• chrt

    Myslíte že má cenu kupovat starší vidli?Konkrétně Rock shox SID sl 2002.Mám strach,aby to nemělo vakla,nemáte s touhle vidlí někdo zkušenost? Dík!

    0 0
    • senožrout  

      S kupováním starší vidle bez znalosti původu a přehladu o tom co má za sebou bych byl opatrnej. U SIDa desetkrát tolik…

      0 0
    • Flais  

      Ahoj, za kolik by byla?

      0 0
      • chrt  

        byla by za 5litru.Proc bejt u SIDa vic opatrnej myslís ze min vydrzej?

        0 0
        • Banjo  

          Na Sida je 5 docela dobra cena, jestli teda nema nalitano 20 tisic. Ale za 7kkc muzes mit Scareba…

          0 0
          • chrt  

            mam starou pastiku nechce se mi na to davat nic drahyho,uz i 5 se mi zda dost.Snad by prej nemel bej moc jetej,ale znas to …

            0 0
            • chrt  

              jo jeste k tomu scarebovi,to taky neni podle myho nazoru nijak extra tuha vidle

              0 0
              • Banjo  

                Hledej v bazarech. Mrkni na moje kolo, ten Axel stal 2000, skoro novy, nebyl ani odreny. Puvodne byl pro pritelkyni, ale dosly penize, tak jsem si ho nechal.

                Scareb bude co do tuhosti se Sidem srovnatelny.

                0 0
              • Pá-dlista1  

                ale nova

                0 0
        • senožrout  

          SID je lehká závodní vidle. Podle mne pro XC závodníky se servisním týmem. O tendenci k vaklům se dočteš ve starších příspěvcích stejně tak jako že se nemá moc ráda s kotoučovkama a taky o anabázích se servisem.

          0 0
          • chrt  

            dik!to jsem chtel slyset, nebo vlastne spis nechtel – chtel jsem si ji koupit.Radsi se na to vyseru asi mas pravdu

            0 0
            • lubos  

              Hmm, radsi Sida, nez Scareba. Ale tech verzi Sidu je na muj vkus az moc. Tak nevim jak je na tom tenhle.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.