• RomanH

    Pry se ma 24.04. jet v Brne kolo Ceskeho poharu XC. Nevite, kde se to presne pojede ? (ne ze bych ho jel, ale na chvili bych se tam rad podival)

    0 0
    • gomolka  

      a není to náhodou Brněnská dvaapadesátka České spořky ???

      http://www.b50.cz/

      0 0
      • ivovi  

        Ne, neni. Ten Cesky pohar 24.4. by me taky zajimal kde bude, bych se dojel mrknout.

        0 0
    • biker007  

      procti si konferu Velo na Pandora.cz . tam se to resilo vcera a dneska

      0 0
      • RomanH  

        Diky, pro ostatni : V patek 9.4.04 jsem se pokusil zaznamenat do naviiONu aktualni verzi trasy prvniho letosniho zavodu CP MTB XC v Brne (jede se 24.4.04). Pokud ma nekdo zajem si tuto trasu pred zavodem (ci nekdy jindy) za pomoci naviiONu projet, at se mi ozve na zbartos@email.cz a domluvime podrobnosti.

        Jinak strucne: jde o technicky velmi narocny okruh o delce cca 6 km a stoupani cca 245 m, ktery se pojede v prostoru mezi hospodou Klajdovka a sidlistem Vinohrady (castecne tez po plose byvale odkalovaci nadrze).

        Nejobtiznejsi usek trasy je dokonce veden po clovekem doposud nepouzivanych mistech (povrchem je zatim rostla drnovita trava – mozna se tam casem vyjezdi pesinka), kde byly poradateli vysekany stavajici kere a obcas v pricnem svahu dokonce vytvoreny kopane pesinky tak, aby se tam dalo vubec projet. I presto odhaduji, ze nejobtiznejsi usek – stoupani o delce cca 260 m s prevysenim +40 m – nedokaze projet 90% zavodniku Elite ani v prvnim kole zavodu.......

        Dalsi tezka mista patri spise do oblasti freeride a BMX (po casti nejake byvale nelegalni amaterske BMX drahy take trasa vede) – vlny, uzka lavka, prejezdy hlubokych prikopu.

        Velka cast okruhu vede po stavajicich uzkych pesinkach s piscito-jilovitym povrchem, ktery se za vlhka bori (pesinky jsou vyjete do hloubky) a za sucha jsou tvrde jako beton. Nebezpecne budou tedy ty koleje, smyky na pisku a obtizne predjizdeni v uzkych mistech (je jich hodne). Navic okoli uzkych pesinek tvori pichlave kere, ruze a jine neprijemne rostlinstvo, takze skrabancu na pazich a nohach a roztrhaneho obleceni bude asi vice nez dost – chtelo by to jeste trochu orezat…

        Pokusim se dat casem na web i par fotek z okruhu, ale v patek vecer bylo zatazeno, takze fotky nejsou nic moc........

        Jsem velmi zvedav, na kolik okruhu se ten zavod vlastne pojede a zda nekdo dokaze jet na kole cely okruh, prip. i vice okruhu......

        V dalsich vlaknech se pak hadaji, zda to jde nebo nejde vyjet :o))

        0 0
        • RS  

          Mohl bys mne trochu navézt kudy ta tra? vede, kde je start,cíl … Taky bych se tam v sobotu mrknul, případně tra? před závodem rekreačně vyzkoušel.

          0 0
          • RomanH  

            Ja presne nevim, jsem z druhe strany Brna, ale pojedu ke Klajdovce a tam uz to snad najdu

            0 0
    • Meesha  

      Majjet i Gunn Rita Dahle a Anna Enocsson z Meridy, Jel bych se podivat, ale jedu Ceskej raj. Skoda, ze se to vsechno kreje. CP,Ceskej raj a este Vsenory…

      0 0
      • vozejk  

        a to víš jistě nebo sis to přečet ve velu??

        0 0
        • Meesha  

          Je to na bikezone.cz

          0 0
          • vozejk  

            tak to se bude na co dívat.škoda že nepřijede Hermida s Nafem.

            0 0
            • Meesha  

              Naff i Hermida by meli jet Prazsky schody. Pak taky este Martines, Frischknecht a Absalon. To bude kotel!

              0 0
              • vozejk  

                tak to bude docela hustý.navíš jestli se tam jede i ňákej závod pro juniory??

                0 0
                • Meesha  

                  Myslim, ze ne, ale jede se pred tim nejakej VIP zavod, ale jaxe tem dostat netusim. Taky bych to bral…

                  0 0
                • lempl  

                  hoj ty schody to bude asi masakr ?! :)))))) tak na koho sazite? hele jede na ten CP v brne nekdo z prahy? vezme me? vi nekdo o levnym ubytovani v brne pobliz zavodu? diky moc hele jak je to s tim startem? kdy startujou juniori? jedou jeste s nejakou jinou grupou?na kolik to vidite kol? dik

                  0 0
                  • lempl  

                    lid nutne potrebuju hellping!!!!!!!!!§ jede nekdo z Prahy nebo okoli do toho brna?????????? diky moc!!!!!!!!

                    0 0
    • paww  

      chtel jsem si stáhnout tu mapku z webovek, ale nějak to nefunguje. nevíš ještě o něčem??

      0 0
      • ivovi  

        No taky jsem zjistil, ze mapka v propozicich http://mtbs-csc.genesis2.cz/…1_xc2004.zip vlastne vubec neni. Mozna poslu mejl Zdenkovi B. jestli ji nema, nebo nemuze treba neco exportovat z toho Navionu. Jinak diky RomanoviH za informace. Planuju se tam v sobotu podivat, zeny 13h, muzi 15h. Vcera sme se tam byli po svihu podivat, v nohach uz 80km tak moc sil na objizdeni trasy nezbylo. Ani nevim presne v kterym smeru se to jede (po/proti hod.rucickam?). Jsou tam solidne technicky useky, to mel Zdenek pravdu. A to jsme projeli jen kousek od Klajdovky dolu k rozvodne, k Hoskovi a pres odkalovacku k panelce na Malomerice, pak jeste kousek vyjezdu kolem korytka, kde se normalne jezdi. Pekny jsou ty maly vlnky (pro me na hranici jetelnosti) nebo prujezd brankou, ve ktere se lomi kratkej prudkej vyjezd a sjezd. U te panleky jsme trochu kufrovali, pac se tam asi dotykaji dve kolena trate (predpokladam krizeni tam nebude:-). Pro zajmce, jsou tam bily faborky s cervenym Budvar popisem, tak se da vetsinou trat vysledovat, ale parkrat jsme stejne nevedeli kudy.

        0 0
        • paww  

          fakt nikdo nevíte kde sehnat tu mapku. Chtěl bych se tam zítra nebo v pátek podívat. Mám to sice kousek od domu a znám to tam, ale chci se trochu projet a ne jenom hledat. podle toho slovního popisu se to dá, ale mapka je mapka. :o)

          0 0
          • ivovi  

            Tak mne mapku Zdenek B. poslal, dal jsem to sem, snad to neni tajny: http://ivovi.topcities.com/…MTB_Hady.gif Nevim, mozna to neni konecna verze trate, smer je proti smeru hod.rucicek.

            0 0
            • Meesha  

              Na MTBS uz sou propozice i mapa.

              0 0
              • RomanH  

                Ale pořád jsem ještě nikde nenašel časový plán…

                0 0
                • ivovi  

                  No na tom MTBS nejdriv nebyla mapa a casovej plan jo, ted tam je mapa a zas neni casovy plan. Tak pro uplnost casovy plan jak byl uveden k XC Brno, asi je stejny pro celou serii:

                  Časový plán závodů Budvar MTB Cup 2004

                  Pátek 20:00 schůzka s manažery týmů, závodníky 20:00 – 20:30 vydávání startovních čísel

                  Sobota
                  8:00 kancelář závodu – vydávání startovních čísel
                  9:30 start Žáci II, Žákyně II, Kadeti, Kadetky 11:00 start Muži II, Masters I a Masters II 13:00 start Ženy, Juniorky, Junioři 15:00 start Elita/Pod 23 17:30 vyhlášení výsledků všech kategorií

                  0 0
    • radek z BF  

      byl někdo z vás? aspoň na „čučku“ :-) tra? byla pěkně všivá…

      0 0
      • Roman  

        Byl jsem tam na čučku. Docela jsem nerozuměl kategorii hobby, protože řada těch koníčkářu tam měla „super teamovou“ podporu – samo, že mi do toho nic není, když to nejezdím… Ovšem smekám klobouk před nasazeným, vražedným tempem :-)

        0 0
      • RomanH  

        Jo, byl jsem tam, bohužel ne na kole ale s kočárkem. Tra? byla moc hezká, ale jet ji 5× na maximálních tepech bych nechtěl. Klobouk dolů před Gunn Ritou, jak v kopci s přehledem zařezávala jednoho borce za druhým…

        0 0
      • ivovi  

        Jo byl, zajimava podivana. Hukot ve sjezdech, Boudny to pekne rozjel, taky sem koukal jak si s trati poradily zensky, dobry. Prej trat nebyla prilis technicky narocna, no nevim :-) http://new.mtbs.cz/…k040425.html Mne by na osm okruhu nikdo nedostal. Sem si to v nedeli zkusil projet. Ty vlnky sly blbe ale sly, muldy ve sjezdu pod Penny taky, ale ten nejprudsi vyjezd ani nahodou. To mel Zdenek pravdu, nikdo to v zavode nevyjel cely. To korytko napric bylo taky dobry, vetsina to chodila, mne se to povedlo projet tak jednou z peti pokusu…

        0 0
        • ivovi  

          Jo a ve stredu 28.4. od 19:15 bude CT2 vysilat 20ti minutový zaznam.

          0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.