• CZiko  

      a nějaký popis té události by nebyl?

      0 0
    • Biker jak Pes  

      zajímavé to si na ni jezdil jak na bobech? :-)))

      0 0
    • Roman  

      Kolikrát snad ani nejde o to co nosit, jako o to co nenosit :o)

      http://www.novinky.cz/05/84/95.html

      0 0
    • Pekáček  

      Zrovna dneska jsi jí výjimečně měl :oP

      0 0
      • gersa  

        Vim, kdy si ji mam nasadit :))) Az pojedu s tebou, tak treba nebude, to budou same bezpecne a useky a pomale rychlosti :)

        0 0
        • Pekáček  

          No jo, Pan Adrenalín Silničář, kam bych s tebou asi tak jel? Na silničku mi sedá prach :oP

          0 0
    • enjoy  

      jj,nekteri lide ji potrebuji vice..:-)

      0 0
    • widlicka  

      BTW ja som neska zrusil prilbu tak ze som sundal hlavou nejaky tuhsi konar nadomnou… a nestalo sa mi to prvykrat…proste niekedy sa pozabudnem ze mam hlavu o par centi vyssiu koli prilbe:) Stava sa to aj vam?

      0 0
    • Marry  

      tak to delej jako ja, kdyz trenuju tak jezdim hlavne trasy ktery mam najety napr, Kralupy-Ml.Boeslav-St.Boleslav-Neratovice-Kralupy.....kryz kdyz tu trasu jedes 2–3× tydne tak se uz kochat nemusis. Uz jenom hamtam do pedalu, abych byl co nejdriv zase doma :-)

      0 0
    • kolombo  

      Z vysílání Českého rozhlasu: Loni zahynulo na našich silnicích 99 cyklistů, 94 nemělo ochrannou přilbu, těžkých zranění bylo 590, u 524 cyklistů chyběly přilby. Došlo také k lehkým zraněním – 3277 a 2900 nemělo přilbu.

      Je potřeba ještě nějaký další důvod?

      0 0
      • BiSon  

        jeste by bylo dobry vedet, kolik lidi jezdi s prilbou a kolik bez prilby, aby byla statistika uplna. Ale nedokazu si predstavit, jak to spocitat/odhadnout.

        0 0
        • Volf  

          V časopise týden č.24 / 2005 se dle zdoje Policie ČR uvádí tato statistika: rok 1998 – 2002 zemřelo 725 cyklistů, 4 168 jich bylo zraněno těžce a 21 796 lehce. V 91 procentech případů byla příčinou úmrtí kolize s motorovým vozidlem. Úraz hlay utrpělo 60 procent zraněných. Téměř třetina úrazů se odehrála mezi šestou hodinou včerní a půlnocí, tedy v noci nebo za šera.

          0 0
          • -b-n-x-  

            to ještě pořád nic neříká o tom kolik lidí vozí přilbu. Něco ale napovídají ty procenta úrazů hlavy. Ještě by mě zajímalo jestli v těch statistikách mají i úrazy mimo silnice a případně dh/fr/dirt/4×?

            0 0
            •  

              bych rekl ze ne, protoze asi nebudes volat policajty zes to nedolit a rozbil si hubu ze chces vymahat odskodneni od dopadu :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                No… když jsem oznamoval pojistnou událost po úraze tak mi pojiš?ovnová ouřednice napsala a? jim pošlu eště protokol Policie ČR o šetření případu… sem na to čučel co blbne, dyk tam má napsáno v lese, pravděpodobně náraz do stromu… :oD

                0 0
                • Otaku  

                  a jak to dopadlo?

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Nijak… sem se na ní vykašlal… nakonec z toho stejně nic nekáplo (to pojištění bylo jen na trvalý následky a ty se naštěstí nekonaly).

                    0 0
    • senožrout  

      Protože pot se z čela utírá líp než mozkomíšní mok…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.