Mavic 517(717) D nebo DT Swiss 4.1D ?

25 nepřečtených
  • Lapák

    Jaký máte názor na tyhle dva ráfky? (v diskovém provedení). Máte někdo nějaké zkušenosti ? a jaké ?

    0 0
    • J.A.V.  

      517 je (spíš byla) jeden z nejlehčích ráfků na trhu. Kámoš jí vozí bez problémů asi 2 roky. Doporučuje se ale jen pro menší váhy (tuším do 85kg?). Už se ale nedělá.

      717 je letos nová takže zkušenosti zatím žádný – ale je to jeden z mých kandidátů na nový kola.

      DTčka jsem bohužel u nikoho neviděl ani je sám nejezdil.

      0 0
      • Vision  

        Já sem si teď pro sebe ten MAVIC 717 koupil vyšel na 1350,– jetli ho někdo chcete tak ho za to samý nechám je černej 32děr vážil jsem ho má okolo 440g , puvodně jsem tam měl Ritchey ten co je mimo střed byl dost dobrej asi seženu něco podobnýho protože takhle by zadní výplet byl jaedný straně na mědo a na druhý na krev a to je na …

        0 0
      • lubos  

        Nedela se uz ? Uff, proc ?

        0 0
        • Gatier  

          Pretoze prisli nove modely! V podstate ho najdes pod inym menom. Mavic= DT Sviss mam pocit.

          0 0
          • Lapák  

            DT swiss a Mavic jsou dvě různé firmy. Nevím nic o tom, že by měly mít něco společného (vyjma toho, že obě dělají dobré ráfky)!. Vím, že 517 je loňský model letošní 717ky, vím že jsou asi úplně stejné (vyjma označení), na webu si umím najít i kolik který váží a spoustu dalších kravin, ale neznám nikoho, kdo jezdí 517 nebo DTčka a pokud se někdo takový najde, zajímá mě jeho zkušenost! Děkuji.

            0 0
            • RomanH  

              ja jezdim 517-tku, v zadu jej mam jiz 2 roky (cca 8500 km a teprve ted se mi zacal pomalicku povolovat vyplet, tak jsem jej lehce dotahl. Na predku mam 517-tku rok (cca 4500km), ale zase ji jezdim s kotoucem a taky bez problemu (dokonce jsem zatim na vyplet nemusel sahnout). Vazim 75kg, vyplet mam Sapim 2–1.8–2

              0 0
            • lubos  

              No a ta 717 je ale tezsi, ze ? A je taky keramicka verze ?

              0 0
          • lubos  

            mavic neni Dt :) Navic jsou z dvou ruznych zemi .. francie/svycarsko.

            0 0
            • pinot  

              to nic nemění na tom,že si to DT nechává vyrábět u Mavicu a lepí tam jen své logo.

              0 0
              • lubos  

                No, tak potom asi Dt=Mavic …

                0 0
                • Gatier  

                  Tak, tak. A robi sa to na Taiwane v jednej hale s Ritchey :-)

                  0 0
                  • enjoy  

                    byls na exkurzi jo?:-)

                    0 0
                    • Gatier  

                      Nie, ale kamarat hej.

                      0 0
                      • enjoy  

                        tak to sem rad ze docela fandim ritchey:-).teda v posledni dobe az na rafky:-)

                        0 0
                        • Gatier  

                          Tak teraz vies kam posielat pochvalne listy. Cize nie po anglicky, ale po taiwansky ci akou recou hovoria. JA fandim tiez Ritchey, zachvilu to bude masovka.

                          0 0
                          • Gatier  

                            Vlastne uz je :-)

                            0 0
                            • enjoy  

                              to je mi jedno,porad je mi milejsi treba predstavec od ritchey nez pells nebo BBB.nema to logiku,jenom simpatie:-)

                              0 0
                              • Gatier  

                                Tak to ma byt!

                                0 0
                              • lubos  

                                Ritchie predstavce se mi primo hnusi … nevim proc. Zato Pells se mi libi. BBB veci se mi vetsinou nelibi.

                                0 0
                                • enjoy  

                                  to se nedivim,me by se ritchie asi taky nelibily:-) no je to tvuj nazor.rad bych se nekdy dostal k FSA,to je krasa.

                                  0 0
                                  • lubos  

                                    FSA jsem chtel afterburner kliky. Nebyli ale 175mm. Tak snad priste. Hlavove se mi libi, ale nelibila se mi cena :), tak jsem sebral giant za 1/4 :) Sedlovky i riditka se mi od FSA prevazne libi, a vubec, je to moje oblibena znacka. I ta skratka se mi libi :) I kdyz asi nemam od nich nic. Zatim.

                                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.