• lempl

    lidi bouchnul mi odvoz na to Mseno ja a jecnak se slozime na odvoz je to pomerne kousek od Prahy nadherna trat......startovne je za 100kc coz je zadarmo… benzin by byl skorozadarmo…

    po zavode klidne muzem zabikovat v okoli..je to tam samej peknej singlik

    pleas! sem uz zase v p…

    0 0
    • jecnak  

      Jj z nabidky odvozu s stal presny opak, ale s nebrzdicim autem ani chrt nejezdi :-) Takze jetli tam nekdo jede a mel by volne mista… Dik

      0 0
      • funtomas  

        můžu se nabídnout z centra P 1.

        0 0
        • jecnak  

          TO by bylo skvely. Takze bys mel 2 volny mista? Kdy a kde bys nas mohl nabrat?

          Kdyztak se mi pls ozvi na ICQ, mne nejak blbne… NEbo na mobil 606 657 370.

          0 0
        • lempl  

          kluku jedna zlata maskovana:) ty bys nam vytahl hrebik z kola:) to by bylo super no luxus !!! konecne nekdo kdo se ozval! mas u me velke +

          0 0
        • lempl  

          hele sem z toho tak vypytlenej ze sem ti zapomnel podekovat minimalne a to ze si sem napsal..

          0 0
          • funtomas  

            dobrá zítra ráno povezu já vás a dopoledne vy mě,OK ? :)

            0 0
            • jecnak  

              Myslis bikovacku po okoli – Kokorinsky dul? Jestli jo, tak urcite, jdu najit mapu.

              0 0
              • funtomas  

                to ne ,myslel sem závod.snad nebudete nikdo na bedně,návrat bude spěšný,dělám doma ošetřovatele.

                0 0
                • lempl  

                  hele moc dika za odvoz a za privoz:)) hele docela me mrzi ze sem ti nevyhovel… a myslel sem ze na bedne nebudu…jinak pro mlyny prumer 184tepu a max 197 na to ze minimum mi tachac ukazal 13, max 24 a prumer 15stupnumyslim ze tep 197byl docela ok:))

                  0 0
                  • lempl  

                    jen skoda ze nas museli stopovat furt ty zajebany policajti:/ 2× nam dali hajzlove pokutu:/

                    0 0
                    • funtomas  

                      koukám žes byl i doma dřív než já :) jo náklady na dopravu byli srovnatelný se salzgamerhuthem :)) no,ale dobře sme si zasportovali,OK.

                      0 0
                    • jecnak  

                      Poprvy to byl fakt vul, taky to mohl vyresit domluvou, nechapu.

                      0 0
                  • jecnak  

                    Snad jen gratulace k 1. mistu a takove pratelske postouchnut – pristi rok uz to nebude takova pohoda…

                    No ja se pochlubim tepy: http://www.bajk.cz/…ata/okno.asp?…

                    Kdo nejel myslim, ze o hodne prisel. Vyborny zavod s technickymi sjezdy, bez bahna, idelani pocasi, skvele zazemi na koupalisti ve Msene.

                    0 0
                    • enjoy  

                      jen se pochlub:-)).taky bych se necim pochlubil,ale nekdo by mohl rict ze to sem nepatri:-)

                      0 0
                    • lempl  

                      no pristi rok budu mit vic najeto tak to snad zvladnu:) bejt do 10…

                      0 0
                  • jecnak  

                    Fotky ze dneska:

                    http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

                    Jestli nekdo jeste neco mate, tak mi je pls poslete, pridam je tam.

                    0 0
                    • cabbage  

                      tak se konecne dockal, (ale nejak mi tam chybi 3.biker:) vyhral kolac(mnam:) a nejakou nespecifikovanou gumu – kdo pozna co to je za znacku?)

                      0 0
                      • jecnak  

                        3. biker uz odjel dom

                        no a guma – zadnou zancku nema…

                        0 0
                        • lempl  

                          kecej je to znacka NYLON! proste gerazova old schoolovka:)

                          0 0
                    • Marry  

                      Ja jsem sice nejel ale fotil :-) Galerie tady http://marry.wz.cz

                      0 0
                    • Včelda  

                      Já taky něco mám. Mám nějaké fota z jednoho sjezdíku. Strkal jsem tam jezdcům fo?ák přímo pod nos :-) Nějak je zkomprimuju a pošlu.

                      PS: Mám radost, když se „naše“ tra? páčila. Předám pochvalu dále.

                      0 0
                      • jecnak  

                        Mail nemam nijak omezeny, tak jestli ty take ne, tak mi je klidne posli jak to vzal fotak.

                        Kazdopadne trat je opravdu pekna a na ty koreny mezi stromy se tesim kazdy rok. :-)

                        0 0
                        • Daf  

                          Ty koreny byly super. V prvnim kole me prekvapily, v druhym jsem je projel krasne, v tretim jsem je chtel dat jeste rychleji no a dopadl jsem pekne do jehlici :)

                          0 0
                          • lempl  

                            heh kdyz sem tam jel po 1. tak me brzdily, pak zas a nakonec sem to projel napohodu svizne… ale trat byla pekna… je to ale docela rubirna… cekal sem pohodovou vyjizdku… a nakonec jako ze ne:) nemuzu si pomoct ale best z celyho dne byl zavod deti a tim myslim male a stredni… velky byli docela vo nicem:/

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.