Bikování v rakousku v Alpách - jel by někdo?

22 nepřečtených
  • sfinga

    Čau, přemýšlím, že bych na pár dnů, pokud budu zdravotně v pořádku, vyrazil bikovat do rakouska k Zell am See. Někdy koncem července. Jel by někdo taky?. Jel bych autem, vzít sebou nějaké pěkné bikerky a vyrazit :-))

    0 0
    • JMT  

      jedem tam zacatkem zari, ale kdybys mel pekny bikerky, tak by se dal termin presunout :-)

      0 0
    • gobike  

      Teď pojedu do orlickejch hor, ale do Zell am se See bych taky rád zajel, ale asi mi to nevyjde finančně. :-( Chjo

      0 0
      • sfinga  

        hele finančně bych to neviděl moc náročný. Pokud bychom spali třeba v penzionu (mám tam známé, tak by to vyšlo asi na 13 – 15 euro za noc se snídaní) Jinak stan je levnější ale zase mín pohodlnější. Celkem bych to viděl na pár dnů cca 4000 Kč, víc ne :-)

        0 0
        • madcat  

          apartmán pro 4 lidi ve viehhofenu za 35,– EUR na noc sme platili v polovině června, plně vybavenej, jídlo sme měli ssebou, takže si myslím, že cenově to vychází výborně…

          0 0
          • sfinga  

            to je hodně dobrá cena, můžeš mi prosím poslat kontakt? Dík

            0 0
            • madcat  

              no problem:

              APPARTEMENTHAUS ERIKA Erika Wörister A-5752 Viehhofen 107 Tel: 0043/(0)664/2803519 Tel.:0043/(0)66­4/2021227 (Karin Wörister – mobil) Fax: 06542/68880–8 http://www.appartement-erika.at.tt e-mail: erika-woerister@sbg.at

              Karin je dcera Eriky – majitelky domu a moc super ženská, do které sme se všici hned zabouchli :-)

              akorát bych řekl, že to tam bude teď přes prázdniny plný, ale zkusil bych napsat na „turismusverband“ ve Viehhofenu a oni ti něco najdou.. www.viehhofen.at, e.mail: info@viehhofen.at

              ale asi úplně nejlepší a to sem asi udělal i já, pokud si teda pamatuju, je otevřít si stránky www.bike-pinzgau.at a vpravo dole si otevřít formulář na zaslání bikemap a konkrétních nabídek na ubytování v regionu… to vyplníš a během pár dní budeš mít nabídek, že nebudeš vědět co vybrat.. teda nevím jak v sezóně, ale mně jich přešlo fakt hafo… :))

              0 0
              • madcat  

                sakra.. přišlo :)

                0 0
                • madcat  

                  jo a pokud tam vyplníš i svoji poštovní adresu, tak ti přijde asi tak tuna propagačních materiálů, letáků a jednodušších, ale použitelných map okolí…

                  0 0
    • madcat  

      byl sem tam 11. – 18.června a přivezl sem si odtud naraženou ruku a utrženej extensor na prstu pravé ruky, ale jinak to bylo dost super, i když my sme moc nechrtili a jezdili hlavně dolekopcom v leogangu a saalbach – hinterglemmu

      0 0
    • MartinXC  

      Docela bych se přidal – máš bližší představu (silnice-biky, kde, trasy)? (pošli mailem)

      0 0
      • madcat  

        na silnici to tam podle mě až tak moc není – dá se jezdit jenom v údolích mezi hřebenama a stylem „objedu tenhle hřeben a vrátím se z druhé strany“, takže nic moc variabilita tras…, mnohem lepší je to s bajkem, protože si vyjedeš nahoru a pak už jenom zkoušíš, bloudíš, vracíš se.. :-) cyklostezek pro bajky je tam strašně moc a hlavně – je tam povolený jezdit i pro stezkách pro pěší turistky, takže občas solidní mazec :-)

        0 0
      • sfinga  

        no určitě bych to viděl na bika, ale silnička taky neuškodí, podle toho kde bychom jezdili. Rád bych buď do Zell am See (možnist na silničce vyjet si na Grossglokner) nebo někam do tyrolska. Termín tak někdy koncem července, přesně nevím. Pár dnů, max 5. A pokud bude good počasí, tak podstan to taky není špatný. Kempy jsou to hodně dobře vybavené, lepší než u nás

        0 0
        • madcat  

          na Grossglockner jsme se z toho málem posrali, i když jsme jeli autem :-)) i to auto se z toho málem posralo :-), ale jestli se na to cítíš, tak hodně štěstí…

          0 0
          • rb  

            De to aj na biku :o)

            0 0
            • madcat  

              určitě to de, nějaký takový zoufalce jsme tam viděli, na bajkách i silničkách, ale mně by se to na té mé těžké hajtře teda šmatlat nechtělo :-)), zabalil bych to někde u té mýtné brány :-))

              0 0
              • JirkaD  

                Já nahoře na Grossglockneru byl, a bylo to super. Sice děsný a nekončný výjezd nahoru, ale pak byl fantastickej sjezd dolů (92 km/h – ale nejezdili tam auta, takže to bylo relativně bezpečný). A perfektní a nádherný výhledy :-)

                0 0
                • sfinga  

                  pardon, to sem měl psát já (sfinga), byl sem přihlášený pod Jirkad :-) sorry :-)

                  0 0
                  • madcat  

                    další schizofrenik… no nic už, teď ses prozradil :-)))

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.