                    • Bulda  

                      icq ma, lec nepouziva a asi nebude :)) ale startovny uz je pryc od pondelka, ale mozna bych vedel jeste o jednom volnym..... ze bych segre dohodil drsnou konkurenci na skladacce :))???

                      0 0
                      • frof  

                        Jasne.Hihi..

                        0 0
                        • Bulda  

                          tebe sem teda nemyslel, ale jestli nejedes… hyhy

                          0 0
                          • Beeda  

                            Cus jestli mi to nevyjde u jednoho cloveka, tak to beru, dam vedet v patek, pokud se nekdo najde mezitm tak nevahej a dej to jemu.

                            To Daf: se mnou nepocitas do teamu?, jedem vsichni pod 6h!!!:-)

                            0 0
                            • Daf  

                              Kone tveho kalibru do tymu berem. Jedeme za SOS Tym. Sranda je ze jedinej kdo z nas jezdi za SOS je Bulda a ten zrovna nejede :) No dat to pod 6h byl bych spokojenej.

                              0 0
                              • Marry  

                                Myslim ze na novym ramu to dam tod 5h :)…a budu mit 300b do poharu :-)))))))))))))))

                                0 0
                          • frof  

                            Vim o co bezi.Smeju se souvislostem.

                            0 0
                            • Bulda  

                              tak tomase sem taky nemyslel, ale smich je zdravej, i kdyz nevis, cemu se smejes :))

                              0 0
                              • frof  

                                Jsem za jedno smich je zdravi a cim vice podobnych konkurencnich Martiskladacek na trati bude tim vice se budu smat.Kez by me usmev vydrzel celou dobu.

                                0 0
                            • Daf  

                              Bracha jede. Bud na Superioru, nebo na prasklym ale jede :)

                              0 0
    • Splinter  

      Škoda, že mám do Teplic tak daleko:(

      0 0
    • JIRA  

      P-R-O-D-Á-N-O resp. K-O-U-P-E-N-O už v pondělí :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.