• admxx

    Potreboval bych poradit ohledne kol znacky Acstar, konkretne Everest Two. Maji skvelou vybavu, nevypadaji nejhur a sou strasne levne. Az trochu podezdrele levne. Nemate s nima nekdo zkusenosti, nevite co to je za znacku? jestli je spolehliva a jake sou na tom kole ostatni dily? U vazuju ze si koupim neco kolem 20 000. Jste sem koumal Merida Matts Speed a Kelly´s Magic. Ty se tvari pomerne seriozne, ale ta vybava neni takova. Navim jak se mam rozhodnout.

    0 0
    • Steel  

      No tak toto jsem to resil v lednu a nakonec jsem sem si nechal odstrojit model everest sx, nechal tam jenom ram, kola, sedlo, saltr a smyk XT, no a zbytek vymenil podle sebe. Lepsi vidla, hodne veci od Pellsu, brzdy AVID. Za tu cenu bych nemoh mit lepsi bajk a nevapada ani spatne po tech upravach. Ale to co tam je od serie bych nekoupil. Takze tak.

      0 0
    • modro  

      Acstary znám moc dobře . Nejsou to zase až tak špatný kola . Rámy jsou v podtatě kopie Giantu . Jinak p.Malý v Brně na Kraví Hoře si myslím sestavuje solidně. Jejich filozofiíí je dejte tam XT šaltr to nikdo nemá :)))

      0 0
      • Steel  

        good filozofie :)))

        0 0
      • jakub  

        za ty prachy sou to fakt solid biky – za ty prachy

        0 0
        • Steel  

          no vsak jo, ale kdyz si to udelas podle sebe a pridas par klacku navic (ne moc) tak je to docela slusny bike

          0 0
          • Pavlos  

            Ale Kanon z toho v zivote nebude:)

            0 0
            • enjoy  

              no jeste aby z toho byl kanon,copak by se na tom dalo jezdit do kopce?:-)

              0 0
              • Pavlos  

                rodice meli hodne penez ze???

                0 0
                • enjoy  

                  meli,uz nemaj,ale zase mit budou:-).no ale to je uplne mimo.asi si nepochopil muj pokus o vtip.no co,ne vsechno je vtipny:-).myslel jsem kanón.

                  0 0
                  • Pavlos  

                    ja pochopil ze to je humor ale ty si nepochopil ten muj. Sorry chybel tam smajl

                    0 0
                    • enjoy  

                      tak to uz je moc:-)

                      0 0
                      • Pavlos  

                        Tak na vysvetlenou ja to s tema penezma myslel tak ze ti dali do vinku dlouhe vedeni:)

                        Jo a jestli je medene tak si ho nech Zkratit a to co zustane odnes do sberu

                        Ale jestli je hlinikove tak si ho taky nech zkratit a ze zbytku si treba postav novy ram:)

                        0 0
                        • enjoy  

                          tak ted je toho jeste vic:-) jsem to samozrejme pochopil,ale ted uz to prosim neresme,citim se z toho nejak divne:-)

                          0 0
    • Washington  

      Vám dat normální cenu,aby to nebylo podivné,pořád se hledají chyby

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.