• ferencvaros

    nazdar majstri, chcem kupit „silnicku“, nie som moc narocny a tak vyberam z dvoch alternativ:

    Satka Peloton Xenon 05 – 23900 Sk

    Ram : Alu 7005 Vidlica : Alu 7005 Radenie : Campagnolo Ergopower Prehadzovace : Campagnolo Ergopower Kluky : Durabi Alu Predstavec : Deda Elementi Zero Riaditka : Deda Elementi 310 Oska : loziskova, Kinex Sedlo : Velo

    Vector R111 Sora – 19000 Sk

    Rám: Alloy 7005 Aerotubes Brzdy: Promax Racing Ráfiky: Remerx Stormy Vidlica: Alloy U6 UltraLight Radenie: Shimano Sora Dual Control Menič: Shimano Sora Kazeta: Sram 8 s Prevodník: Prowheel Racing

    co by ste vybrali a preco ? zohladnite aj cenu prosim …

    ake pedale a aku obuv v tejto triede sa an to hodia v tejto cenovej relacii ?

    vdaka

    0 0
    • Vrci  

      S rámama ti moc neporadim, ani jsem je neviděl na živo, ale vzal bych Šatku na Xenonu, protože Sora se špatně ovládá, pokud držíš berany v dolní části. Zkusil bych se ale v krámě domluvit na výměně brzdových/řadících pák Xenon za Mirage. V případě, že budeš modernizovat, tak se daji snadno přestavět na 10 a někde jsem četl, že i v případě oprav se dají snáz sehnad náhradní díly, Xenon se mění celej.

      Co se týče pedálů time, look nebo spd-sl podle pěněženky. V žádným případě nedoporučuju, spd, spd-r nebo šlehače. Ohledně bot – musí ti stoprocentrně sedět, ze značek Nike nebo Sidi. Z vlastní skušenosti se vyhni Northwave.

      0 0
      • lizar  

        Zdarec, zajímalo by mě proč nedoporučuješ šlehače na silničku. Díky za info Filip

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.