ktere z uvedenych mtb doporucite

27 nepřečtených
  • hanzzo

    Mam vyhlidnutych par mtb do 15000 nebo lehce pres, ktery se vam zda jako dobra volba, pripadne jiny navrh ve stejne cenove relaci:

    merida matts miami rock machine flash 4ever fever author opus

    dik za rady

    0 0
    • Vladim73  

      MERIDUuuuuu

      0 0
    • Vymi  

      Jedine Author!!!!

      0 0
    • Volf  

      Když si půjdu koupit třeba boty kolem 2 000, tak si vyberu ty ve kterejch se cítím nejlíp. Proč si myslíš, že s kolama ve stejný ceně / kterou uvádíš / to bude nějak odlišný ?

      0 0
      • Floydie  

        u bot je to jasny, ale u tech kol jsou ruzny komponenty a neco je za stejnou cenu proste lepsi, coz nemusi byt hned zrejme. proto pravdepodobne ten dotaz

        0 0
      • Vymi  

        jo jo to je fakt… hodne zalezi co ozelis a pak dokoupis lepsi… nekdy das hodne jindy zase mene…

        0 0
    • Medunka  

      Meridu :-) a kdyz se povede, budes jezdit na tom na cem ja :-) Treba

      0 0
    • palladin  

      Meridu, ale spíš Matts Sport, levnější a hezčí i zajímavější rám :o)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Asi nejsem uplne typicky konzument, ale z tehlech bych bral nejradsi neco uuuuplne jineho. Co treba Jamis Durango SX ?

      0 0
      • Dumbo  

        alebo niečo od Norco :-)

        0 0
      • Lister  

        Je zajímavý jak se Jamis u nás co by zatím poměrně neznámá značak rychle chytil. Tohle kolo by mohla být dobrá volba, navíc vypadá moc hezky.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No ja ji znam dlouho a to protrasani na foru je spis tema cenama.

          0 0
          • Lister  

            Mě se ty kola líbí nejen kvůli cenám. Podle mě designově hezký a funkčně dobře poskládaný bajky.

            0 0
    • Lance  

      Nejlip udelas,kdyz se zeptas enjoye,ovsem pokud si vubec bude ochotny s Tebou psat,protoze ta cenova hladina – nevim nevim:)) Ber tu meridu – to je muj nazor ta 100 neni spatna

      0 0
    • Homer  

      Tak ze jmenovanych mam zkusenosti jen s authorem opus – ma ho bracha – a toho bych tedy nechtel. Vidlice je ostudna a ram taky nic moc. Ja bych asi zkusil treba: http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… Ale radsi bych si uz ten mesic pockal na slevy…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        nj. Judy TT to je uz „poradna“ vidlice :)))

        0 0
        • Homer  

          No to zrovna neni, ale 100% lepe se proda nez RST scapal :) Ukaz mi nejaky kolo za 15, ktery ma slusnou vidli…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ja uz jsem svuj tip dal.

            0 0
            • Homer  

              Tak jasne, ze axel bude lepsi vidlice nez je judy tt, ale i tak obe nestojej za moc. Bracha uz na tom opusu ma stejne bombera :) No a to Durango ma mechanicky kotoucovky, coz ja osobne povazuju za minus, protoze funkce je pofiderni a naklady na provoz mnohem vetsi. Ale jinak uznavam ze je hezci nez ten „muj“ mongoose…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.