• Farky

    Zdravím,chtěl sem se zeptat zda máte někdo zkušenosti s tímto problémem…

    Mám SPD pedály SHIMANO M 540 a tretry Northwave Hydrogen.

    když jedu levá noha je trochu ze šikma a když ji srovnám tak v tom se začnou ozývat zvuky,oproti pravé,která je OK.Mám to relativně nové cca 2 kratší vyjíždky…

    Zatím bohužel nemám zádnou zkusenost s SPD…

    Dále mi připadá,že z toho SPD pedálu dám nohu lehko pryč,ikdyž co sem tu četl tak sem měl menší obavy:o))

    Nemám s tím raději zajít do servisu?

    díííky…

    0 0
    • Paja  

      Asi mas na te leve jinak natocenej kufr. Sila vycvaknuti se da na pedalech nastavit sroubem.

      0 0
    • Daf  

      Musis si pohrat s nastavenim kufru. Pravdepodobne mas jeden trochu vic nakrivo. Jinak jsou tam takovy stelovaci sroubky, kteryma se da nastavit sila vypinani :)

      0 0
      • Farky  

        s tím nastavením vypětí sem zkoušel dát na max. a přišlo mi to skoro stejné…S těmi kufry si zkusím pohrát,dííky…

        0 0
        • Jester  

          To je hloupost. Ta sila je pomerne dost rozdilna!

          0 0
          • Farky  

            JJ,máš recht vzal sem si bika na zkouzku do bytu a rozdíl je znát…

            0 0
    • Eila  

      normalne kufry, kdyz jsem loni kupovala nove takl jsem kufry nastavovala cely den

      0 0
      • Farky  

        Ted¡ to zkouším…změnit polohu kufru doma,vyjít pred barák objet kolečko a z5:o)teda spíš dvě kolečka,pač to první se dostavám do pedálů:o)Ale už to jde líp…

        0 0
        • Lada1  

          ano, proste si vzit imbusy a stelovat a stelovat. Na delsi vyjizdce taky mozna poznas dalsi neduhy a budes muset znovu stelovat.

          0 0
        • Jester  

          Jestli se tak dlouho dostavas do pedalu, tak si je povol.

          0 0
      • grafik  

        napodobne :)

        0 0
        • Farky  

          Je snad hotovo..je to o dost lepší,když sem to zatížil na kopci tak jen obcas vrzlo-narozdil od roviny…to bylo dáno asi tím,že sem nejspíš nešlapal rovnoběžně ze šlapkou…

          I to nasazovaní tretry do šlapky už max. na 2 pokus,takže balada…

          P.S.musel být na mě docela komickej pohled,když sem se ve městě/HK/ položil do trávy a začal štelovat botu:o)I co člověk neudělá pro bika:o)

          Tak fšem posílám nejvřelejší dííík..

          0 0
    • Milan  

      Jen k těm tretrám.Nesmíš si nikdy zdeformovat spičku boty. Je tam jakási skořepina, kterou když prolomíš tak se propadne dolů a už se ti tam nevejdou prsty.Osobní zkušenost. Boty jsou to super a hodně vydržej, ale …musel sem je vyhodit.A to sem zkusil na opravu kdekoho.LOMTRADING mě poslal do háje rovnou, že sem je nměl vozit v báglu, na kterej sem si pak sednul :o(.

      0 0
      • Farky  

        Jasně budu si dávat majzla…Já měl u těchto bot docela šteští na velikost…normoš mám velikost 46 /11/ a objednal sem přes net a přišlo mi 46 /12/ tak sem myslel,že budou větší,ale nakonec 3 údaj 30,5-takže 10,5-bota naštěstí padla,jak ušitá na míru,ale příšte přes net nebudu tolik riskovat:o))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.