• blue.sun

    Off-topic – poraďte mi, jaký in-line brusle do města… jako dopravní prostředek i pro zábavu. Nevím, jakou zvolit velikost koleček, nic. Jooo, ještě cena – do 3000, ale radši méně, jak více.

    0 0
    • kubajs mtb  

      no já mám jenom streetový brusle s malejma kolkama a nejždění po normální komunikaci nic moc. Jinak si myslim, že všechny brusle nad 2500 budou v pohodě.

      0 0
    • Eila  

      mam nejaky salomony, stali kolem 3500, ale mladej je koupil za 3000. drzi v pohode…

      0 0
      • blue.sun  

        A jak jsi s nima spokojená? Jde mi o to, abych v Brně na našich občas hnusných cestách nezničil všechno, co v nich je:)

        0 0
    • jonti  

      kup hocijake klasicke znackove fitness, 78mm kolieska aby to aspon trochu islo, hlavne aby ti dobre sedela topanka. Poradim zajst do blizkeho obchodu, kupit co vyhovuje a namiesto spekulovania ist jazdit! ;)

      0 0
    • petryk  

      Jezdim po celkem silenych cestach na Salomonech, staly trochu pres 3000 ve sleve, 76 mm kolecka a jsou lehky, vzdusny, proste skvely. Salomon doporucuju

      0 0
    • Toams  

      Salomony pohoda, mam ich 4 rok a stale drzia, pouzitelnost od BladeNight (jazda mestom po uliciach – Mnichov, Bratislava), cez svih na „hradzi“ (Blava) az po hokej, stale povodne loziska (aj ked uz trochu presluhuju:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.