• Kohout

    Zdánlivě banální, stále se opakující otázka, ale…

    Pro ty, kteří tuhle vidli neznají, tak je to olej-péro (open bath), v pravé noze je štelovatelná tlumící patrona.

    Otázka zní: jak při výměně oleje dostat znečištěný olej také z tlumící patrony, abych jí nemusel demontovat z vidle ven? Tou malou dírkou ve spodní části partony se mu ven moc nechce. Je na to nějaký fígl?

    Dík za konstruktivní rady.

    0 0
    • R.1  

      Prepumpovavat. Ale nakoniec to aj tak rozoberies :)

      0 0
    • lubos  

      Ja sa pridam, zrejme je to rovnaka patrona ako mam ja (ECC), ako sa da rozobrat ?

      0 0
      • sann  

        Patronu nerozeberes, ale da se normalne vycistit kdyz ji vrazis do nadobky s techynickym benzinem a parkrat nasejes a vytlacis. Vzdy se mi to povedlo dobre vycistit

        0 0
        • lubos  

          Jo, to jsem chtel udelat, ale nevim jestli neni uvnitr gumove tesneni, nebo plastove. Nerad bych znicil tesneni. Vypada to , ze je to nalisovane na sebe , tak asi by to slo rozebrat ale zpatky by to asi moc neslo :( Btw, kdyz pomalu taham pist tak se to zasekava, nevim jestli je to normalni, nebo je to vada. Kdyz vic zrychlim pohyb, tak to uz jede plynule.

          0 0
          • kovar  

            no takovéto zasekávání při pomalém pohybu je typické pro Marzocchi :-) způsobeno třením

            0 0
            • lubos  

              Akorat na Salzkamergutu se mi vidlici zasekavala az moc a nechtela zpatky. Myslim, ze se vratim zpatky ke catrolu, ten silikon se mi zda ne uplne dobry. Mozna je moc husty (odhadujem kolem 10W), hodne lidi na mtbreview doporucuje pro moji vidlici (marathon s 2002) 5W, tak to zkusim co to udela.

              0 0
              • sann  

                ja tam liju bud primo marzocchu nebo Motorex 7,5 a je to ok

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.