• bukva

    jake koupit plaste na lehci hh tak do 700kc

    0 0
    • bukva  

      ne na hh ale dh

      0 0
      • grizzly  

        ja jezdim velociraptory od wtb

        0 0
      • Tomcat  

        HH= high hillclimb? :o)

        Bontrager Maxxis Kenda

        Jen nečekej měkkou směs a ochranu proti cvaknutí

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Takze nic z toho co dela z plaste na DH plast na DH :)

          0 0
          • Tomcat  

            No co je DH pláš?? Podle mne to je plá¡št o šíři vyšší než 2,1 a vyhovující danému užití (trati) Takže to nebude Hookworm 2,5 s měkkou směsí a ochranou proti průrazu, ale klidně oblíbenej highroller 2,35 , v tvrdé směsi, bez ochrany.

            Ale taky chce pláš? za 700,– :-/

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja vim, ze DH plast do 700 je zatim sci-fi, ale na co bys pouzil toho HR by me fakt zajimalo. Kdyz ho nabusis, abys ho necvak a jeste se tam hodila tvrda smes… tak tam by se hodil vic ten Hookworm :)

              0 0
              • Tomcat  

                Jo ale kdo mění pláště po třech závodech, málo kdo, proto tvrdá směs (=nepřilnavá =nedržící směs) protože to dlouho vydrží a jsou levnější.

                A propo ono jak kdy HR 26×2,35 42a proti HR 26×2,35 60a nic moc rozdíl = největší v peněžence.

                0 0
                • lubos  

                  Jj, plaste se meni po jednom zavode :)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Po trech jizdach.

                    0 0
                  • Tomcat  

                    Můj názor je že i ty nejměkčí pláště se v race Dh podlemě neměněj(sundat , nepoužít , vyhodi) po závodě. Ale aspoň dvou nebo třech.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Chapu tvuj nazor. Od televize si lepsi neudelas.

                      0 0
                      • Tomcat  

                        Ne snažim se shrnou názory na to co jsem videl a co jsem slyšel od lidí co jezděj vážně DH na území ČR ,ale za svý. Teda vynechal jsem ČP , protože ten považuju za bezcenej. To ti může bej úplně ukradený jesli máš 60a, 42a nebo 40a, protože těch pár tisíc ti nevyváží ten rozdíl.

                        0 0
                        • lubos  

                          No, znaceni sice v praxi neznam, ale rozdil mezi makkou smesi a tvrdou smesi poznat jde az moc, a to jezdim jenom maratony, zadne sjezdy. Mit takovou makkou gumu, co vydrzi jeden sjezd, tak nemusim mit brzdy :)

                          0 0
                        • MartinXC  

                          Vyváží, a ve špatných podmínkách mnohonásobně ve zdraví. Osobně hlasuju (por maratony) za měkší směs a častější výměnu, než super tvrdé držáky, které se nedají za sezónu zlikvidovat, ale taky půl sezóny mají vlastnosti nic-moc).

                          0 0
                        • Sirenna  

                          Co to tady zase placas!!Ctes si to vubec po sobe!Nevim, jestli se mam smat, nebo nad tebou plakat! Vim co a jak jezdis, tak byt tebou drzim hubu a krok! A vyser se na CP, kdyz se tam bojis i prijet jako divak!! Nebo mi napis, kde v terenu si opravdu, ale opravdu vyzkousel nejaky plaste na DH v mekky smesi a nepis mi sem vyjezd na obrubnik!!!!

                          0 0
                          • Tomcat  

                            Z DH jezdím jen reginální DH (3DHcup) Vykašlali na CP protože nám to za ty peníze nestojí ani jako divákům. Maxxis HR jem zkoušel na Babě a v Špindlu (ne na závodech).

                            0 0
                        •  

                          jako fakt sorry ale 60 a 42 je sakra rozdil 60 de lehce do smyku i na suchym povrchu, zato 42 celkem v pohode drzi ;)

                          0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Tak tohle uz je fakt demagogie. To by me zajimalo o co dulezitejsi jsou kvalitni plaste v nejakem zavode nevalne urovne v horni dolni. O ČP DH si muzes myslet co chces, ale nevnucuj to ostatnim. Obzvlast, kdyz jsi zadnej poharovej zavod ani nevidel, natoz abys ho jel.

                          0 0
                          • Tomcat  

                            Hele vra? se do reality. Myslíš, že někdo, kdo nemá často na kompletní kolo střední třídy, bude investovat o tisíc i nebo víc korun do pláš?ů, které mu pomůžou jen pár sekund. Zvláš? pokud počítám, že je v startovní listině tam kde jsou rozdíly desítky sekund. V nějakém závode nevalné úrovně v horni dolni jezděj lidi pro zábavu, a pokud bude mít měkký pláště tak zábava to nebude na dlouho..

                            O ČP DH si můžu myslet co chci a nevnucuji to ostatním. Ale to o to tady nejde, jde tu o pláště a o to kolik stojej a co za tu cenu dostanu.

                            Pokud nebudou mít lidi peníze, holt se budou prodávat pláště s oranžovým proužkem, vidlice kategorie Stance, přepákované jednočepy , ráfky jako Jumbo, DM24,VueltaDH , jezdit určité závody(startov­né) atd….

                            To o co tu jde je zbytečná investice a návrat investovaných prostředků

                            0 0
                            • Manas  

                              Jenze i v tom zavode v horni dolni je ten rozdil znat … myslis ze kdybych jezdil jedny plaste, nebo uplne levny plaste ze bych jezdil tak jak jezdim ? Krom toho slusny plaste te nezrychlej jen o par sekund. Nekdy i o tech par desitek sekund a casto i minut (prorazeni).

                              0 0
                • Manas  

                  To bych se hadal … rozdil je poznat a sakra moc. Ja sice nemenim plaste po kazdy jizde, ale na kazdy zavod rozhodne jine, zalezi na podminkach a ver tomu ze je to znat :-) Pokud nemas zavodni ambice tak staci koupit tvrda Tioga a na cely rok mas radost. Hlavne to slusne drzi v lese, mokry kameny a koreny ti ovsem hlavu zamotaj.

                  0 0
                  • Tomcat  

                    Nevím švabiny mi připadaj drahý, ale v tom případě není Maxxis nic moc (rozdíl) tvrdosti. Sám teď jezdím měkej Syncros (xxxx,–) a Kendu kendu za pár stovek. Ta je měkčí a nedrží víc

                    0 0
                    • Manas  

                      Protoze je za par stovek a IMHO: levna Kenda je shit. Kup si kvalitni plast, uz staci jen rozdil u Maxxisu a rozdil je poznat.

                      0 0
                      • Tomcat  

                        eee tohle je měkká z Norka., žádnej Kinetic!

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Kendu kendu za pár stovek za tu co myslim ja, chteji taky ctyrmistne castky. A nevim presne co je jako OEM pneumatika na tech levnejsich kolech, ale ja vozim top model a nejsou to zrovna spatny plaste.

                          0 0
                          • Tomcat  

                            Nevegal / STICK-E / 26×2.50 / není to OEM model není špatná ale čekal jsem víc

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Me se to zda nejaky divny. Ja jsem spokojenej. Vagner na ni vyhrava, Krata na ni vyhrava, Renca ji za celou sezonu neprorazila a to vozi 1 atm. , ale panum vesnicanum se to nezda :)

                              0 0
                              • Tomcat  

                                No jo mi Windoláci prorazili hnedka na lavce přes komoru. Ale možná jí mám už sjetou, protože jí mám už asi měsíc?

                                0 0
                                • Manas  

                                  Ze by technika jezdeni ?

                                  0 0
                                • Manas  

                                  Hele ja nevim jak vy, ale ja jsem na zavodech jeste nikdy neprorazil. Jedine na vyjizdce kdyz jsem to narval brutalne celou vahou na betonovou hranu. Tak pak uz vazne nevim.

                                  0 0
                        • Manas  

                          No napriklad ja mel na Norcu seriove priserny plaste – nikde nedrzely. Ale jejich tvrdost nevim. Jenom vim ze mi za ne kamos jeste dluzi.

                          0 0
    • fousac  

      schwalbe space??

      0 0
    • Manas  

      Maxxis, Schwalbe, Tioga, WTB (strasne mekky boky – aspon ty co mam). Zalezi kam to chces … jestli les (jehlici) nebo hlina. Kdyz jsem mel malo penez tak radsi jednou rocne 2000 za Tiogy a cely rok bylo parady az hanba.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        S tim souhlasim. Kdyz si koupi Tiogy DH 2,3" , tak si slusne zajezdi celej rok.

        0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.