• petryk

    Já vím, že mě všichni pošlete směr vyhledávání, ale i tak to zkusím (nenašel jsem, co potřebuju)…

    Chystáme se na začátku září směr Riva a zajímalo by mě, jestli jste tam někdo bivakoval mimo camp, prostě jestli se tam dá postavit stan, aniž by mi někdo ustřelil hlavu nebo něco podobnýho…

    0 0
    • default  

      Jako stan bych tam asi nestavel nikde (mozna jsem mekej ;-]), ale treba lezci co tam jezdej na otocku spej nekdy v autech a mimo ne… …to se da v poho… …kdyz neprsi! ;-)

      0 0
      • petryk  

        Budem tam asi týden, takže v autě bych to neviděl jako nejlepší řešení…

        0 0
        • default  

          Hele tak to vyreste nejakym kempem, treba www.campingalporto.it jinym… Po sezone je to i o neco levnejsi.

          0 0
          • biker007  

            taky bych bydlel nekde pod strechou.. a npokud jedou 4 tak je apartman vyjde stejne jako kemp..ovsem s nesrovnatelne vyssim komfortem..

            0 0
    • JirkaT  

      Jezdili jsme tam surfovat. Spali jsme u sameho jezera, jen tak pod surf plachtama. Byl problem i nechat auto nekde pres noc. Na stan mimo kemp to nevidim vubec. Muzes sice sem tam nekde prespat v aute, vedle auta, ale ne stavet stan, nebo natahovat snuru na pradlo. Na Rivou proti proudu do hor byly kempy lacinejsi.

      0 0
    • JIRA  

      No stavet si v okoli jezera stan mimo kemp muze byt jeden z duvodu, proc tam lidi tohoto typu nemají moc radi. Ono nechat si sr%t za barakem asi bavi malokoho.

      0 0
    • funtomas  

      Tak 5km pod Torbole (před Navene) je přímo u silnice parkoviště na noční (22–9°°) parking zdarma určenej pro přespání v (obytných) autech.Teče tam i voda z řádu.Je tam ale brána pro vysoký auta,VW transporter v pohodě.Na týden ve čtyřech to si není ale taková nouzovka.Jen si dejte pozor,ráno v 9:15 mi ?ukali carabinieři na okýnko :)

      0 0
      • vinca  

        Taky sem tam na neco podobnyho narazil , myslim ,ze to bylo v okoli Santa Barbary, dokonce s ohnistema na grilovani, ale zas to bylo asi 1000m nad morem

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.