• úředník

    Máte někdo zkušenosti se zakázkovou výrobou dresů. Chtěli bychom pořídit asi 100 dresů s jednoduchým designem (jedna nebo dvě barvy + nějaký jednoduchý loga). Máte někdo nějaký doporučení? Díky

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Moje zni: Podivej se do historie.

      0 0
    • Radek Broz  

      Mam bohate zkusenosti, ale najdi si to sam;-)

      0 0
    • Geralt  

      Hezky tě hoši odpálkovali..­..........:)) Mrkni na www.cyklodresy.cz, fa Sykora, dobrej matroš, dobrý ceny, slušný jednání.

      0 0
      • Radek Broz  

        Bych nerekl, ze Sykora ma dobry ceny. http://www.zdm.cz

        0 0
        • Geralt  

          No z netu jsem se toho moc nedozvěděl..

          0 0
          • blue  

            ten internet je ale prokleti… lidi se bez nej dneska ani uz nevy*erou, co? ;-) ja jim treba zkusil napsat a svete div se, prisel mi dost podrobnej cenik i sablony

            0 0
          • Turbo  

            Za mě taky ZDM. Maximální spokojenost a super přístup už docela dost sezón. Nech se spojit na paní Vašíčkovou!

            0 0
    • davevi  

      zkus třeba brněnskou firmu na adrese www.dres.cz/ co to dělá znám a je s ním dobrá domluva a poradí i s designem.

      0 0
    • Brejlicka  

      Zkus třeba Cyklodresy Dexter . Šijí kvalitní cyklodresy od jednoho kusu.

      0 0
    • Brejlicka  

      Měl jsem se registrovat tak, aby mě nikdo neidentifikoval? Když jsem napsal, že šijí kvalitní dresy od jednoho kusu, tak jsem napsal pravdu.

      0 0
    • pkscze  

      Vim , není to co čekáš , ale podporuji Kalase :) kvalitou úplně jinde ..

      0 0
    • Luk029  

      pokud chceš 100ks tak na dobré ceny se dostaneš i u Kalase

      http://www.kalas.cz

      0 0
    • radapet  

      dobrý den,

      nechapu reakce typu najdi si to sam…od toho jsou snad fora, aby si lide poradili a podelili se o zkusenosti misto x hodin projizdeni internetu, ktere mohu stravit treba na kole ze?

      Kazdopadne samozřejme záleží na tom, jestli chcete dresy jen „reklamni na paradu“ nebo opravdu funkcni cyklistycky dres. Pokud vam jde i funkcnost pri sportu zkuste tohle: http://www.eleven.cz/…zkova-vyroba Jsou to opravdu kvalitni, rucne site dresy a take vam poslou zbozi na ukazku…my byli spokojeni.

      Vsem pekny zbytek dne

      0 0
      • oberleutnant Weiss  

        Řekl bych, že za těch 8 let už to nějak vyřešil…;-)

        0 0
        • bochov  

          Jo není nadto jezdít v uniformách a vypadat jako buzeranti, Amen

          0 0
      • nitraq  

        Nepředpokládám, že se dočkám odpovědi od reklamního agenta, ale stejně to zkusím. Ručně šitý dresy jsou výhoda? Já bych teda radši strojově šitej, kde nehrozí riziko lidský chyby.

        0 0
        • Smazaný účet  

          chybu můžou udělat oba, záleží na výstupní kontrole co pustí a co ne..

          0 0
        • radapet  

          Reklamní agentka opravdu nejsem :) Pocházím z Jablonce nad Nisou, kde má firma výrobní fabriku, takže samozřejmě ráda podpořím místní podnikatele a ráda doporučím ozkoušené zboží dál :)

          Ale abychom se špatně nepochopili-ručně šité neznamená, že švadlena šije dres jehlou a nití :) V místní fabričce samozřejmě využívají profi techniku na špičkové úrovni. Rozdíl je právě v tom, že to není celostrojová velkovýroba. Každý dres je samostatný výrobek-jedná se o kusovou zakázkovou výrobu. Celý proces výroby (3–4 fáze) má vysoký podíl ruční práce, což je právě to na čem si zakládají…takže tak :)

          0 0
          • nitraq  

            Reklamního agenta beru zpět, chápu zapálení pro místního podnikatele :)

            Jasně, v takhle malých objemech by to ani strojově nešlo, nevyplatilo by se nastavovat stroje. Něco podobnýho mě překvapilo v továrně Sportenu, na to kolik kusů a v kolika značkách vyrobí, tak to tam je neskutečnej punk :)

            0 0
          • alinceb  

            Všechno, cos napsala, se dá odsouhlasit, dokud se člověk nepodívá na tvůj profil…

            Datum registrace: 28.08.2013 15:14

            Tvůj první post: 28.08.2013 15:27:52

            …a zrovna v něm máš potřebu doporučit dres malého lokálního výrobce…:)

            PS: Taky jezdím v Elevenu a jsem s ním spokojený. V sídle firmy sem byl a je to celkem punk…

            0 0
            • roman 3D  

              tebe s tvým strejdou bych hned angažoval do nových dílů Kriminálka Anděl:-)

              0 0
    • soucek  

      My jsme objednavali asi 20 dresů u www.bemaniax.cz. Mame je 2 roky a spokojenost maximalni. Dres se nikde nepara, kvalitni zpracovani, rychle schnouci material a velmi ochotny prodejce. Tot ma zkusenost…

      0 0
      • prodi  

        mám přesně opačnou zkušenost s touto značkou, už nikdy více. Zlatej Sýkora oproti tomu…

        0 0
      • McBlacky  

        na jejich dresy čekáme už tři měsíce a vypadá to že další 1–2 čekat budeme :/

        0 0
    • tif  

      tahle firma od nas dela dresy na zakazku http://www.okbag.cz/ a da se s nima dostat na opravdu nizkou cenu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.