• Jaroslav

    Musím pochválit ,že za cenu 150Kč zaplacenou v den závodu jsem dostal tričko,3× výborné občerstvení na 54 km trati a po dojezdu dokonalé občerstvení formou jeste a pijte kolik chcete. Nádherné počasí doprovázelo úžasnou cestu moravským krasem. Naopat pořadatelům bych chtěl vytknout špatné značení tratě.Bloudili snad všichni. Jinak respektuji problémy prvního ročníku a příště se budu těšit.

    0 0
    • manzesman  

      Taky jsem si pochvaloval, co vsechno se jim vlezlo do 150 kc. Na 54 km trati byly 3 obcerstvovacky? Ja si vzpominam jen na 2. Na znaceni jsem taky pekne nadaval. Byl jsem v asi 20ti clene skupince, ktera misto 54 km najela 60. Kamos rikal, ze taky nekde zajel, ale v cili mel na tachaci 52 km. Kdyz jsem videl ty skupinky poradatelu po 8 lidech, jak stoji v mistech, kde bylo jasne znaceni a vzpomnel jsem si na ono misto, ktere jsme prejeli, kde nikdo nestal, tak jsem byl pekne najedovany. Aby ne v Jedovnici ze? :-)

      0 0
      • Jaroslav  

        Já jsem se občerstvoval 3×.Po 10km (to byla občerstvovačka pro 20-ti km tra?.Po 20km ,která následovala po prudkém úzkém bahnitém sjezdu v lese (tuto jsi možná vynechal,alespoň u Petra to tak bylo).Po 35 km ve vesnici. Máme v plánu Golema v Blansku 10.9 ,ale ty se myslím ženíš a 17.9 Merida Bike Tour opět v Jedovnici. Takže zdar a dobře ti tak.

        0 0
        • manzesman  

          Tak prave ja nevidel tu prvni, co byla pro 20 km trat. Asi ji jeste nemeli pripravenou, kdyz jsem tama jel ja. Malo jsi slapal :-) Jj. 10.9. se sobasim, takze nemuzu. Leda by me nekdo zastoupil. Doufam, ze 17.9. uz budou opadle svatebni starosti a potkame se opet v Jedovnici.

          0 0
    • manzesman  

      Malem bych zapomnel. Letmy start byl taky na nic. Pri ucasti 80 lidi (nebo kolik nas bylo) to nemelo smysl. Vubec jsem nevedel, kdy bylo odstartovano. Nebyt techto dvou zadrhelu, tak to byla velmi povedena akce. Snad se poradatele pro priste pouci.

      0 0
    • manzesman  

      Jeee. Zdarec Jardo. Az ted jsem podle fota kola poznal, komu odpovidam.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.