• jakub

    ahojte, kdybi jste si chteli koupit novy kliky a nemeli by jste moc penez do jakych by jste sli????

    0 0
    • jakub  

      samozrejme ma na mysli na XC

      0 0
    • lubos  

      Shimano XT Hollowtech II ?

      0 0
      • ananas  

        ..XTčka nejsou špatné, akorát převodníky toho moc nevydrží !?

        0 0
        • crom  

          souhlas prevodniky jsou naprd:-( tak jse hned zeptam jake misto nich aby neco vydrzeli??

          0 0
          • ananas  

            .. střední mám momentálně nějaký no-name za 300,– a vypadá to že vydrží víc než origo, ale jinač bych asi prubnul gebhardt !?

            0 0
          • lubos  

            I u XT ? Jsem myslel, ze Deore jsou shit, ale ze i XT .. :(( Nu , doufam, ze alespon XTR prevodniky neco vydrzi (alespon jako Truvativ), kdyz uz je mam objednany.

            0 0
      • Lister  

        ahojte, kdybi jste si chteli koupit novy kliky a nemeli by jste moc penez do jakych by jste sli????

        Tak zněl původní dotaz. Já teda nevím kolik chce tazatel dát přesně, ale tohle podle mých poměrů levné kliky nejsou. Holt někdo má a někdo nemá :-)

        Moje rada Deore 2006

        0 0
        • davidak  

          Souhlas. XT je doost drahy. Ty deorka by mohly bejt v pohodě.

          0 0
        • Orbis  

          tak to bych radši viděl na letošní LX, který maj integrovanou osu deore 06 bude octalink, a s tim sem musel zhruba po dvou vyjížďkách vždy sundat kliky a vyčistit, protože tam byl bordel:-)

          0 0
          • davidak  

            dík za připomínku, tohle slysim poprvé.. sakra.

            0 0
          • Lister  

            Nevím jak to lidi děláte, ale moje Deorka na 4hranu z roku 2000 za celých 6 let nevyžadovaly naprosto žádnou údržbu – kromě toho, že je občas umyju.

            0 0
            • cabbage  

              4hran neni octalink…

              0 0
              • Lister  

                jasně já vím, jen že Octalink měl být teoreticky lepší než 4hran, ale jak to tak čtu ( a nejen tenhle příspěvek) tak to tak asi nebude.

                K původnímu dotazu. Chtělo by to napsat na jaké kolo to chceš. jestli na to co máš v profilu tak tam by měl být 4hran a na to bych fakt doporučil ty starý Deorka 510:

                http://eshop.bikezone.cz/index.php?…

                nebo koupit přímo i s osou a tam bych šel do letošních LX.

                0 0
                • cabbage  

                  http://eshop.bikezone.cz/index.php?… za podobnou cenu na isis…

                  0 0
                  • Lister  

                    jenže jak to tak čtu tak jsem mimo, protože má octalink

                    0 0
                    • cabbage  

                      už to nehul… // Výborné kliky určené na trvdé zacházení.

                      uložení: ISIS materiál: Al 6061-T6 kovaný+ocelová vložka se závitem pro pedál. délka: 175mm rozteč: 64,104mm (4packa MTB) převodníky: 44,32,22z (Al 7075-T6) barva: černá

                      Číslo: 2BD11 Hmotnost: 840 g DPH: 19 % Akční nabídka! Cena včetně DPH: 2 790 Kč 1 650 Kč / ks//

                      0 0
                    • cabbage  

                      jo tak, ne kliky, ale Jakub… to se omlouvam

                      0 0
                  • jakub  

                    jj o techto velice vazne uvazuju za ty prachy…

                    0 0
                    • jakub  

                      jo mam doma dva octalinkovy stredy, nechce to nekdo??? ((((-: ja vim to sem nepatri.....

                      0 0
                    • lubos  

                      Vozim ted Truvativ Stylo, a s prevodniky jsem max. spokojen. Kliky jsou dobry (za ty penize az-az, pac vazi 625g), jedina nevyhoda je, ze nejsou dute, nejsou tak tuhe. Ale pocitej s tim,ze musis koupit ISIS stred, a silne nedoporucuju truvativ. Doporucuju asi jedine FSA, jenomze, to mas zas nejaky ten peniz a nakonec ty kliky nebudou tak levny jak se na prvni pohled zda …

                      0 0
            • davidak  

              To jsme na tom stejně. Jenom ten elox nebo jak se tomu řiká jde dolů.

              0 0
            • Darius  

              nazor druhe strany: octalink funguje, osa BB-ES71 + kliky LX 2002 (asi) a do ted zadny problem, akorat ted uz jezdi na zimaku

              0 0
          • vlk  

            mám stejný názor-cena/výkon -jedině LX 2005

            0 0
        • Mark1  

          Nevím co očekávát od Deore 2006, ale myslím si že dle vývoje u SHIMANA a v podstatě u všech firem, nešel bych do nich. Já si naivně koupil letošní Deore kliky, ty nejvyšší z obyčejné Deore řady (tuším že jich bylo víc) a je to totální bahno, sice je používám ale škrtání o přesmyk je standard a to nejenom na velké pile.

          Má rada na klikách nešetřit a doporučil bych minimálně Truvativ FiveD, nebo ještě lépe Firex SL, slušná cena je podle mě u TinTinka.

          0 0
          • davidak  

            Navíc ty truvativy jsou imho hezči:)

            0 0
          • vlk  

            Tak zrovna ty truvativy FiveD mi pripadají mnohem větší bahno než duté deorky.A když si vezmu co stují firex sl, tak bych si raději něco připlatil na LX.Shimano to táhne cenou.Když jsem se rozhodoval mezi novými stylo a lx, tak to nakonec LX vyhrály.

            0 0
      • borda  

        nemas pocit, ze pise, ze nema moc penez?

        0 0
    • jakub  

      mam totiz XTecka ale furt mi v nich neco cvaka, vsechno jsem vymenil, dokonce i stredovou osu a ted mam zbitecne dve, proste vsechno i prevodniky kery sem po vycisteni ploch tak utah ze je snad uz nepovolim i pedaly a porad to cvaka, zaver… mam vuli mezi pavoukem a klikama, hrozne mi to cvakani leze na nervy ale hrozne…

      0 0
      • pos3k  

        ram je ve stredove trubce ok?

        0 0
        • jakub  

          jsou to kliky XT 03 s a mam tam osu octalink, trosku sem posteloval misky a je to ok… vic neres proste je to ok((((-:

          0 0
      • jakub  

        chtel jsem se toho zbavit- prodat to… a jsem rad ze jsem to neudelal paac bych tedkom resil ze sem svine a to nejsem…

        0 0
      • Raydowe  

        mam XT 04, zatial neni problem, ale maju najazdene len nieco cez 300 KM…

        0 0
    • RomanH  

      Ja bych sel do XT nebo do LX, Hollowtech II. Pokud by jsi chtel kupovat vice veci (kvuli rozlozeni postovneho cca 25EUR), tak muzes zkusit nejaky nemecke e-shop, XT tam bez postovneho vyjdou do 3500kc.

      0 0
      • pegal  

        u nas jsem je videl i za 2900,–

        0 0
        • vlk  

          nemohli byste dát odkazy kde xt za 3500 či za ty 2900-by mě zajímalo co je to za obchody.

          0 0
          • pegal  

            tusim, ze na bikezone jsem je videl .. ale mozna to byl model 2003, nevim ..

            0 0
            • vlk  

              jo je to model 2003 hollowtech I -kliky něco jako lepší deore, převodníky XT.za tu cenu to nestojí.Sem si říkal-jsem totiž koupil za 2900 nové LX hollowtech II.

              0 0
              • pegal  

                jo je to mozny ja to nejak nestudoval, ja jenom ze jsem videl nejaky XT za 2.900,– toz tak .. :)

                0 0
          • RomanH  

            Toz treba zde, ale jak pisi na hore, jeste pripocitej 25EUR postovny, takze se to vyplati pri nakupu vice veci (ja tam pred rokem kupoval jeste kazetu a saltr). Jeste se zkus mrknout i jinam, treba najdes jeste lepsi cenu.

            http://www.actionsports.de/…04::812.html?…

            Za tech 2900Kc by me to taky zajimalo. Za tu cenu jsem videl jen Octalink Hollowtech I.

            0 0
            • jakub  

              diky diky diky ma objednany ty hussyfelty nebo jak se to menuje tak doufam ze mam na chvili pokoj

              0 0
              • RomanH  

                DH kliky ? To je teda nakonec skok.

                0 0
                • jakub  

                  jako je pravda, ze vazej kilo ale zase sou bytelny a bikeri, keri s nima maji zkusenosti, mi potvrdili, ze sou to jedny z nejtuyysich klik co znaji a to mi naprosto vyhovuje… protoze taky nejsem nejlehci, tak si myslim ze budou dobry

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.